kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Нещо полезно за колегите с деца
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Любенов

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 8:07 am    Заглавие: Нещо полезно за колегите с деца Отговорете с цитат

Здравейте, бих желал да Ви подаря малко спокойствие по време на път, а по-точно колекция от 160 ГБ детски анимационни филми озвучени с БГ Аудио. Колекция събирана и сваляна с години. Ако някой има нужда да залисва децата и би му свършила работа ще я споделя с удоволствие. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 8:56 am    Заглавие: Re: Нещо полезно за колегите с деца Отговорете с цитат

Любомир Любенов написа:
Здравейте, бих желал да Ви подаря малко спокойствие по време на път, а по-точно колекция от 160 ГБ детски анимационни филми озвучени с БГ Аудио. Колекция събирана и сваляна с години. Ако някой има нужда да залисва децата и би му свършила работа ще я споделя с удоволствие. Very Happy

Нескрито проявявам голям интерес, дори да са с филмчета на "Ну, Погоди" и други от моето детство. Дано само не са на видео касети, че вече няма живи плеъри.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Любенов

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 9:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко е на компа, взимаш един хард диск и идваш да точим Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Любенов написа:

Да се счита за изпълнено.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Любенов написа:
Да беше донесъл компа вчера и него Mim
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи, аз първи съм се обадил и филмите бе трябвало да са само за мен. После ще ги пусна за продажба в търговския раздел по 2лв/бр. и ще натрупам богатство. Може и на Мечков да продам, въпреки че не ми е особено приятен. Все пак пред търговията всички сме равни.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 11:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Значи, аз първи съм се обадил и филмите бе трябвало да са само за мен. После ще ги пусна за продажба в търговския раздел по 2лв/бр. и ще натрупам богатство. Може и на Мечков да продам, въпреки че не ми е особено приятен. Все пак пред търговията всички сме равни.

Laughing Грешка основна ! Когато клиентът ти е неприятен - не работи на всяка цена ! - Принцип !
Живее се по-спокойно, когато не ти се налага да подписваш Хипократова клетва.

Но имаш отлични заложби за амбулантен търговец Very Happy
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 11:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия работи са за лични...съвет...
Мое да стане голема билъ.
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:

Laughing Грешка основна ! Когато клиентът ти е неприятен - не работи на всяка цена ! - Принцип !
Живее се по-спокойно, когато не ти се налага да подписваш Хипократова клетва.

Но имаш отлични заложби за амбулантен търговец Very Happy

Не съм съгласен! Не може и не трябва клиентите да се делят!
Представи си че продавам хляб в собствената си хлебарница на село и в нея дойде мазен, аругантен и гнусен циганин, за който всички знаят, че е измамник. Подава ми два лева и иска да си купи хляб, да нахрани децата си. Е, не мога да му откажа, защото това ще е расова дискриминация, граничеща с геноцид. Ще бъдат сезирани "Хелзинския комитет", "Комисията за защита на потребителя", "Инспекцията по друда", ще се намеси и някой политик, защитавайки правата и свободите на гражданите и т.н. После държавата ни и аз ще бъдем осъдени в Хага и в крайна сметка, ще загубя основния си поминък.

Отделно от горното се радвам, че ми помогна да открия още една от многобройните ми заложби и вече сериозно се замислям, дали да не се възползвам от нея.

На свой ред нека и аз те похваля, макар темата да е за съвсем друго и с коментара си рискувам отново да попадна в онази тема с боклуците.
Ти Любо, явно си човек с много форумен опит и видно от изявите ти напоследък, би могъл да си много по-полезен, ако обаче не беше натрупал логичния страх и неприязън към "хейтърите", за който спомена в една друга тема. Предполагам си съгласен, че този форум е доста по-различен от повечето пубертетски такива и вероятността всеки човек, който отправя критика към теб или към някой друг, да е "хейтър", не е голяма. Затова си мисля, че е крайно погрешно да атакуваш хора, който освен че не познаваш си ги припознал, като всенародни врагове. Все пак е похвално че си намерил своята хегемония, с Л.С. и банера, макар и преди това да натвори доста простотии.
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:

Е каква беля да стане? Ще се регистрирам като ЕТ или ЕООД, ще си пускам разходнооправдателни документи, ще си плащам данъците и всички ще са доволни. Ти ако имаш малки розови слончета, мога и на теб да ти продам някое филмче.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Логичния страх" е натрупан с доста опит в младежките ми години като модератор на Тунинг.бг. И то във всичките му формати и секции. Мое дело е и секцията "Поле за изява". Така, че си прав - опит имам, при това УЖАСНО сериозен, за да не "припознавам", а да съм сигурен кой е зад монитора. Тук доста често е като "Тийн проблем" и това е очевадно. Е, до сега, слава Богу, моето участие винаги е било следствие на някакъв проблем, а не самият проблем. Така, че е крайно време да осъзнаеш и ти, че в момента си нещо като проблем, а аз пиша след теб като следствие. От една тема за детски филмчета виж как хубаво я завъртя ? Или пак аз те провокирах с нещо ? Пак аз и моите "простотии" ? Опитавш се да направиш анализ на ситуацията във форума, като сам влизаш в графа патология.

Поздрави !

Любо !

Любо Мечков !
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
rozovslon написа:

Е каква беля да стане? Ще се регистрирам като ЕТ или ЕООД, ще си пускам разходнооправдателни документи, ще си плащам данъците и всички ще са доволни. Ти ако имаш малки розови слончета, мога и на теб да ти продам някое филмче.

Няма нужда да продаваш, за да нарушиш закону в конренийо случай. И работата хич не е за хвалби, веселби и муабети...

Ама...както кажеш...

Върнете се в началото
Любомир Любенов

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
Да беше донесъл компа вчера и него Mim

Там беше, на около 20 см от главата ти до телевизора Laughing

rozovslon написа:

Всъщност пропуснах да напиша в първото мнение, а форума не ми позволява редакция - детските ги намерих на един хард диск на спирката на трамвая и затова ги разнасям с мен - ако някой си ги разпознае да му ги върна Very Happy
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Можи...
Важното е да си вярваш, че както си написал и имената си...
При следваща регистрация да туриш и едно ЕГН.
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво е да сме под зоркия поглед на юристите, та да ни открехнат, че търговията с интелектуалната собственост почива на специален регламент, само дето аз не съм споменавал че няма да го спазвам.

А за другото Любо е прав, Любо Мечков е прав! Аз винаги съм си знаел че съм проблем, голям проблем. Проблем на жена ми, проблем на Мечков, проблем на форума, проблем на кой ли не. Сега само трябва да се намери начин, да се реши този проблем. Патологичен проблем!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети