kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Крушунски водопади приспиване с кемпер
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
atanasvv

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 11:58 am    Заглавие: Крушунски водопади приспиване с кемпер Отговорете с цитат

Здравейте,колеги ,моля който е посещавал това хубаво място да сподели има ли къде да се преспи с кемпер.Мислим тази събота и неделя да го посетим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ganev78

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Миналата година сме спали на паркинга, който е точно от дясно на входа. Питахме на входа и казаха, че няма проблем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ахъм. На нас ни казаха на широкото откъм реката. Срещу портала и до пътчето, което отива навътре към хотела.Иначе селото е пълно с циганори и не се знае знае ли се.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
atanasvv

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно това имах предвид знае ли се, не се ли знае,защото може би ще бъдем единствените там през нощта....освен ако и на някой друг не му се ходи там.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен ми се видя безопасно там. Все пак има постоянно охрана и си е мутренска територия... А има и заграден паркинг, който ще е празен и сигурно и там ще ви пуснат да нощувате. Отивайте смело и дано има вода, че да са в целия си блясък водопадите Smile
Виж дали тук съм писал нещо полезно по въпроса, че не помня, а съм на работа и не ме оставят да се зачитам
http://kemper-club.com/forum/viewtopic.php?t=7805
Върнете се в началото
Любомир Любенов

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 6:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

atanasvv написа:
Точно това имах предвид знае ли се, не се ли знае,защото може би ще бъдем единствените там през нощта....освен ако и на някой друг не му се ходи там.

Здравей, би ли споделил как се развиха нещата с нощуването на водопадите? В гугъл мапс виждам минерален басейн до паркинга. Работи ли по това време на годината?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
atanasvv

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 8:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не,посетихме друго място,което горещо препоръчвам "Хан Мадона" до Белоградчишките скали и пещера "Магурата"
Върнете се в началото
atanasvv

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 9:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.hanmadona.com/content/BG/id-29/%D0%9A%D1%8A%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B3.htm ето това е къмпинга с хотелска част и ресторант.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 10:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей покрай такива неща ми излизат съмненията, да сменям ли караваната с кемпер Smile
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Ей покрай такива неща ми излизат съмненията, да сменям ли караваната с кемпер Smile

dreaming Много двусмислена тая работа! Все едно дявола чете евангелието devil
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По цените на къмпинга излиза че ще ни излезе нощувката за фемелито 41 лв с ток . А студио 50 лв. каде е смисъла да се ходи с кемпер или каравана .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Марци, според мен не смяташ много вярно.

Студията според сайта биват единични и двойни, а не за четирима. Това дето го гледаш като студио за 50 лв съгласно публикуваната табличка е в графа единични.

За вас като 4-членно семейство с кемпер и деца на 9г и 17г в къмпга излиза 3*7+6+16=43лв без ток и 49лв с ток, а минимума в хотелската част би бил за две двойни стаи - т.е. 80лв
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е съгласен съм знам че пътя нее добър до там пък и тази цена май са се унесли собствениците .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
atanasvv

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цената е 30 лв за кемпер/каравана толкова платих,а и имаше табелка на къмпинга за такава цена.
Върнете се в началото
atanasvv

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 1:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:

Точно заради такива,неща смених караваната с кемпер.... Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети