kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Пътувай, спаси агне!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Катя и Ники
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2017 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотно пишеш! Браво! bbravo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2017 9:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е от писането Sad Такова ми е в главата. Като пропускам една трета и спестявам една трета...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2017 11:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И що така реши да ни лишиш от двете трети? М? :mad: deal
Найш ли кво е яко да четеш, да кимаш и да се заливаш от смях спомняйки си как и сам си ги минавал същите тия неща.
Djina

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2017 9:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Как да му се приходи на човек в нашата част на България Smile Ние затова почти всяка седмица минаваме проход Confused Не, че няма хубави места, но първо ти окапват зъбите, докато стигнеш до тях, и после трябва да си лягаш с оръжие под възглавницата Rolling Eyes
В Гарваница последно на събора влизахме, но си е страшничко, наистина.
Рибарица ни е едно от любимите места в близост за разходка, и водопада в Тетевен си заслужава.
Не съм разбрала, че обмисляте разходка по нашия край Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2017 9:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Една трета, две трети... Все тая. Улови мига Smile А той не е пред клавиатурата Smile
Съмна. Рано сабахлян, нейде към десет. Още с лягането сме вече назад от живота наоколо, кво да кажем за успиването Smile

Сутрешна суматоха

и вече сме закачили

Така де, аз закачах, другите имаха да казват чао на некви рекички, горички и други баналности. А на мен въобще не ми се бързаше, при мисълта за любимата ми магистрала...
Но от връщането отърване няма...
Дъжд, дъжд, дъжд... Скалите над Тетевен, който дори и с иФон не могат да бъдат уловени... Затова и фъргаме сажди в атмосферата. Гъз път и скали да види...

и, както казах, няма мърдане

Не, че на децата им пука, та ей го и Софето

Бързо Метро за презареждане на караваната и някои неща за бара, което ме върна в реалността... И обратно в другата къща. И, О Чудо, при нас топла вода има...

Откъде започнах...? А, да, паркинга, преди, имам чувството, цяла седмица... Хубаво е да не знае човек къде отива Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2017 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Djina написа:

И ние на разбрахме Smile Вярно ли е опасно там? Не е било гола параноя?
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2017 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цялото това нещо го написах за хората, които имат съмнение. За децата, за караваните и живота в тях, за размера на същите тези каравани... Децата ми бяха на палатка на диво на 9 и на 5 месеца. Толкова късно, само защото се родиха септември и февруари. Караваните и кемперите са начина, да няма значение кое време на годината е. И багажа да е винаги приготвен, вместо палаткаджийската хамалогия. Ако не бяхме взели каравана, надали още щяхме да сме мръднали някъде тази година. Това е възможност да посрещаш всичките си нужди, да ти е удобно. Което не е най важното. Караваната дава увереност, че ще се справиш при всички обстоятелства, за да се престрашиш да тръгнеш ей така, със замах. Не лишавайте децата от този живот заради вашите задръжки и притеснения. Децата винаги са добре и винаги ще са по добре и по щастливи там нейде, отколкото затворени в града за тяхно добро. Всички притеснения и претенции идват от възрастните Smile
Върнете се в началото
mlajo
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2017 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако се качиш на кемпер ще видиш всичко още по добрре camper
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2017 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mlajo написа:
Ако се качиш на кемпер ще видиш всичко още по добрре camper

И аз до скоро не вярвах но наистина е така Smile
Върнете се в началото
ВаБоВи

Местожителство: Филипополис

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2017 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Той тъкмо купи и надупчи караваната, вие нов акъл му давате Mim
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2017 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ба, нов акъл! Просто никога не е имало пари за кемпер. И не се знае кога ще има Sad А дупките ми пътуват и хубава работа вършат Smile Сега съм замислил още някоя и друга екстра. Без дупчене Smile И за без пари. Ама я да видим сега кой не си ползва огледалата Wink Между другото аз отдавна слагам само ляво.
Върнете се в началото
Djina

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2017 8:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Djina написа:

И ние на разбрахме Smile Вярно ли е опасно там? Не е било гола параноя?

Аз по принцип си имам едно наум за спане в села на разстояние около 50 км. от Плевен Confused На Рибарица е хубаво, но на Гарваница - сами в тази пустош Confused На Крушуна сме спали на паркинга точно, но на поляните не пускат вече. И на Панорамата може да се спи, но късно съм видяла поста ви, също и пещера Божите очи си заслужават, ако не сте ходили.
Иначе и ние сме като вас - бяхме палаткаджии, с малки деца, колата пълна до капака и след една кемперска среща решихме, че трябва да се мине на по-горно ниво и понеже пари за кемпер нямаше си взехме каравана. Така че може и да е по-удобно с кемпер, но като можеш да си позволиш каравана, а кемпер - не, тогава и това е идеално решение. Ние изкарахме 4 или 5 г. с нашата и пак сме си обикаляли. Така че радвайте й се, водете децата на нови места, пък и за кемпер има време Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ВаБоВи

Местожителство: Филипополис

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2017 11:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Не лишавайте децата от този живот заради вашите задръжки и притеснения. Децата винаги са добре и винаги ще са по добре и по щастливи там нейде, отколкото затворени в града за тяхно добро. Всички притеснения и претенции идват от възрастните Smile

От София до тук, после до КАТ за регистрацията бяха на линия.
Какво не им харесваш, незнам.
Даже до КАТ ми беше първото теглене на каравана.
Справих се идеално, без карането на задна.
Там има да се уча още Mim
Върнете се в началото
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2017 11:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък имах излишни 150 лв и изкарах курс за Е категория , уж заради Сърбия . Там за няма и 10 мин на полигона ме светнаха как се кара назад. А аз си мислех че мога , щото съм карал туристическо ремарке и тракторско Smile
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Нед Май 14, 2017 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Една трета, две трети... Все тая. Улови мига Smile А той не е пред клавиатурата Smile
Съмна. Рано сабахлян, нейде към десет. Още с лягането сме вече назад от живота наоколо, кво да кажем за успиването Smile

Сутрешна суматоха

и вече сме закачили

Така де, аз закачах, другите имаха да казват чао на некви рекички, горички и други баналности. А на мен въобще не ми се бързаше, при мисълта за любимата ми магистрала...
Но от връщането отърване няма...
Дъжд, дъжд, дъжд... Скалите над Тетевен, който дори и с иФон не могат да бъдат уловени... Затова и фъргаме сажди в атмосферата. Гъз път и скали да види...

и, както казах, няма мърдане

Не, че на децата им пука, та ей го и Софето

Бързо Метро за презареждане на караваната и някои неща за бара, което ме върна в реалността... И обратно в другата къща. И, О Чудо, при нас топла вода има...

Откъде започнах...? А, да, паркинга, преди, имам чувството, цяла седмица... Хубаво е да не знае човек къде отива Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети