kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 21
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kvp155

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля не пишете повече. Твърде висока летва слагате за човек, който дори не разбира колко е елементарен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Моля не пишете повече. Твърде висока летва слагате за човек, който дори не разбира колко е елементарен.
Ето го и другият, най-новият елемент от Менделеевата таблица, почти се събрахте.

Анонимният Kvp155 -началник, на какво точно - нямам идея, ама явно е заразно...
Анонимният Розов Слон - некадърен рибар, уникален анонимен и анимационен герой - цял живот скрит от хората.
Не толкова анонимният vladostanimirov - шефът на сградите, пише си името слято с малки букви...

Тримата от запаса, които в стремежа си да обяснят колко много съм елементарен и се излагам, излизат на челна класация. Самият факт, че, все още, пишете тук, за мен е страхотен кеф ! Mim Mim Mim

КВП155 ти като съм толкова елементарен кво правиш тука ??? Човек като тебе с положение, пък се разписал в полето за изява.... ц.ц.ц.цццц... Пълна излагация. Елементарни човечета.... Един ЕЛЕМЕНТАРЕН велобагажник да не могат да си оправят, но страшно активни... Mim Да ви пратя техници да ви сменят крушките у вас Mim Аз черпя !

Ето през тази снимка сте ми цялата банда лицемерчета -

Няма да ви казвам наздраве, защото е сок от мента, а не алкохолът, който ви е промил мозъчците безвъзвратно...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Запомнете тези крака, някой ден, като ги видите, леееко по-нагоре, точно между тях има микрофон за оплаквания. Точно там е мястото за вашите най-искрени обиди към моята особа. Mim Mim Mim Ще ви изслушам с удоволствие ! НО, само на живо, тука не се брои Mim Приятно къмпингуване, оп... пиянстване, този уикенд ! Бъдете живи и здрави, пийте по едно и за мене Mim
Върнете се в началото
kvp155

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 6:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:
Ето го и другият, най-новият елемент от Менделеевата таблица, почти се събрахте.

Анонимният Kvp155 -началник, на какво точно - нямам идея, ама явно е заразно...
Анонимният Розов Слон - некадърен рибар, уникален анонимен и анимационен герой - цял живот скрит от хората.
Не толкова анонимният vladostanimirov - шефът на сградите, пише си името слято с малки букви...

Тримата от запаса, които в стремежа си да обяснят колко много съм елементарен и се излагам, излизат на челна класация. Самият факт, че, все още, пишете тук, за мен е страхотен кеф ! Mim Mim Mim

КВП155 ти като съм толкова елементарен кво правиш тука ??? Човек като тебе с положение, пък се разписал в полето за изява.... ц.ц.ц.цццц... Пълна излагация. Елементарни човечета.... Един ЕЛЕМЕНТАРЕН велобагажник да не могат да си оправят, но страшно активни... Mim Да ви пратя техници да ви сменят крушките у вас Mim Аз черпя !

Ето през тази снимка сте ми цялата банда лицемерчета -

Няма да ви казвам наздраве, защото е сок от мента, а не алкохолът, който ви е промил мозъчците безвъзвратно...

Всичко е точно както си го написал, само едно си сгрешил - не съм анонимен. Ако малко се напрегнеш (ама малко, да изхвърлиш онова дето ти доставя удоволствие) ще намериш и името ми и мейла ми и телефона ми.

А иначе се радвам, че се разпозна, Браво! Значи не си толкова елементарен, Извинявай.
Въобще не ми се искаше да коментирам, защото съм сигурен, че няма да ме разбереш, но заради другите, които обратното - със сигурност ще ме разберат, ще ти кажа: Именно ти Мечков си един ярък събирателен обръз на хората заради които всички в България сме на този хал. Притежаваш основните и най-важни необходими за това качества, като изключителна аругантност, дързост, бруталност, надменност, себелюбие и естествено липса на елементарна култура. Всичко това, съчетано с едни повърхностни знания в почти всички области които коментираш (но за това пък подплатени с много въздух под налягане), те правят впечатляващо ценен юзър. Толкова, че сам си си повярвал в това.
Нямам навика да чета всичко във форума, но от известно време го правя и знаеш ли, само за няколко месеца забелязвам изключителното ти израстване. До преди тях беше една малка гнойна пъпка, а сега, сега си вече си един добре узрял цирей, който продължава да расте и застрашава от гангренясване целият организъм. Крайно време е Гл. лекар да отстрани, подобни много „ценни” за всеки жив организъм язви. Естествено такива като теб ни заобикалят навсякъде и моето предложение едва ли би било прието, защото освен, че вече си един от рекламодателите тук, ти все пак си Премиум представител на една сериозна марка уреди, макар да съм убеден, че лично ти едва ли имаш някакъв принос за това.

пп Багажника мислех, да го донеса да ми го оправиш, но тъй като съм сигурен, че ще го осереш, както всичо тук, си го направих сам.

пп Радвам се че ме четеш, макар да знам, че нищо няма разбереш.

Хайде, сега почивай, че много време ти отделих.
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечков, интервютата на №9 ли ги взимаш ? Shocked
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kvp.... Микрофона моето дебело момче, на микрофона Mim
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Мечков, интервютата на №9 ли ги взимаш ? Shocked
Да не ти казвам кой да питаш на кой номер е Mim
Върнете се в началото
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Съб Сеп 02, 2017 7:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичойе .... май форцелтите са ви тЕсни или не ги отваряте често Very Happy
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.
За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което имат тук хората - да се преследват един друг и да развалят един другиму работата. (13.12.1881)
Българин с българин не може да се разбере. Те все гръмогласят.
България е с население 2 милиона души, което е разделено на три групи: бивши министри, настоящи министри и бъдещи министри.
Българите са много мили с чуждите и бързо ги приемат за свои. Бедата обаче е там, че те много лошо се отнасят към своите си.
”Българите са много неопитни и самонадеяни; със своите детински неразбранщини бъркат развитието и бъдещността на Отечеството си. Всеки иска да стане министър. Във време, гдето всички трябва да се заловят за усърдна работа, за да уредят и възвисят Отечеството си, занимават се с дребни лични препирни. Свидетелство за това са тукашните вестници, които в Европа са съвършено без пример по своя си див език и стил. Няма възторг, няма самоотвержен патриотизъм, няма горещата любов за истината и за доброто, няма съгласие (рядко можеш да намериш тука няколко души приятели: единът мрази другия и няма помежду им съгласие).... в писмо от 20 феврyapи 1880 г. до Симеон Христов – Пиротчанец
Константин Йосиф Иречек (чеш.Konstantin Josef Jireček, 1854 — 1918) e чешки историк.
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Съб Сеп 02, 2017 9:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Марков, рискуваш с писане в тая тема, да те извикат пред дебелото момче на интервю !Там, между косматите крака, та малко по-нагоре. Щото ,нали ,ние вече сме поканени.....
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Съб Сеп 02, 2017 9:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Марков, рискуваш с писане в тая тема, да те извикат пред дебелото момче на интервю !Там, между косматите крака, та малко по-нагоре. Щото ,нали ,ние вече сме поканени.....
Виждаш ли колко си елементарен, чрез трети лица търсиш подкрепа. Само, че не си наясно наистина точно с кого си пишеш. Нито за мен, нито за Асен. Бягай да си играеш в пясъчника, лицемерче интригантско. Асен пътува към мене, за да направим фините настройки за интервюто на високо равнище.
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Съб Сеп 02, 2017 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
vladostanimirov написа:
Виждаш ли колко си елементарен, чрез трети лица търсиш подкрепа. Само, че не си наясно наистина точно с кого си пишеш. Нито за мен, нито за Асен. Бягай да си играеш в пясъчника, лицемерче интригантско. Асен пътува към мене, за да направим фините настройки за интервюто на високо равнище.

Да н би да искаш да кажеш ,че Асен ти е тонрежисьора на микрофона ?
Дет ша ти праи финните настройки ?
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Съб Сеп 02, 2017 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Любомир Мечков написа:
vladostanimirov написа:

Да н би да искаш да кажеш ,че Асен ти е тонрежисьора на микрофона ?
Дет ша ти праи финните настройки ?
Колко си смешен... Бягай на пързалката.
Върнете се в началото
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Нед Сеп 03, 2017 7:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За щестие има кой да ни прави всички настройки.
А вие е редно да престанете !
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пон Сеп 04, 2017 7:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Като чуя някой, че не употребява алкохол и се умилявам...
Има ора дет нивгъш не порасват, ама ко да прайш?
Даже съм чул за таквиз дет пият безалкохолна бира по сбирките.
Ако не беше жалко, щеше да е смешно...

Базалкохолния хулиганин е абсолютен победите в тазгодушната надпревара за тиквения медал.
Хвала!
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пон Сеп 04, 2017 7:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
Като чуя някой, че не употребява алкохол и се умилявам...
Има ора дет нивгъш не порасват, ама ко да прайш?
Даже съм чул за таквиз дет пият безалкохолна бира по сбирките.
Ако не беше жалко, щеше да е смешно...

Базалкохолния хулиганин е абсолютен победите в тазгодушната надпревара за тиквения медал.
Хвала!

Ето го това нещо е изтрезняло най-накрая, на микрофона идвай да окачиш тиквения медал, на микрофона ! Mim
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети