kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Купуваме кемпер
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Кемпери
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Тонин

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Сеп 18, 2017 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Интеграла, който сте пуснали е чудесен екземпляр. Малко е странен на външен вид , но вътре е страхотен. Като се има в предвид, че има 4 бр. ел. стабилизатори и климатик е почти перфектен. Внимавайте с Фордовете, да не се натресете на нещо 75 коня, че там баирите ще са на 2-ра или 3-та. Търсете коне по-нагоре от 100, ако ще е Форд.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Adrian

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Сеп 18, 2017 5:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Интегрирания Мираж седи от м. февруари. Идеален е, и въпреки че е старичък има много екстри. Остава да разберем защо седи толкова време....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Тонин

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Сеп 18, 2017 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Защото отпред има вид на бус от 80 те години, затова. Аз си мислех да ходя да го гледам, но точно външният вид, стил Ретро ме възпря. Просто не можех да възприема, как изглежда. Sad
Върнете се в началото
superMAX

МнениеПуснато на: Нед Сеп 24, 2017 9:16 am    Заглавие: Re: Купуваме кемпер Отговорете с цитат

Дани и Божо написа:
Здравейте ! Съвсем начинаещи и скоро регистрирани тук фенове сме Very Happy . Тепърва ни предстои да се потопим в дебрите на кемпер-обществото и затова имаме много въпроси и неизвестни пред нас. Четем тук, доколкото ни остава време, за да не сме напълно неподготвени, но все пак се чувстваме като в 'терра инкогнита' Smile .
Та : търсим да закупим кемпер със следните /долу-горе/ изисквания:
- след 1995 г
-под 150 000 км
- по възможност над 90 к.с
- с подобрения / солар, климатик,резервоар за вода, камера и т.н/
- 6м дължина и по възможност да е до 3800кг в натоварено състояние,да не изисква категория С
-разпределение - алкован, двуетажните легла отзад са предимство
-да е изолиран от влага, мухъл и др. и да е в добро техническо състояние, готов за път.
- бюджет - 25 000 кеш
ЩЕ ви бъдем безкрайно благодарни за мнения, съвети и препоръки. Както отбелязахме по-горе - абсолютно начинаещи сме !

имам нещо предвид! обадете ми се и ще ви пусна снимки на вайбър.
тел .нула 888 62692 шест
chicken

МнениеПуснато на: Нед Сеп 24, 2017 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Качо е гледал и миража (нали от другия там му тръгна кемперската епопея). Имало ръжда отдолу, сигурно за шасито говори, вехт интериор, прдполагам по скоро като визия има предвид. И излишно дълъг. Което си е вярно. Това каза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
kacho
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: BG, Sofia, Полигона

МнениеПуснато на: Нед Сеп 24, 2017 12:17 pm    Заглавие: Ре Отговорете с цитат

Струва си да се види пак! Просто тогава сравнявах директно с Химера, та затова ми се видя по вехт, може мисля. Иначе има много простор в него! [/i]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Пон Сеп 25, 2017 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мираж...що е то?
Върнете се в началото
BabyfaceBob
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Sofia, Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто Сеп 26, 2017 11:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По моему - за тия пари, без да съм чел за марката, мога да предположа, че е някое бутиково изпълнение и че един фар да счупиш, трябва да търсиш първо от какъв автомобил са вградили, второ - къде все още поддържат такъв асортимент и т.н. Патил съм с кранчета на ВиК система, които се произвеждали в Испания до '92 и основен вносител на марката в България не пожела да ми търси единична бройка. Трябваше да преправям половин система. В този смисъл - по-добре да се заложи на по-позната марка кемпер. Особено за първи.
Поздрави!
Върнете се в началото
Adrian

МнениеПуснато на: Вто Сеп 26, 2017 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малката не е толкова непозната, в Германия съм виждал не малко.....но както казах, през април си купих сегашния кемпер, и по съсщото време се появи и този Мираж, в интерес на истината ме хвана яд, защото щях да го взема. Но, въпроса ми беше, защо седи до сега?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Вто Сеп 26, 2017 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С тия седем метра може да прескача 3,5 тона. И да иска С категория. А и е седем метра!
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2017 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носят се слухове, че докато едни се чудим защо седи, други вече ще му се радват Smile Да видим дали ще изчезне наистина обявата Smile
А какво стана с търсенето? Приключи ли и как?
Откакто ми запалиха главата, пък и влязох в намереното от другия търсещ до оня ден, станах много съпричастен Smile
Върнете се в началото
Дани и Божо

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Окт 07, 2017 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ПРИВЕТ! Май търсенето ни скоро ще приключи. Мислим,че намерихме нашия кемпер. Когато финализираме, ще публикуваме подробности.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Кемпери Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети