kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Как се откриват летвичките в стените на караваната?

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 11:51 am    Заглавие: Как се откриват летвичките в стените на караваната? Отговорете с цитат

Трябва да монтирам неща, които си искат хващане към летвичките, не на шперплата. Знам, че стените на гардероба, на банята, са хванати на твърдо, шкафа на кухнята... Ама търся междинните. И хоризонтални и вертикални. Някакъв сигурен метод, а не проба-грешка? Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 12:13 pm    Заглавие: Re: Как се откриват летвичките в стените на караваната? Отговорете с цитат

chicken написа:
Трябва да монтирам неща, които си искат хващане към летвичките, не на шперплата. Знам, че стените на гардероба, на банята, са хванати на твърдо, шкафа на кухнята... Ама търся междинните. И хоризонтални и вертикални. Някакъв сигурен метод, а не проба-грешка? Smile
Качваш се на покрива и на 90% от караваните се виждат под определен ъгъл.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 12:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждал съм ги отпред, качен на стълба, ама от там не мога да бележа. Нода, бях го забравил това. Ще пробвам други ъгли по отблизо. Значи за хоризонталните няма шанс? Ама те не са и толкова носещи всъщност, та по добре да не ги пипам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 10:30 pm    Заглавие: Re: Как се откриват летвичките в стените на караваната? Отговорете с цитат

chicken написа:

Пробвай с дрелката, където по твърдо, там ти е летвата! hammer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 10:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Че да имат покритие обвиненията, че съм си надупчил караваната... Smile Не щЪ!
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Сря Окт 11, 2017 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ! Аз използвам детектор за кабели на БошSmile Уреда има функция да открива и места с по висока плътност и при мен работи. Кемпера обаче не е "метален" ;0

Ето такъв е:

https://el-instrumenti.bg/index.php?route=product/product&product_id=842
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети