kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Нещо полезно за колегите с деца
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това с развоя на тази тема е нелепо, дами и господа, но и за него си има награда Arrow

Това е на Любо, на Любо Мечков приз към юзърите за подпомагане на форума да стане на тоалетна. Със, без химия, със без касета, все тая. Важното е да вони !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kvp155

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Приветствам идеята и на драго сърце се присъединявам към учредителите на наградата. Най-малкото заради това, че си дават правилната самооценка и имат достатъчно чувство за самоирония, награждавайки се с такъв висок приз.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечка, кво си ял ти бе пич? Give me 5
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Приветствам идеята и на драго сърце се присъединявам към учредителите на наградата. Най-малкото заради това, че си дават правилната самооценка и имат достатъчно чувство за самоирония, награждавайки се с такъв висок приз.
Знаеш кво началник ? Фани се нещо у работа, а не се прави на мноо интересен из интернет, че си доста смешен вече Mim Като се правиш на толкова голям мирянин и на не простак, какво пак пъчиш космати гърдички тук ? Твоят напън да ми се правиш на мнооо интересен не върви, леко лицемерно ми беше да ти пиша нормално, ама, както съм писал и преди - на различни планети сме !

Господин три каравани, пет кемпера, няколко лодки, колела, палатки, гурме кухня, гурме алкохол, храна от Ангола, приятели по целия свят, обиколки на света, подвизи и тн... и тн... Да хванеш да си попрочетеш на ново второто си мънинко постче днес и да се погледнеш в огледалото и да си кажеш - "не, аз не съм това"... Щото явно и пред себе си си си лицемерче, не само тука. И няма нужда да ме кълвеш и тук и там, на глава с мене няма как да излезеш.

Вземай приза и отивай на микрофона за оплаквания ! Mim
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:
Знаеш кво началник ? Фани се нещо у работа, а не се прави на мноо интересен из интернет, че си доста смешен вече Mim Като се правиш на толкова голям мирянин и на не простак, какво пак пъчиш космати гърдички тук ? Твоят напън да ми се правиш на мнооо интересен не върви, леко лицемерно ми беше да ти пиша нормално, ама, както съм писал и преди - на различни планети сме !

Господин три каравани, пет кемпера, няколко лодки, колела, палатки, гурме кухня, гурме алкохол, храна от Ангола, приятели по целия свят, обиколки на света, подвизи и тн... и тн... Да хванеш да си попрочетеш на ново второто си мънинко постче днес и да се погледнеш в огледалото и да си кажеш - "не, аз не съм това"... Щото явно и пред себе си си си лицемерче, не само тука. И няма нужда да ме кълвеш и тук и там, на глава с мене няма как да излезеш.

Вземай приза и отивай на микрофона за оплаквания ! Mim

Най-накрая да покажеш истинската си същност, а не лицемената като мен.
На глава с теб никой не е излязъл и аз едва ли ще имам този шанс. Заслугата ти обаче, да откажеш много хора да пишат във форума е безспорна и аз все повече се замислям за това. Все пак ти носиш спортен дух и никой не може и не трябва да се мери с теб. Ти винаги си прав!

Поздрави и успех във всичко.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 5:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:

Най-накрая да покажеш истинската си същност, а не лицемената като мен.
На глава с теб никой не е излязъл и аз едва ли ще имам този шанс. Заслугата ти обаче, да откажеш много хора да пишат във форума е безспорна и аз все повече се замислям за това. Все пак ти носиш спортен дух и никой не може и не трябва да се мери с теб. Ти винаги си прав!

Поздрави и успех във всичко.

Тоооочно така, точно това целя, но този път леко се пообърка, погледни си смотаното второ постче, поне не можеш да го изтриеш, много си плосък, като шосейна гума на колело от 2.40. Дали някой трябва да се мери с мен ?Мооже - но си напиши името в гугъла, после напиши и моето, просто не си от правилната страна на призмата, ако ме разбираш Wink

Беше ми приятно, сега гася римайндера за дразнители, че ми почервеня телефонът Mim
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2017 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, темата не беше ли за некви детски работи, дега?!
На някво торентче дали няма шанс, се замислих... Не, че знам как се качват торенти. Не, Розов, не продължавай, не ме ебе! Последно ме заплашва директно оня алкохолик Ивчо Крайчовски, дето все го играе клечка ту в Профон, ту Мюзикаутор, но и неговите простотии и на ония далаверите знаем, та айде стига с адвокатските работи, че и вицове за адвокати знаем. И не, Рибарски на могат да носят отговорност за простотиите, които си пишем тук, докато не започнем да качваме проблемно съдържание
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 6:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе момчета, с дружни усилия осрахте форума, що не си мерите тегличите по дискретно??????????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ogromnii написа:
Абе момчета, с дружни усилия осрахте форума, що не си мерите тегличите по дискретно??????????
Така е. Най-добре е човек да си мълчи за всичко, нали ? Wink
Върнете се в началото
NikolayK

Местожителство: Гърция

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва да имаме мнение по различни въпроси,така е,но не върви в темата за детски филми от 30 поста само първият да е за филми.На истина става неприятно за четене.Ако обичаш да четеш как двама си ги мерят е екстра,но не е приятно да си заинтригуван от заглавието ,а да намериш яко спам. Замислете се дали е редно да се съсипват теми по този начин.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 7:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NikolayK написа:
Трябва да имаме мнение по различни въпроси,така е,но не върви в темата за детски филми от 30 поста само първият да е за филми.На истина става неприятно за четене.Ако обичаш да четеш как двама си ги мерят е екстра,но не е приятно да си заинтригуван от заглавието ,а да намериш яко спам. Замислете се дали е редно да се съсипват теми по този начин.

И аз съм на това мнение, не е трудно на всеки четящ да проследи хронологията на постовете. Така ще е малко по-лесно за всеки да направи своята преценка. Най-лесно е човек да направи компромис и да си замълчи на очевадното и открито заяждане, ама компромиси правя само с близки хора. Принцип !
Върнете се в началото
ogromnii

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Трудно е да се проследи хронологията на целия форум а и е излишно, заяждането ви е разкрасило доста теми, да ви ... в бунаците. Нищо лично, ама която и тема да отворя некви (едни и същи) си ги мерят. Ами понеже не трябва да си мълча ще ви кажа само едно - след като толкова народ ви направи забележка да не се дърляте по темите на хората и не престанахте сте ЕБАСИ ТЪПУНГЕРИТЕ!!!!!
По-добре Дани или Жоро да накажат с банан мен за лична(и) обида(и) и десет пъти подред да не ви чета тъпизмите, но барем ви светне някоя изгоряла крушка..... То бива, бива ама станхте за резил....
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ogromnii написа:
Трудно е да се проследи хронологията на целия форум а и е излишно, заяждането ви е разкрасило доста теми, да ви ... в бунаците. Нищо лично, ама която и тема да отворя некви (едни и същи) си ги мерят. Ами понеже не трябва да си мълча ще ви кажа само едно - след като толкова народ ви направи забележка да не се дърляте по темите на хората и не престанахте сте ЕБАСИ ТЪПУНГЕРИТЕ!!!!!
По-добре Дани или Жоро да накажат с банан мен за лична(и) обида(и) и десет пъти подред да не ви чета тъпизмите, но барем ви светне някоя изгоряла крушка..... То бива, бива ама станхте за резил....

Знаеш ли какво ОГРОМНИЙ, от кръговото на Павлово палиш, ще ти дам координати къде да дойдеш и да ми издекламираш по-горното. Ако те мързи - мога да дойда с микрфона на място !!! Ти не си по-различен от останалите форумни тарикатчета...
Върнете се в началото
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сори темата е за друго неиздържах .И Сашо го нахраниха . ма така де влизате в профила на потребителя и му прочитате цялото хистори и после имате цялата картина що за птица е .
Върнете се в началото
ogromnii

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
Знаеш ли какво ОГРОМНИЙ, от кръговото на Павлово палиш, ще ти дам координати къде да дойдеш и да ми издекламираш по-горното. Ако те мързи - мога да дойда с микрфона на място !!! Ти не си по-различен от останалите форумни тарикатчета...

Мечков, понеже много ме страх от физическа саморазправа, като класически страхливец няма да приема предложението ти. А относно форумната ми тарикатщина - учуден съм как на капацитет като теб отне толкова време да прозре какъв зле прикрит тарикат съм. Благодаря ти за вниманието.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети