kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Мултимедията? Най добрата комбинация?
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
АннаДим

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 6:26 am    Заглавие: Мултимедията? Най добрата комбинация? Отговорете с цитат

Здравейте! Някой да има Kenwood KVT 729 dvd Smile Системата е много добра ,но при мен започна да прави проблеми. Обмислям смяна и тъй като 2DIN специално за кемпери не ми е по джоба търся удачно решение. Опциите не са много , но ми е интересно как Вие сте решили въпроса.
Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veritas

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 8:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо не опиташ с някоя китайска "Пръчка",за парите си са доста прилични ,четат де що има формат,а ако няма такъв и него четат Very Happy Аз лично ползувам 2DIN ,но без CD тъй като в таблото ми нямаше дълбочина за Диск да сложа и взех само с флашка,sd karta и радЮ върши чудесна работа за парите си Smile Поздрави
Върнете се в началото
YasenV

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 8:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,
Китайските (joying) например са много успешни. Работят добре и на практика са като таблет андроид.
Много малко забежки имам. Моя е 1 DIN с много яка конструкция.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 8:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Още един глас за каквато и да е китайска пръчка с андроид . Особено, ако качеството на звука е без значение.
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 8:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хм ..направо ме хвърляте в "тъча"Smile С тези китайци ....ама ще сложа и този вариант Smile На старата си имаше опция да ми работи радиото и задната камера едновременно..това ми харесвашеSmile Аз си мислех едно обикновено радио/сд + монитор за задно виждане ...обаче не ми се иска да изглежда като коледна елха таблото. Другият момент на Фиат Дукато 2005 година няма място за 2ДИН ...Видях обаче , че се продава един адаптор /капак ,който прави място за този стандарт и сега го търся по сайтовете. На китайците може ли да се пусне GPS ...ако например купя един holux ?
Върнете се в началото
Veritas

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

АннаДим написа:
Хм ..направо ме хвърляте в "тъча"Smile С тези китайци ....ама ще сложа и този вариант Smile На старата си имаше опция да ми работи радиото и задната камера едновременно..това ми харесвашеSmile Аз си мислех едно обикновено радио/сд + монитор за задно виждане ...обаче не ми се иска да изглежда като коледна елха таблото. Другият момент на Фиат Дукато 2005 година няма място за 2ДИН ...Видях обаче , че се продава един адаптор /капак ,който прави място за този стандарт и сега го търся по сайтовете. На китайците може ли да се пусне GPS ...ако например купя един holux ?

Има и такива с ЖиПиЕс,разгледай в Алиекспрес има бая варианти
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Veritas написа:
АннаДим написа:

Има и такива с ЖиПиЕс,разгледай в Алиекспрес има бая варианти

GPS може и да е отделно ,но вход за задна камера е задължително!
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

YasenV написа:
Здравей,
Китайските (joying) например са много успешни. Работят добре и на практика са като таблет андроид.
Много малко забежки имам. Моя е 1 DIN с много яка конструкция.

Има ли вход за задна камера? Или на него какво можем да правим?
Върнете се в началото
orlinsm

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам такова https://www.aliexpress.com/item/HD-1024X600-7-INCH-Universal-2Din-2-din-Car-DVD-Radio-Player-GPS-Navigation-Android-4/32727464431.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.l0TuVp
И работи идеално - има си и GPS и Handsfree и вход за задна камера , можеш да си инсталираш всякакви приложения от пазара на андроид, пъхаш му една LTE флашка и си ползваш и онлайн услуги google maps, spotify и каквото ти душа иска.
Върнете се в началото
YasenV

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,
Има вход за задна камера, работи заедно с радиото. Може да се навърже какво ли не към него. Има вграден wifi както и GPS, само антената на GPS трябва да се изкара на таблото за да има по-добър сигнал. Не че с тези навеси над кабината е добър де Very Happy
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз направих грешката да съм с Alpine, страшен филм - плеър 1600 лева, GPS модул 700, хендс фрии модул 450 и още куп глупости. Работи с Igo, което мен не ме кефи. Докато китайците са с всичко, което си изброил и неизчерпаеми възможности за абсолютно всичко. Все пак са с андроид. А входовете и изходите са всевъзможни и програмируеми.

http://eonon.co.uk/

моделът е това:

http://eonon.co.uk/Android-Car-Stereo/Car-Specific-GPS/GA2164.html

Това са едни от най-читавите, доста народ около мене е с такива. Много са бързи, свирят що годе прилично и няма оплаквания.

За дабъл дин при тебе е малък филм, изрязва се отзад доста, повдига се и капака над таблото, отстрани се правят панели, които скриват странично плеъра. Тези преходници в интернет, за които говориш са все по-трудно достъпни, а и никак не са точни. Smile
Върнете се в началото
YasenV

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е нужно да се мъчиш да преправяш на 2din

При мен дупката е 1дин и си реших проблема с този 1din и екран който се закрепва много приятно за него. Статичен е, не е като тези дето излизат като дискета Smile

170 евро в ebay с доставка до тук с DHL.
Върнете се в началото
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А какво му е на Айгото? Тествал съм всичко. В къщи и един Гармин с доживотно обновяване на картите за цяла Европа и офроуд картата. Така си събира прахоляка, а двата пъти, когато разчитах на него за рутиране едва му се размина изтръшкването в земята. Спрях се на Айго 8, най-простото, със съответния скин, което всъщност е същественото Wink
А за мултимедиите... Ами след всички набутвания с маркови, включително и в момента, като се чудя накъде да я разкарам, аз съм за читаво китайче. Нямам толкова тиха кола, с такова озвучаване, че да има значение какъв е звука, пък и кой казва, че китайците не се справят Smile
Абе вземи нещо, което само с...ки не прави и ще си най добре. Единствения въпрос е коя китайска марка да е Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
АннаДим

МнениеПуснато на: Съб Окт 21, 2017 6:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
Аз направих грешката да съм с Alpine, страшен филм - плеър 1600 лева, GPS модул 700, хендс фрии модул 450 и още куп глупости. Работи с Igo, което мен не ме кефи. Докато китайците са с всичко, което си изброил и неизчерпаеми възможности за абсолютно всичко. Все пак са с андроид. А входовете и изходите са всевъзможни и програмируеми.

http://eonon.co.uk/

моделът е това:

http://eonon.co.uk/Android-Car-Stereo/Car-Specific-GPS/GA2164.html

Това са едни от най-читавите, доста народ около мене е с такива. Много са бързи, свирят що годе прилично и няма оплаквания.

За дабъл дин при тебе е малък филм, изрязва се отзад доста, повдига се и капака над таблото, отстрани се правят панели, които скриват странично плеъра. Тези преходници в интернет, за които говориш са все по-трудно достъпни, а и никак не са точни. Smile

Благодаря за информациятаSmile Определено ще се отива на китаец. Обаче наистина трябва да го реша проблема с 2ДИН кутия. Аз съм сръчен и ми се върти в главата сам да си изработя нещо ще го мисля ощеSmile
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Съб Окт 21, 2017 6:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

YasenV написа:
Не е нужно да се мъчиш да преправяш на 2din

При мен дупката е 1дин и си реших проблема с този 1din и екран който се закрепва много приятно за него. Статичен е, не е като тези дето излизат като дискета Smile

170 евро в ebay с доставка до тук с DHL.

Казвиш ми , че уреда ти е 1дин ,а само екрана е голям .... Какъвто го има на една снимка по горе?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети