kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 22
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rozovslon

МнениеПуснато на: Сря Сеп 27, 2017 7:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо оспамихте темата на човека?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Сеп 27, 2017 8:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
Защо оспамихте темата на човека?
Сега ще бъда малко по-сериозен от обичайното - избягвай да пишеш там, където пиша аз, особено в обяви на мои приятели. Прекрачваш границите на всичко и ще се повторя, че на живо ще ти стане много-много тъпичко ! Това кой как спами по МОЯ тема не е твоя, А МОЯ работа ! Прост селянин !

Моля администраторите да изтрият последните два коментара, благодаря предварително !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rozovslon

МнениеПуснато на: Сря Сеп 27, 2017 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А прост селянин всички знаят кой е, а ти?
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Сеп 28, 2017 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
А прост селянин всички знаят кой е, а ти?

"- Някога хапал ли те е слон? - внезапно попита старецът. Хенри поклати отрицателно глава.
- А комар?
- Разбира се, че ме е хапал - отвърна по-младият мъж.
- Ето, виждаш ли какво имам предвид? - възкликна Джоунс и сложи длан на рамото на Хенри. - Онова, което наистина те достига и те хапе, са дребните неща."
Върнете се в началото
NikolayK

Местожителство: Гърция

МнениеПуснато на: Чет Сеп 28, 2017 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Рекламата , която си направихте г-н Мечков беше добре измислена и представена.Браво.Чак ми се прииска да ми потдържате кемпера.Но.....пак това ,но...Дръжте се на положението,което опитвате да изградите с толкова зор.С безмислени коментари го сривате тотално.Поздрави.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Сеп 28, 2017 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NikolayK написа:
Рекламата , която си направихте г-н Мечков беше добре измислена и представена.Браво.Чак ми се прииска да ми потдържате кемпера.Но.....пак това ,но...Дръжте се на положението,което опитвате да изградите с толкова зор.С безмислени коментари го сривате тотално.Поздрави.
Ники, първо не е нужно да си говорим на Вие във форум за отдих, второ аз положението, което имам е изградено отдавна. Прав си - с доста зор, все пак работя от 13 годишен. Ще се повторя - аз не съм поредният лицемер, за да правя мили очички на всеки, който си мисли, че в интернет е много голям, а реално нещата не се припокриват... Не, не искам да се държа на положение, не и на лицемерно положение. Рекламата, която си правя беше продиктувана от съвсем различно от комерсиалното нещо. Wink Обичам да правя кемпери, защото това е нужното ми хоби, за да разчупя статуквото на другата ми дейност. Нормално - да се повторя, работя от 13-годишен и вече ми писна да правя едно и също. Всеки се нуждае от клиенти, за да живее както му се иска, НО не на всяка цена ! Поне имам комфорта да избирам, така стана с годините... И ще се почетвъртя или попетя - на този етап истинската реклама не се постига с лицемерни постчета към нагли юзъри, а с доволни клиенти ! От всички тук, които предприеха военни действия към мене, няма НИТО един, който да е използвал услугите ми. А и честно казано - от такива хора бягам, ще се потретя - Не на всяка цена работя !

И, ако още не си разбарл - аз в този форум гледам да съм най-вече полезен, нямам някаква нужда от рекламни банери и тема за дейноста ми тук. Но всичко това го направих, защото един голям началник ме изкара амбулантен търговец. Защото бях пуснал снимки на уникално направен кемпер при нас, с всичките му тънкости - Утре, като решиш да си правиш сам - отваряш темата на Мечков и действаш... Но това не се хареса на поредния шеф тук, къде шеф, къде шут... Упрекна ме, че това е реклама, а нямам банер, при положение, че е господин никой тук. Та така - веднага един двоен банер, един чисто нов кемпер, пълна трансформация и тук - да се знае, че е пито - платено !
А пък този розов интригант ме апострофира във всеки мой пост в помощ на някой. При това с безобразно грешни твърдения.
б.а. - прочети за ефекта на Дънинг и Крюгер, той е нещо като шаблон за патологията, описана от тях...
Друг пък реши да саботира обява на юзър тук с неуместни коментари, направих му забележка и като един същински началник, реши и той война да ми спретне.
После решиха тези тримцата по-горе да ми скачат, при положение, че двама от тях не се понасят... И така - на мен не ми попречи да се метна в дълбокото, без да се ДЪРЖА на ПОЛОЖЕНИЕ сред пълни простаци с фалшиво самочувствие.
б.а. - Дънинг и Крюгер и тука чукат на вратата, само че и Фройд...

Но да се върнем и на теб - хубаво ме захапа тогава, но можеше първо да попиташ защо се е стигнало до това, аз щях да ти напиша по-горното... Понеже виждам, че не си от тяхната мая, почувствах се длъжен да напиша този пост.

Поздрави !
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 7:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Страшен напречен разрез пииииииииич...

В крайна сметка и след дълбоки и безкрайни лирически отклонения, стигаме до същината на проблема, а именно - твоята мишка е най-дълга и не само това, тя винаги е права.

Ще ревна...

ПП1
След като в 22.00+ часа двама българи спряха и ми предложиха помощ в чужда държава и то съвсем безкористно, това ме убеди, че ти си едно досадно изключение!!!

ПП2
Ако някой ме види да подмина колега изпаднал в нужда, МОЛЯ ВЕДНАГА ДА ГО НАПИШЕ ТУК!!!

ПП3
Успех и весело изкарване на почивните дни!
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 9:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
Страшен напречен разрез пииииииииич...

В крайна сметка и след дълбоки и безкрайни лирически отклонения, стигаме до същината на проблема, а именно - твоята мишка е най-дълга и не само това, тя винаги е права.

Ще ревна...

ПП1
След като в 22.00+ часа двама българи спряха и ми предложиха помощ в чужда държава и то съвсем безкористно, това ме убеди, че ти си едно досадно изключение!!!

ПП2
Ако някой ме види да подмина колега изпаднал в нужда, МОЛЯ ВЕДНАГА ДА ГО НАПИШЕ ТУК!!!

ПП3
Успех и весело изкарване на почивните дни!

Това какво точно трябваше да означава ? Аз ли съм те подминал ?
Ицо, един ден, независимо дали го искаш, избягваш и тн... Ще се срещнем, тогава ще разбереш, че си просто един много душевно болен човек. Няма да си първият, нито последният, на който му се случват такива неща. После винаги е малко сконфузно и неприятно. Но не и досадно, по-скоро поучително ! Крайно време е да се разкараш, защото виртуалната ти сила е балон с въздух... Също като теб самия.

Приятно напиване и на теб през почивните дни !
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 9:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много народ те е нарочил вече, та не знам кога ще ми дойде реда...
А относно напиването...бая народ дето не е ходил в казармата и още не е пораснал си мисли, че пиенето на алкохол и напиването са еднакви неща.
Рано или късно и тия дечковци порасват и разбират, че живота е бил прекрасен...

хахахахаха
Приятен уикенд безалкохолници!

хахахахаха

Ще ревна!!!
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 10:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
Много народ те е нарочил вече, та не знам кога ще ми дойде реда...
А относно напиването...бая народ дето не е ходил в казармата и още не е пораснал си мисли, че пиенето на алкохол и напиването са еднакви неща.
Рано или късно и тия дечковци порасват и разбират, че живота е бил прекрасен...

хахахахаха
Приятен уикенд безалкохолници!

хахахахаха

Ще ревна!!!

Кой ме е нарочил бе, муха ? В казармата такива като тебе ги правех водолази ! Елате ми повече, дето сте ме нарочили, ама клипчето е от мене ! Господин Ицо- хитрецо. Нарочили ме били, мухи...
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бъркаш ме с друго лице, но на теб също ти разрешавам да ми викаш като намериш за добре.
Може и Сандокан, не е проблем.
Аз си мисля, че съвсем скоро някой ще те въркаля като панаирджийска @)§$@, но все още не съм сигурен кой точно ще е.
Въпрос на време е слдкиш.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
Бъркаш ме с друго лице, но на теб също ти разрешавам да ми викаш като намериш за добре.
Може и Сандокан, не е проблем.
Аз си мисля, че съвсем скоро някой ще те въркаля като панаирджийска @)§$@, но все още не съм сигурен кой точно ще е.
Въпрос на време е слдкиш.

Най-добре е ти да дойдеш, а за всички, които са ми набрали - не съм труден за намиране - София, кв. Враждебна, ул. 8-ма №17. От 8:30 до 18 съм на линия.
И ти си същият палячо, започваш да вкарваш трети лица. Идвай, чакам те ! Ицо !
Mim Вземи си въдицата да ти пази страх, анонимен страхливец Mim
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Който трябва да ме познава, ме познава.

В този кръг не допускам случайни хора, хора с нисък морал, хора, незачитащи дойстойството на дригите, хора опасно дори за себе си и прочие.

Просто сме алергични към чалгата...и не визирам само музиалният стил, а поведенческият модел.

зе ли схващаш?
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
Който трябва да ме познава, ме познава.

В този кръг не допускам случайни хора, хора с нисък морал, хора, незачитащи дойстойството на дригите, хора опасно дори за себе си и прочие.

Просто сме алергични към чалгата...и не визирам само музиалният стил, а поведенческият модел.

зе ли схващаш?

Ма още ли не си тръгнал към мене бре, побойнико ?

Идвай, приготвил съм се да ти преслушам кухата горница Mim
Да направя клипчето как ми пънкяш и чупиш меки пръсти от неудобство. Две думи няма да можеш да вържеш на кръст. Физиономията да ти снимам колко е трагична...

Кво викаш за чалгата ? Ти искаш да се въргаляме, па на мене за чалга ми говориш ? Ма аз искам само да те снимам каква панаирна мечка си, не да те бия. Ако искаш бой - намери си някоя мека жена от твоята категория и действай. Къвто си прост, няма да имаш задръжки, че е жена... Mim

Да се повторя - чакам те аз и моите 18 камери тук. Каска съм сложил, готов съм за мекото ти отношение ! Страхливец ! Mim
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхливец?
На мен ли говориш?
хахахаха
Казах ти вече, едва ли скоро ще дойде моя ред, опашката е доста дълга...
Ама ще се чака и това е.

Ще ревна! от смях де
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети