kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Усилен съединител за кемпер? Има ли такова "животно&quo
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
АннаДим

МнениеПуснато на: Пон Дек 18, 2017 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагат ми само на LUK засега . Има разлики в моделите ..едните са с двигател ,който има буквата S други буквата F .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тонин

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Дек 18, 2017 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега дай си вин номера да ти видя съединителя. Няма начин да е само Лук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 6:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Luk 624 3165 00
SACHS 3000 950 083
VALEO 826264

Три варианта, които доколкото мога да преценя са за твоя модел.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Тонин

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 7:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Номерата са същите и по вин, каквито е написал Огромний
Лук 240лв
Закс 260лв
Валео 400лв
Нексус 200лв
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 8:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тонин написа:
Лук 240лв
Закс 260лв
Валео 400лв
Нексус 200лв

Говорим за комплект налиSmile В крайна сметка труда тук превишава цената на комплекта / за LUK /.
Върнете се в началото
Veritas

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

АннаДим написа:
Тонин написа:
Лук 240лв
Закс 260лв
Валео 400лв
Нексус 200лв

Говорим за комплект налиSmile В крайна сметка труда тук превишава цената на комплекта / за LUK /.

Всичко е комплект,ако съдя по номерата.А че труда надвишава цената е нормално.Все пак не го взимаш от майстора,демек той няма да изкара % от съединителя и цената на труда рЕзко се покачва Sad
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Veritas написа:
АннаДим написа:
Тонин написа:
Лук 240лв
Закс 260лв
Валео 400лв
Нексус 200лв

Всичко е комплект,ако съдя по номерата.А че труда надвишава цената е нормално.Все пак не го взимаш от майстора,демек той няма да изкара % от съединителя и цената на труда рЕзко се покачва Sad

Всъщност цената от 600 лева + е с части от сервиза /разбирай LUK/ ...затова ми се видя скъпо ако се прави с LUK. В крайна сметка не се пазаря искам просто качествен ремонт и части.
Върнете се в началото
Veritas

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 10:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

АннаДим написа:
Veritas написа:
АннаДим написа:
Тонин написа:
Лук 240лв
Закс 260лв
Валео 400лв
Нексус 200лв

Всъщност цената от 600 лева + е с части от сервиза /разбирай LUK/ ...затова ми се видя скъпо ако се прави с LUK. В крайна сметка не се пазаря искам просто качествен ремонт и части.

Ъъъъъ според мен това е бая,на джипа ми смениха съединителя за 250лв(труда),а там повярвай ми има работа-скоростната кутия е към метър и пеесе дълга и над 100 кила Laughing Laughing Laughing Твоята гарантирам ,че е доста по лека и леснодостъпна.Ако питаш мен потърси друг сервиз,части ако не колегата от Русе който ти даде цени мога и аз да помогна на тия цени.Зависи от къде си и къде ти е удобно да ги вземеш,но за мен тая сума е абсурдна
Върнете се в началото
Veritas

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Те си те гледат като касичка явно,видиш ли тоя щом си е купил кемпер за 20-30к начи мож да го бръснем без сапунь!! Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Тонин

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Трудът да е максимум 200лв и съединителя 240-260лв. 600лв е ако ти продадат съединителя на крайни клиентски цени, както правят в повечето сервизи. Но ако, майсторите са добри и ти дадат 1 година гаранция, защо пък да не дадеш 600лв.
Макар, че аз бих сложил Закс, но това е друг въпрос.
Върнете се в началото
ogromnii

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2017 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако си свършат работата добре, според мен цената е ок. Ти си знаеш хората в сервиза. В конретния случай и аз бих избрал Закс пред Лук. И само за протокола - аз за 200 лева не бих сменил съединител на бус. Много работа е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
АннаДим

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2017 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тонин написа:
Трудът да е максимум 200лв и съединителя 240-260лв. 600лв е ако ти продадат съединителя на крайни клиентски цени, както правят в повечето сервизи. Но ако, майсторите са добри и ти дадат 1 година гаранция, защо пък да не дадеш 600лв.

Съгласен съм с теб. Пак казвам не обсъждам цената , а правилният съединител и правилният сервиз. Ще настоявам за ЗАКС Smile
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2017 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Veritas написа:
АннаДим написа:
Veritas написа:
АннаДим написа:
Тонин написа:
Лук 240лв
Закс 260лв
Валео 400лв
Нексус 200лв

Ъъъъъ според мен това е бая,на джипа ми смениха съединителя за 250лв(труда),а там повярвай ми има работа-скоростната кутия е към метър и пеесе дълга и над 100 кила Laughing Laughing Laughing Твоята гарантирам ,че е доста по лека и леснодостъпна.Ако питаш мен потърси друг сервиз,части ако не колегата от Русе който ти даде цени мога и аз да помогна на тия цени.Зависи от къде си и къде ти е удобно да ги вземеш,но за мен тая сума е абсурдна

Ъъъъ
Според мене сравнението с джип е меко казано неуместно.
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2017 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

АннаДим написа:
Тонин написа:

Съгласен съм с теб. Пак казвам не обсъждам цената , а правилният съединител и правилният сервиз. Ще настоявам за ЗАКС Smile

Единственото за което трябва да настояваш е за качествена работа и гаранция за труда и частите.
Ако ти гарантират че с избраните от тях части са правилните не настояваи за закс.
Отстъпките са за сервизите.
Върнете се в началото
ogromnii

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2017 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Че скоростната кутия на джип със задно предаване е по-голяма и тежка спор няма, но е по-лесно достъпна, може да се свали и на части (раздатка и т.н.) и свалянето и не изисква сваляне на носачи, рейки, предни мостове и прочее, със тежко ръждясали понякога болтове. Няма смисъл да се сравняват различни операции.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 3 от 9

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети