kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Смолян? През Пловдив (Асеновград)...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jororib
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотни сте.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 9:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Иво, личи си от снимките, колко хубаво е било, но най-вече се познава по грейналите усмивки на малчуганите Very Happy
chicken

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е сега вече наистина не знам как да продължа и без това страдащата от липса, на неща за разказване, история, след като Косьо се включи с не страшното Страшно езеро...
Баирите след Смолян ли са толкова интересни? Ми не! Виждали сме и по-големи! Спускането към Стойките не може да се сравни със спускането към Смолян през прохода Рожен... Трябваше поне до обсерваторията да отидем, че да сме един баир по-малко назад... Ама ше видят те!
Мога да се похваля. че се понаучих и да слизам с каравана, без да ми изпушат спирачките Smile Не без помощта на подсказки от добри хора. И без да си сменям "износените " барабани Wink Готов съм за Беклемето-Кърнаре Smile
Както и да е. През познатите места и припомняйки си всякакви кукерски работи, надсвирвания , места за разпъване на палатка, разходки из ждрелата и между тях с мотор (и велорарходка ще си спретнем из района), че дори и един Рейнбоу, след който всички вегани от западната Европа жулеха триградски кюфтета като невидели, щото наистина не бяха виждали... Smile Тук някъде ми се загуби предното изречение, та да го довърша: Стгнахме Девин. Цел-Термален Аква Парк Персенк.
Много арно. В 9 лева са вмъкнали и сауна, парна баня и топла пейка от камъчки. И шезлонги на закрито. Всичко много барнато. Работи единия басейн, но лятото е било мазало там! Хубаво, ама 33 градуса на водата при ветреца, който подухваше... Предния ден била 37, ама в събота имало проблем с подаването на вода... Едно семейство беше окупирало устието на тръбопровода, ние пропуснахме. Отзад има няколко равни места за паркиране, отстрани още много място, но под наклон. Не знам дали да им вярвам за температурата на водата, че да се разходя пак до там зимата. Лятото ще е страхотно за децата!
Покрай "производствените" цехове на минерална вода Девин, по едно тясно пътче, където си е късмет къде точно ще се засече човек с друго ПС, та до един приличен паркинг, в началото на екопътека Струилица-НеЗнамКаквоСи. Сто метра нагоре е Обществен Басейн Спа Струилица. Същите градуси Sad Само в едно нещо с размер на джакузи си беше жега. Никакъв басейн за нас Sad

Късен обяд и надолу към У ДомА...

Правилното място беше вече свободно и се уредихме със страхотен преден двор и почти идеално нивелирана каравана, без откачане от колата Smile

Понякога и дребните неща, нагласят ли се, правят общия план прекрасен. Бе гледал съм десетина пъти Амели Пулен, разбирам ги нещата Smile Някои, за същите истини, четат скучни философи. Дори и диплома взимат! Тяхна работа...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ilkomuhata
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravos thumb up
Преди няколко години ходих до там, но точно тогава правеха пътя до там и този паркинг и нямаше места къде да спрем за няколко дни и си тръгнахме Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана Yahoo Messenger
chicken

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ктао стана дума за откачване, Мерцедесчето, Виано, на едни весели туристи, явно беше купонясвало, докато ги е чакало и му се беше спрял тока. Извадих кабели, тръгнах да откачам, за да преместя колата до тях, но те още по-весело се пуснаха по нанадолнището... Дано са запалили... Smile
Но това беше преди задължителните в такива случаи баналности. Поредното отчитане с
Пътечки

Рекички

Изворчета

с Канчета

Гъбки

и айде стига толкова!
Малко пийване и повечко игра, основно детска, на дворчето и след вечеря стигнахме до една основна истина, която винаги съм знаел, но друго си е Мечо Пух да ти я каже: Бих могъл, ако можех...

Е, аз успях да си опъна краката

а на децата им се пририсува...

Дори не поискаха от нашите ромчета и ментички... Абе някои май и с биричка мешаха... Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ilkomuhata написа:
Bravos thumb up
Преди няколко години ходих до там, но точно тогава правеха пътя до там и този паркинг и нямаше места къде да спрем за няколко дни и си тръгнахме Embarassed

Мястото е хубаво и се чувствахме много добре въпреки неосъществените идеи и липсата на компания Smile Ако имахме още ден щяхме и по екопътеката да се разходим, но... В неделя караваната на паркинга, бърз душ и обядвах вечерта на работа Sad
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Поредното утро. Понякога се чудя не може ли малко разнообразие. Като да дойде вечер след нощта. Да речем в понеделник. Това би го направил хубав първи работен ден...
Понякога се чудя и защо ни е повече от едно легло...

Кафенце. Не, не е лаваза, разбира се Smile И не, не си пия кафето в пластмаса по принцип, но още не съм заредил караваната с любимите ми малки стъклени чашки.
По-забавно е какво се случва когато 1200 вата машинка започне да загрява на 75 Аh акумулатор Smile

Рисунки за довършване,

закуската търпеливо чака в намалените меламинови купички от Кристиян,

на паркинга пристигна цял автобус, а аз съм забравил да сложа резервоара за мръсна вода Sad

Кратко замисляне, дали все пак да не пробваме басейните, но наредихме изложбата и газ към вкъщи

Толкоз. Ше излезе, че където и да е на път човек, все си е арно Smile
Върнете се в началото
jororib
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав си, където и да си на път с любимите хора, все е хубаво.
Поздравления за чудесния пътепис.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ба, пътепис! Идеята беше да допълня още малко инфо към споменатите в началото места. Което ме навява на мисълта, че не казах нищо за пътищата!
От Асеновград до Смолян е прекрасен пътя. През Рожен, не през Пампорово. Все пак с каравана внимавайте за спирачките на спускането към Смолян. От Смолян до Стойките пътя е прекрасен. Със съответните наклони пак. От Стойките до Девин си е оня стария. Чиниите си дрънкат (точка за караваните Smile ) Новия път от Девин до стената на Цанков камък е страхотен. Ама баира...!!! Преди не катереше толкова май? Не минаваше ли ниско в дерето? След това до Кричим тръгват и шкафовете, по техни си някакви работи. Добре, че им помня местата Smile Не си е работа, а друг няма Smile Вярвам, някой ден ще го видя оправен... Smile
Върнете се в началото
gabroveca 2604
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ- ВЕЛИНГРАД

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 7:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво! Чест ти прави , че споделяш пътуванията си . Един от малкото останали такива хора във форума.
На паркинга (третата снимка) ние бяхме спрели към реката. В центъра на снимката , тъмното петно.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 7:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Загледах го това местенце. За лятото ще е страхотно, но сега ми се стори усойно. А на другото имаше място децата да се развихрят без да ги мисля Smile
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво! И за пътуването, и за споделянето, и за смелостта!

Винаги съм искал поне с една от караваните си да отида в Триград, Чудните мостове или стария Несебър, но така и не се престраших. Сега като гледам, че чак до Девин си стигнал, се чудя, дали пък не сгреших като ги разкарах?! Даже ще взема да си купя една по-дълга и чат-пат ще ходя на трудно достъпни места, та да поддържам тонус, че с тия кемпери е много гадно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Поредното утро.
Понякога се чудя и защо ни е повече от едно легло...

Това щастие, изобразено на тая снимка ,едва ли ще го имаш с кемпер. Колкото по-беден е един човек, толкова по-щастлив!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми значи баш кемпер му трябва. Да си купи кемпер и съвсем ще обеднее Laughing
chicken

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 6:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе вие луд ме правите, ве!
Сипвам си!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети