kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Продавам Niesmann + Bischoff Flair 6000i
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Кемпери
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Нед Юни 11, 2017 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега, печелиш наградата за най-много правописни грешки в един пост на страниците на тоя форум. Продължавай да пишеш, имаш талант . Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Юни 11, 2017 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За правописа не коментирам, но цената си е доста атрактивна Smile
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Нед Юни 11, 2017 7:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
За правописа не коментирам, но цената си е доста атрактивна Smile

Не можа да ме грабне и да възбуди интерес, съжалявам !
Върнете се в началото
lubomihaylov

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 12, 2017 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Телефона не е импулсен hammer

Умишлено не съм дал цента защото изкъм да си поговоря с желаещия копувач. Не става въпрос за пазърлък а поскоро за преценка. Всеки иска да има Нийсмъм ама ако не знаш как да се грижиш за него и ще го правиш на пушкаджийница забрави да го видиш дори!

На всеки който се е престрашил да се обади и е изхъбил 10 ст. от безкрайния си план на Мтел съм обеснил с детайли всичко и съм дал цена като за колеги от форума !

Не мисля да печеля пари от продажбата и го продавам на цена дори малко по ниска от пазарната. Готов съм да се разделя с него за около 29.000лв

Пак повтарям позвънете няма да ви изям по телефона !!! Ако ви е срам това е друг въпрос...

Хм, доста интересна логика срещам тук. Цената звучи добре, остава и дереджето да е такова. А, колкото до "препитването" на кандидат стопани, не вярвам да си по-добър от мен. Ела да кандидастваш за куче при мен и ще си говорим. Very Happy
Имал съм няколко каравани и последната беше Таберт. С всичките съм се разделял с носталгия, но чак такъв подбор... И няма как да го продадеш без да поговориш с кандидата. Виж, ако ще го подаряваш млъквам и ти се обаждам. Smile А и колко могат да ти загубят времето с гледане, без да знаят параметрите... Колкото до това, че е Нийсмам...ееее недей така. Ние с гайдите, какво да кажем? Иначе що снимки съм гледал, а после се оказва мизерия. Така, че докато не се види на място, всичко си е ала бала. Успех с продажбата. Едното неизвестно отпадна, да видим по нататък.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пон Юни 12, 2017 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Една обява ,не е пусната с уважение към купувача - не ме грабва.
Няма ТТ данни за автомобила, каква му е историята, от кога е в България ,обслужван ли е ,не е ли, какво му е състоянието СПОРЕД него, все пак е човек ,който има кемпер, колко струва, защо го провава.....

Търся точно този цвят Нисман, точно това разпределение ,на нормални километри за годините си ,обслужван, ползван и грижили се за него на цена от 15 000 до 20 000 евро. Тоя, що не можа да ме грабне- не знам !
Върнете се в началото
Kali

МнениеПуснато на: Чет Юли 06, 2017 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,и ние се ослушваме за нещо подобно Smile Някой дали го видя това Ниесманче?
Да сподели... Rolling Eyes
Върнете се в началото
nikosan

Местожителство: Internet

МнениеПуснато на: Пет Юли 14, 2017 10:00 am    Заглавие: Видях го Отговорете с цитат

Kali написа:
Здравейте,и ние се ослушваме за нещо подобно Smile Някой дали го видя това Ниесманче?
Да сподели... Rolling Eyes

Аз го видях. Като цяло е добре, особено караванната част. Но имам доста забележки, за това препоръчвам всеки да си го види със собствените очи. Защото the beauty is in the eye of the beholder.
Kali

МнениеПуснато на: Нед Юли 16, 2017 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма го в обявите,сигурно е продаден!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Кемпери Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети