kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Нещо полезно за колегите с деца
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ogromnii написа:
Любомир Мечков написа:
Знаеш ли какво ОГРОМНИЙ, от кръговото на Павлово палиш, ще ти дам координати къде да дойдеш и да ми издекламираш по-горното. Ако те мързи - мога да дойда с микрфона на място !!! Ти не си по-различен от останалите форумни тарикатчета...

Мечков, понеже много ме страх от физическа саморазправа, като класически страхливец няма да приема предложението ти. А относно форумната ми тарикатщина - учуден съм как на капацитет като теб отне толкова време да прозре какъв зле прикрит тарикат съм. Благодаря ти за вниманието.
Ох, тази саморазправа физическа, имам цялата вечер на разположение да те заплашвам с нея. Но тя е само във фантазията ти. Също ти е във фантазията, че очи в очи ще се направиш на толкова възмутен и ще кажеш точно това, което написа тук, независимо на кой. Дано си ме разбрал. Ама е хубаво да пишеш това, което би КАЗАЛ, иначе е малко... НИЩО ЛИЧНО Mim
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

марци написа:
Сори темата е за друго неиздържах .И Сашо го нахраниха . ма така де влизате в профила на потребителя и му прочитате цялото хистори и после имате цялата картина що за птица е .

А ти бе, Марци, какво така леко хаотично само пускаш по нещо по-така във всяка такава тема ? Аз да се почувствам ли длъжен, без да ти влизам в профила, да напиша тука какво слушам всеки път, когато някой те спомене по къмпинзите ?

И следващия път, когато решиш да си изхвърлиш пумията от мръсния ти резервоар зад моя кемпер на Ираклица, не забравяй да отвориш форума и да ми прочетеш профила пак !

Както каза Розовият слон - истината поражда ненавист, ама кво да направя, не съм се родил лицемер да ви ближа петичките тук, когато решите да ме кълвете интерактивно. Ако не знаеш каква означава последната дума - ползвай гугъл.
Върнете се в началото
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пропуснах най-важното: Извинявам се на автора на темата че взех участие в оакването и.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

До този момент си мислех, че избягвам срещите с българското кемпер общество /с малки изключения/ защото аз съм проблема.
Вече съм убеден защо!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 10:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Асене не се напрягай . Твоя човек е в голяма заблуда ,за
Ираклица . Ма той си е патологичен случай . Кога си купи каравана кога стана експерт по кемперите . Има нема 2 години . От тук нататък сме в кофата то се видяло .
Върнете се в началото
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито на Мечков за 1000 му постинг тук .
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Марци, твоето мнение е много важно за мен!

1001-ви пост продължава с пълна сила.
Марци, или там както се казваш, не, че много ме интересува...
Не знам какво точно трябваше да означава кога съм си купил каравана, ама първо беше през 2012-та, явно не можеш много да смяташ, цели 5 години са. Второ - кемпери под наем съм наемал, ама мнооого отдавна, при това нови, не като кокошарниците, които караш и правиш. А, забравих, а и ги поддържах, защото ги вземаха под наем хора, които ги мислеха за кокошарници, а и такова им е било възпитането. Друг пък продаваше нови кемпери и ги преоборудвахме - махаме всичко на газ и всичко правим на дизел - е така, за спорта. Ма нови, чииисто нови Картагота, Еурамобил и тн... и тн...Офроудъджийски Тойоти, лууудница... Не Химер, който е бил на Хитлер, а яка техника. Такава, каквато, може би, и с пръчка не си пипал... Беше ми забавно - тъпа, елементарна техника - кемпер... Кое му е сложното ? На баба ми хладилникът ? Печката с лампова електроника ? Болерът, който е тенджера с котлон ? Инсталацията с пет кабела ? Водната инсталация от 2.40 ? Резервоарите с качество на боклук ? Окачването ? Кое по-точно му е сложно на един кемпер ? Люковете ? Аааа, ЛЮКОВЕТЕ ! Нали ги мажеш там нещо, те са от сложните... Извинявай... Аз просто ги сменям.

Понеже нали винаги трябва да е кое по-първо - кокошката или яйцето... Нали чучури тука си мериме... Най-вероятно трябва доста пумия да излея тук и там, за да стана достоен "Майстор" и продавач на химия като тебе...

И защо трябва да минат 100 гОдини, че да стана заслужил "майстор" ? Ми при мене се получават нещата маааалко по-бързо от при тебе, съдейки по правописа ти, който се учи у 3-то отделение Mim Когато правиш нещо, което е много по-сложно от един кемпер, то е нормално да влезнеш в час за 20 минути, а не за 20 години...

Готино е, че ми обърна внимание, това ме ЛАСКАЕ, майсторът да ме види ! Явно съм му неприятен, ама и още по-неприятен обещавам да стана - е така, от спортна злоба. Ама не тука, а професионално, защото там боли най-много. А виждам, че вече има известна неприязън, ще се постарая още ! И виж там какво пише срещу твоето име и сервизче в нета и какво срещу моите...

Оставаме тук на 1001-ви пост, но филмът продължава със страшна сила извън рамките на форума. Приятно съществуване на всички, на които им причинявам киселини Mim Погледнете се - от една тема за детски филмчета каква сага... С още по-нови звезди. Цялата ви работа е такава, така и къмпингувате, такива са ви и отношенията помежду ви... Като сте заедно - пиете до припадък, като сте поотделно, се псувате един друг...Като сте тука - внимавате кво пишете, че не се знае каква далавера ще изпуснете и до кой ще опрете за помощ...

Аре чао !
Върнете се в началото
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Та да се върнем на темата. Всички които ползват детски филми по време на движение са запознати с ужасните звуци в озвучаването. Изнервящо е с течение на километрите. Аз реших "проблема" с това

и с това

Върнете се в началото
Любомир Любенов

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз реших проблема по подобен начин. Купих от ЛИДЛ два чифта слушалки, които могат да се връзват последователно (във всеки чифт има аудио изход за да се вържат другите слушалки). Цената беше по около 20 лв. на брой, а спокойствието след тази процедура - безценно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Говорете ми! Нали сме с каравана, та с децата сме си в колата, между двете предни седалки закачам едно 9 инчово телевизорче, на което децата зяпат. От флашка, разбира се. Не знам защо взехме телевизорче, като знам, че няма да гледаме телевизия... Та на това нещо говорителчето е на гърба. Децата не чуват нищо, но на нас ни е точно до ушите Smile Не искам да им слагам слушалки още, малкия няма 4 годинки, та купих и една колонка, с която решаваме изцяло озвучаването. И в колата и в караваната. Но на толкова филмчета знам звука на изуст... Без да съм видял и един кадър... Smile
Сега планирам при дългите пътувания, децата да са на трети ред седалки, с масичка пред тях... Като в кемпер и най вече по-далечко Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 10:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
... Като в кемпер...

Определено ви е дошъл момента "ЗА КЕМПЕР".... camper
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 10:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако до седемнайсти февруари (когато реално ни започна сезона, въпреки сефтето декември) успеем да чукнем 10000 километра (сега са 8200), обещавам да си купим кемпер Smile Иначе масичка отзад и ще гледат филмчета на лаптопа с колонката Smile
Върнете се в началото
Данаил Делчев

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Едното няма нищо общо с другото. С караваната за 12 месеца минах 8000. С кемпера от март до сега са 16 000.... Нагласата,настройката и дестинациите са съвсем различни за двата вида транспорт. И не километрите са важни (защото и на 20 км от дома може да имаш страхотни изживявания).
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега вече ми светна...
Някои хора се дразнят дори от собствените си деца и търсят всячески начин да ги изолират от себе си.
Вие четете ли (слушате ли се) какво пишете (говорите)???

Далеч сте от този спорт!!! Много дале!!!

Олеле -малеле...
Върнете се в началото
Данаил Делчев

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Слоне , не мислиш ли че ставаш банален с принципа си на действие - "На всяка манджа - мерудия". Това ,че в твоя кемпер не се чува телевизора от шума на двигателя не е причина да се изказваш кой как си изолира децата. Искам да те видя как с малки деца минаваш 1000 км на ден (защото аз и още няколко човека го правим) и тогава да се изказваш по въпроса.

Към Модераторите

Не мислите ли че вече отдавна е минал момента когато Розовия трябваше да последва datajumanji ???
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети