kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Първото ми пътуване с кемпера

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
стоян70

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Апр 16, 2017 7:08 pm    Заглавие: Първото ми пътуване с кемпера Отговорете с цитат

Най - накрая назря момента да направим и първото пътуване с кемпера.
Както си бях нарочил първото ми пътуване щеше да е на яз. Копринка с кемпера , джипа и лодката . Речено - сторено...
В петък 14 април тръгваме от къщи от мерак по-раничко сутринта. Мятаме се на колата с всичкия багаж по предварително изготвен списък от дни наред...
Тръгваме към местото където си държа возилата. Правим 20 метра , и аз се сещам ,че нещо съм забравил.
- Пиленце , върни се ти да земеш нещото /вече забравих за какво се върна/ да не се връщам аз , че няма да ми върви...
С малко мрънкане и след връщането - продължаваме към паркинга...
Там вече се прехвърля багажа и подрежда с мрънкане от моя страна, че не отиваме да живеем там.
Багаж...Багаж...Багаж...
Тръгваме и потегляме смело и гордо. Аз с кемпера влача лодката , жена ми кара джипа след мен.
Хубав слънчев ден...
Предстоящите приятни моменти ме зареждат допълнително и ми дават тонус , чак да си пусна музика.
Напъчил съм се аз - карам керван дълъг почти 14 метра... Минавам през града и обръщам погледите на зяпачите...
Следват наставления по телефона и пътя спори та пее...
Аз готов - та готов. Газ - маз - вода - хладилник - печка - бойлер - климатик - генератор - баня - тоалетна - готов за хвалене пред всички Вас...
Харесвам си голяма и широка бензиностанция и командвам жената да минава преди мен на колонката.
Притичва се смугла девойка . След любезния ми поздрав и казвам - джипа и кемпера до горе с ДИЗЕЛ , после лодката и тя догоре , ама с БЕНЗИН.
След минути жена ми се изтегля от колонката с пълен резервоар и ме зачаква и мен да приключа с пълненето на горивата и плащанията..
Кемпера беше напълнен с дизел и девойката започва да пълни от задната колонка и лодката. Моята практика е винаги да оглеждам теглича и колесара и светлините. Не изневерих и тоя път на практиката си ....
След бързата проверка на светлините на колесара - вдигам глава и съвсем случайно виждам , че тая мома
ПЪЛНИ ЛОДКАТА С ДИЗЕЛ И Е ВЕЧЕ НА 50 ЛИТРА.....
hammer
ВИКОВЕ И КРЯСЪЦИ С НЕЗНАЙНО ОТ КЪДЕ С ТАКАВА СИЛА ОТ МЕН...
Девойката си гълта ума и дума и спира пистолета ....Видях в нея най-уплашения поглед, наподобяващ най страшния хорор при вида на нещо средно между вампир и зомби...
Хубав слънчев преди обяд...
Зад мен вече има опашка от коли , вероятно и те бързащи нанякъде...
В този момент се усещам, че напират в мен страшни мисли...
Да се разрева??? Да удуша девойката ??? Или да я пребия???... Усещам се седнал на бордюра до колонката и се чудя кое от трите неща да започна първо....
Хубав слънчев ден....
Започва да ми причернява... Или порозовява...Вероятно защото очите ми са били вече кървясали...Идеята ми с девойката се оказа невъзможна , защото тя вече беше изчезнала някъде вътре...
Остана ми само варианта да си трясна главата в земята. Идваше ми да заеба всичко и да се прибера на стоп...Не ми се искаше да е истина...
Само лекичко да вметна , че резервоара на лодката се намира в най-долната част в трюмния отсек...Бъркане в него , тип скачен съд - почти
невъзможно...
Просто като за капак или най-случайно , водача на колата зад мен се провикна с цяло гърло...
АРЕ БЕ МАЙНА... ТУК ЛИ НАМЕРИ ДА ПОЧИВАШ...
Тук е мястото да спомена , че автомотично ми се изпариха мислите за девойката . Вече съм бил с поглед тип РАЗЯРЕНИЯ БИК... Този зад мен изглеждаше нещо средно със мустак тип селски тарикат и пезевенк от 90те. Едновремено с репликата си и натискаше клаксона...
Боже... Този човек беше на косъм да не го измъкна през стъклото пред погледите на цялата опашка...Осъзнах се...
Породиха се на всички познатите чувства... Исках да правя безразборни полови контакти с него, с жена му , с оная другата на задната седалка - вероятно тъща му , с майка му , с баба му , която вероятно и тя беше починала горката ... Дори и с тези които той не познаваше...
Хубав слънчев ден...
Успях да вдигна телефона на 10 път . Жена ми бясна ..
- Кво праиш бе ??? Що се моташ още ???
А аз бързах за срещата на Копринка , която в последствие се оказа че не е тая седмица...
Оставям на Вас да предположите развоя на първото ми излизане с кемпера...
Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 16, 2017 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми освен да предположа, е е било интересен уикенд ... pulling hair car repearing repearing traveling ship sunbath camper
стоян70

МнениеПуснато на: Нед Апр 16, 2017 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето ме. Чисто сам на Копринка..

И сам война е войн...

Последната промяна е направена от стоян70 на Пон Апр 17, 2017 8:07 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
kaloyan
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Европейския съюз :-)))

МнениеПуснато на: Нед Апр 16, 2017 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Трагедията за участниците понякога е комедия за наблюдателите !

Нещо подобно съм изживявал, но беше с бензин в дизелов автомобил.

Все още имам ясни спомени въпреки, че беше преди 20-тина години !

Препоръчвам: три супени лъжици "майната му" и... живота продължава.

Надявам се да се видим на Копринка Very Happy
Стенли и Люси

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 6:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Адаш, тя тая лодка май Хамериканска... и нищо няма да и се опъне!
Я пали и - газ!!!
Пък ако нещо се брактиса - ей го да са Щатите...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Георги Геков

Местожителство: София,Нови Искър....

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Препрочитам се и се превивам от смях.Извинявай,знам че на теб не ти е било смешно. До много изводи достигнах,но първия е да не дразня жената. Very Happy Надявам се негативите да приключили и да си се насладил на кемперизма. Чакам продължението. camper
Върнете се в началото
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лъжеш повече от мене! hammer hammer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
batkotony

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kmeta написа:

Сетих се как играеш вица за малката нужда и трите възрастови групи при жените... Happy
Върнете се в началото
стоян70

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2017 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Смейте ми са ...
На един му е смешно ... На друг не му се вярва...То на мен не ми се вярва - Та... На трети пък му се душа пукаше...
Та всичко това се случи в рамките на 10тина минути..
После...
Послето беше часове , та чак до другия ден на обяд...
Девойката излезе бяла като платно, и ми даде да говоря с някакъв по телефона. Човека беше много любезен и много съжаляваше и се извиняваше...
Аз понеже боец от всички ситуации, патил и препатил и съм свикнал да се измъквам от всички лай.на дето съм се забърквал...Години съм търгувал с големи лодки , като съм ги карал от Италия с камионче. Там последния ми спомен беше като на моста на Венеция във пик сезон ми излезе колелото от главинана и се затъркаля пред мен...
hammer
Карабинерите след минути дойдоха и ми обясниха , че ако не реша проблема , ще викат хеликоптер - раптор май му викаха, да вдига треилъра с лодката до паркинг, щото не можело да се суркам така по асфалта им...Тогава бях наплашен бая...Цифрата беше няколко хиляди евра...
Та... Бензиновата помпа е електрическа , и след като я разкачих от системата извадих количеството с нафтата От бензиностанцията се събраха всичките кофи дето мият стъклата на колите... Долях после бензин... Да ама явно остана под сондата нафта ...
После като я запалих във водата, пак ми се дорева.... Пушеше като военна димка... Пак вадене на горивото и пак доливане с бензин... и така няколко пъти...
Те така до другия ден до обяд....
Ся като се видим в неделя ми се обадете , да знам кои ми е чел патилата...
И ако не ме юркате много обещавам да се возим без аварийно..
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2017 7:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kmeta написа:

Те тва е невъзможно!
Върнете се в началото
стоян70

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2017 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy
Кмете - нещо са та нарочили май-май...
Що бе ?
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2017 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Теб със сигурност, за кУмета не знам...
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2017 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Розовслона се върна и е време за нов грътски пътепис. Великденски.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети