kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Купуваме кемпер - 6 места, над 110 коня
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Кемпери
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BabyfaceBob
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Sofia, Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Сеп 18, 2017 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам, защото знаете, че Качо обича да преправя, та се е наклонила темата в тази посока. И все пак, надявам се да го видя тая година някъде на ски, а не след две - три години - узрял и малко побелял, но не от снега Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Yaro

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Сеп 18, 2017 3:14 pm    Заглавие: ~u Отговорете с цитат

asentm написа:
Споделям моят личен опит ....
- запалих се по VW костенурките /старите/ през ръцете ми минаха 14, от които продадох 3 в Германия....Сега ако трябвя дя си купя, ще си купя готова.
- запалих се по картинг ..... правих струвах и накрая пак си купих, готов, направен готов за състезания
- запалих се преди много години по кемперите, имах естествено и VW, така и не станаха на кемпери и накрая си купих ГОТОВ
Хора живота си тече,
Very Happy

Чудесно Smile
Аз понеже съм бил бая време от другата страна - правя и след това продавам и такава в 10тина проекта губя пари за един нов пасат от магазина, ще потвърдя, че това наистина е правилния подход. Стига насреща да има все още балъци, които да правят както трябва и след това да дават на добри цени. Защото смислено реализирани проекти има, но цените им като кисело грозде...
Върнете се в началото
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто Сеп 19, 2017 5:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Кое е по добро зависи от това как се ползва. На мен в дъждовните дни ми е тесен и 100кв. апартамент.... 500-800-те хиляди са сериозна спънка.

Едно-двете дълги пътешествия в годината се преживяват и на по-тясно, но отскачанията за уикенд на 300-600км са по-леки с по-бърза и компактна къща. Ако кастенвагена беше универсално решение нямаше да се въдят толкова кемпъри, с други думи само подхвърлям гледна точка, а Качо ще си избере каквото му е на сърце, стискам му палци Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Вто Сеп 19, 2017 7:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

asentm написа:
Споделям моят личен опит ....
- запалих се по VW костенурките /старите/ през ръцете ми минаха 14, от които продадох 3 в Германия....Сега ако трябвя дя си купя, ще си купя готова.
- запалих се по картинг ..... правих струвах и накрая пак си купих, готов, направен готов за състезания
- запалих се преди много години по кемперите, имах естествено и VW, така и не станаха на кемпери и накрая си купих ГОТОВ
Хора живота си тече,
Very Happy

Нямаш предства колко съм съгласен с теб.
И все пак, много искам да започна собствен проект и да го изпълня.
Сигурен съм, че няма да постигна качеството, практичността и надежността на фирмите производители, но все пак искам да опитам.

И понеже живота си тече и то доста бързо, а за съжаление само в една посока, във времето на проекта ще карам фабричната дърта бракма, в която съм влюбен.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Вто Сеп 19, 2017 8:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:

Нямаш предства колко съм съгласен с теб.
И все пак, много искам да започна собствен проект и да го изпълня.
Сигурен съм, че няма да постигна качеството, практичността и надежността на фирмите производители, но все пак искам да опитам.

И понеже живота си тече и то доста бързо, а за съжаление само в една посока, във времето на проекта ще карам фабричната дърта бракма, в която съм влюбен.

Понеже с Асен сме на един олигофренски акъл и двамата в годините сме правили какви ли не безумия с парите и времето си. Аз с пет произведени в базата състезателни автомобила, той с какво ли не... Много е хубаво да си мечтаем за кемпер, произведен от нас, но той, освен пари, ще глътне безумно много време. А най-големият проблем, според мене, е , че няма вариант в един момент да не си зависим от куп майстори и фирми. А това са ужасно много нерви на първо място. Насладата от готовия продукт ще се е изпарила като във филма за Баш Майстора и вилата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
avtobolnica

Местожителство: B.G.-Варна

МнениеПуснато на: Вто Сеп 19, 2017 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Насладата е като си го правиш сам, а не като викаш куп майстори. Като ще е с майстори просто го поръчваш и не се занимаваш.

Строго индивидуално е както за избор на автомобил така и за кемпер. Производители много разположения също. Но също така е факт, че правените кемпери стават все повече и повече. Някои от тях по нищо не отстъпват на фабричните та дори и по лъскавината. Друг е въпроса кои какво търси лъскавина или практичност.
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Вто Сеп 19, 2017 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

avtobolnica написа:
Насладата е като си го правиш сам, а не като викаш куп майстори. Като ще е с майстори просто го поръчваш и не се занимаваш.

Строго индивидуално е както за избор на автомобил така и за кемпер. Производители много разположения също. Но също така е факт, че правените кемпери стават все повече и повече. Някои от тях по нищо не отстъпват на фабричните та дори и по лъскавината. Друг е въпроса кои какво търси лъскавина или практичност.
Ааа, не, куп майстори зарежи Very Happy Достатъчно е само един тапицер да ти скъса нервите - достатъчно Very Happy За другото съм абсолютно съгласен.

Ето един холандец, цената до тук му е 54 000 Евро, като няма кой знае какво в него, мебелите са задоволителни...
Arrow http://metchkov.snimka.bg/automobiles/new.959508
Върнете се в началото
didore

МнениеПуснато на: Вто Сеп 19, 2017 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще споделя мнение защото моя мемпер е близо до избора на Качо. Когато се роди дъщеря ми разбрах че старият ми кемпер ни е вече малък и дойде време за смяна. Във времето разбрах какво искам а то е удобство при престой(класическо изпълнение задна спалня,кът за храна 4човека, предна спалня на алко или в интеграл) дали ще дърпам пет или шест метра за мен няма значение но метър и половина дава голям багажник място за багаж в шкафове над спалнята и въобще доста "простор" в кемперната част. Исках задължително задно предаване,двойна гума и мотор с турбо. Глезотийки ако има добре ако не ще сложа аз. И така тези условия се покриват от форд, ивеко, мерцедес. Стигаме до парите аз имах 20к лева . За мерцедес не стигат за машина след 1995 ивеко излизат рядко така че търсех форд. И така моя кемпер е форд транзит 1996 2.5 турбо 100коня, задно , двойна гума, от номер до номер 6.7 метра. Добавих въздушни възглавници, 200в солари 170а аумулатори, нови гуми малко ремонти по караванната част, малко глезотийки в електроника, обслужване на машината и цифрата стигна 25к лева. Това лято минах близо 9к километра и мога да кажа че избора си струваше. Имам много място за багаж вътре детето има място за игра на задната спалня, не правя креват от къта за храна и е винаги свободен когато спираме за почивка. Кемпера е доста стабилен на пътя при 100км 10.5 разход на равно на горе е по тромав но предавка на долу и турбото бута. Ако имах още 30-40 коня щях да съм по доволен но няма хубав,евтин и топъл сладолед. За тез пари съм доволен.
Според мен си се насочил в правилната посока парите са добри стискам палци да намериш вашият кемпер. Very Happy
Върнете се в началото
kacho
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: BG, Sofia, Полигона

МнениеПуснато на: Чет Сеп 21, 2017 7:53 pm    Заглавие: Те Отговорете с цитат

Здравейте!
Задачата е решена!
Ще черпим!

https://photos.app.goo.gl/7iQXjVtWF6SHdkci2

Поздрави,
Камен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Тонин

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Сеп 21, 2017 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кемпера е перфектен. Много добър избор сте направили. Желая ви много щастливи мигове.
Върнете се в началото
ganev78

МнениеПуснато на: Чет Сеп 21, 2017 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито
Върнете се в началото
NikolayK

Местожителство: Гърция

МнениеПуснато на: Чет Сеп 21, 2017 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито,много безаварийно километри!
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пет Сеп 22, 2017 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво! Честит ви кемпер! Чудесен избор на марка и модел! Blink
Страхотна дамаска, останаха ми очите в нея.

С много здраве и късмет да му се радвате, милион безаварийни километри да му навъртите!
camper kemper
gabroveca 2604
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ- ВЕЛИНГРАД

МнениеПуснато на: Пет Сеп 22, 2017 7:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито! Страхотен е! Заслужава си чакането и търпението. Много безаварийни километри и нови дестинации.
Върнете се в началото
ilkomuhata
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пет Сеп 22, 2017 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито със здрав да си го ползвате Cheers
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Кемпери Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети