kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 21
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NikolayK написа:

Господин Мечков,не сте Вие този ,който ще ми каже къде да се вра.Смятах Ви за един от капацитетите тук.Явно бъркам.Като казвате шамари ,кои са тези шамари? Искате да сте най- , най-.Докато не пораснете няма да сте .Не сме се виждали,нито се познаваме ,така че спазвайте учтивата форма на обръщение към мен.Но няма как да стане Вие сте представител на Доместос премиум клас.Абе ей,момче слез на земята. Тръгваш да се мериш с хора ,които не познаваш.Млад си още , млад и глупав.Много ще патиш и тате ти казва така ,ама не вярваш,нали?
П.П.Не ,не съм адвокат ,но и без да съм такъв мога да ти покажа ,че не си прав,Ти само поискай.
Значи идвай и ми показвай колко съм млад и глупав, аз съм лесен за намиране. Палиш от Гърция - по магистралата та баш, където трябва ! Тате на мене какво ми е казвал, няма да ти е приятно да чуеш... Дали да слизам на земята ??? Не, не ми се слиза, само простаци и застаряващи злобни хора с алкохолна зависимост, ще си летя в небесата ! Ма няма как да ме разбере човек, който ВЪОБЩЕ не е от моята мая. Не ми давай определения, че гледам така леко си се объркал... Ма както кажеш - заповядай да ме превъзпиташ Wink

В тази Гърция може да има Доместос, то е препарат за кенеф, разбираемо е. При мене е Дометик, ПРЕМИУМ !

Така добре ли изглежда ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 9:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Впрочем сега ти поразгледах профила. БРАВО ! Ти си моят идол ! Ти кой набор си, че ми пишеш на "Момче" ??? Щото гледам, че допреди година си карал на баща си кемпера ??? Mim Mim Mim И вече си бил "узрял" за свой. Значи и в двата случая - ако си по-млад - кофти, много си си повярвал, ако си по-възрастен от мен.... ц..ц.ц.ц.ц.ццццц.... аз спрях да карам на баща ми превозните средства на 25 Mim Mim Mim Mim

НиколайК.......
Върнете се в началото
NikolayK

Местожителство: Гърция

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нарочно написах Доместос,умно момче си щом знаеш на какво се направи във форума с тези коментари ,на препарат за кенеф.Като си помисля ,че щях да идвам при теб за разни проблемчета,които имам,добре ,че ме разубедиха хора които те познават.Напред или по-добре да кажа надолу,на там си се запътил. Да , не съм от твоята мая ,благодаря на господ за това.И не ме кани да дойда .Не съм ти от маята твърде много ла*на има в нея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега видях колко късно е станало, пичове, най-вече всички, припознали се в тази тема. Момчета, младежи, чичковци и тн... Винаги ми е било най-лесно да слезна до нивото на някой интересен субект, за да го разбера що за човек е. Аз не се срамувам от това да се потопя във фекалиите, за да преброя глистите. Разликата е там, че ще излезна, ще се изкъпя и съм готов. Лошото е, че обитателите на септичната ямичка си остават в нея !

Беше ми приятно и ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕРВНО, доста алкохол изпих и лекарства, за да удавя мъката си по тази неравна битка с банда патологични случаи. Отивам да се дезинфекцирам, вие останете да пишете, приятно изкарване на всички, от време на време излизайте да поемете чист въздух, метанът е опасен ! Mim Mim Mim
Върнете се в началото
NikolayK

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
Впрочем сега ти поразгледах профила. БРАВО ! Ти си моят идол ! Ти кой набор си, че ми пишеш на "Момче" ??? Щото гледам, че допреди година си карал на баща си кемпера ??? Mim Mim Mim И вече си бил "узрял" за свой. Значи и в двата случая - ако си по-млад - кофти, много си си повярвал, ако си по-възрастен от мен.... ц..ц.ц.ц.ц.ццццц.... аз спрях да карам на баща ми превозните средства на 25 Mim Mim Mim Mim

НиколайК.......

А кой бе моето момче ти даде сервизната база?Кой те направи човек?
Върнете се в началото
NikolayK

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз метанът го познавам като гориво,но щом го има в кенефа ,вярвам ти .Нали там живееш.Айде удави мъката с алкохол и лекарства,но мястото ти ще остане все там заедно с Доместос.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NikolayK написа:
Нарочно написах Доместос,умно момче си щом знаеш на какво се направи във форума с тези коментари ,на препарат за кенеф.Като си помисля ,че щях да идвам при теб за разни проблемчета,които имам,добре ,че ме разубедиха хора които те познават.Напред или по-добре да кажа надолу,на там си се запътил. Да , не съм от твоята мая ,благодаря на господ за това.И не ме кани да дойда .Не съм ти от маята твърде много ла*на има в нея.

Хора, които ме познават, само могат блага дума да кажат, ето, ти си абсолютен ЛЪЖЕЦ! Ако не си - пусни си тема във форума и ме обори, че не си ЛЪЖЕЦ с факти Mim Mim Mim Господ се пише с главна буква бе, гръДСКи Mim Mim Mim

Дърпам ти водата, адиос ! По-горе съм обобщил в общи линии какво мисля Very Happy
Върнете се в началото
NikolayK

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахаха,радвай се на клиентите си ,няма да е за дълго.Наследството се пропилява лесно ,сам го виждаш.Водата не ме притеснява,аз не съм в кенефа ,а ти.
Върнете се в началото
NikolayK

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любо,от по-големите може само да научиш нещо та ако ще това нещо да е смирение.Но не ,ти си пич ,ти си нашата надежда.Ако знаеш какъв автогол си вкарваш.Няма как да знаеш ЕГОТО ти те заслепява.
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 7:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече всички разбраха що за човек е Мечо.
Стига сме му помагали вече, той ще се справи и сам.
Или греша?
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 10:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това ,което тате и най-вече мама са постигнали след години блъскане и работа, децата , и най-вече малчуганът -изтърсак,могат да го съсипят с няколко поста във някой форум. Било то за тунинг, чипинг,караванинг. hammer hammer hammer
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно е кофти да се осъзнаеш...
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе чички изпростели, фащайте барабаните и повеждайте парада Mim

Мама, тате, мухи, много знаете моето житие и битие. Като ми обуете обувките и минете по моите стъпки - тогава коментирайте ! Поне някой да беше извадил довод или някакво доказателство за нещо - я недоволен клиент, я нещо друго, а то - само цинично злословие към трети лица. Когато решите да клеветите някой, не е зле първо да сте подплатени с факти ! Ако нямате ФАКТИ, барабанчето и на парада ! Самите вие се излагате, мъже на години с мозък на деца... Само ви натискам бутончето и скачате.

Внимавайте с клеветите, че нали всички тука сте адвокати, да не се окаже, че сте ялови Wink

Относно професията ми - тук, в този форум има една голяма част юзъри, които са ми клиенти, не само за измислените ви кемперчета и караванки. При това от над 15 години. Не съм решил - не съм ги помолил да напишат два-три реда тук и да станете смешни. Просто, защото не съм страхлив лицемер като Владо - сградата и Слона - рибарчето. Хем не се понасят, но общо ми скачат тука - вие двамата сте съвършени простаци. Намерете си още паплач да ви пригласят... Страшна излагация сте...
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 12:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Поздрави от днешния работен ден, самозвани интернет специалисти...

Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2017 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Човек не мое да разбере Фали ли се или се Уплаква?!

Ут къдЯ на къдЯ и от дек на дек слона и сградата са несъвместими?
Мене си ме кефи, кво му е?
Носи на майтап, сигур носи и на бой, па ако носи и на пиЯнИе...те тва е моя чиляк!!!

Ку имах кинти...щех да...ама хайде...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети