kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Покрай едни въздушни възглавници ...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Мар 26, 2017 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Деба, сещам се колко хора и за мен си мислят, че съм "мишок, който иска три лева за бира, струваша лев и двайсе на магазина и която човек може да си отвори сам вкъщи... ". Споменавам такава бира, щото такива отворковци най често такава пикня пият. Дето му се вика, ще ми държат сметка и защо не продавам певецета. Слава Богу имам и бири за по до 12 лева малката, заради които идват и нормални хора. И искат да си я пият в бар с надценката, пък ако ше и в гъза да им бъркат тия разходи. Каква ли е разликата...
Пък на някои да им имам нивото на общуване!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Нед Мар 26, 2017 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като видях този трамплин, си мисля, че малко пари искат hammer

Последната промяна е направена от asentm на Нед Мар 26, 2017 4:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Нед Мар 26, 2017 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

стоян70 не можах да разбера /пак казвам/, защо просто не каза че искаш сам да си направиш възглавниците? По мое мнение всички наясно с направата на такива, щяха да ти помогнат със съвети ! А ти започна неправилно ! Не помня кога си ми звънял и съм ти казал цената си /много хора ми звънят постоянно / и съм помагал и с съвет и с всичко което са ме попитали и мога ! Така или иначе пак ти погнаха всички ,ама както и да е !
Благодарим за благодарностите Ти ! Cheers-up
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Нед Мар 26, 2017 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не са много четящите в този форум... По диагонал и давай да пишем...
Върнете се в началото
стоян70

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Мар 26, 2017 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

turbo1 написа:
стоян70 не можах да разбера /пак казвам/, защо просто не каза че искаш сам да си направиш възглавниците? По мое мнение всички наясно с направата на такива, щяха да ти помогнат със съвети ! А ти започна неправилно ! Не помня кога си ми звънял и съм ти казал цената си /много хора ми звънят постоянно / и съм помагал и с съвет и с всичко което са ме попитали и мога ! Така или иначе пак ти погнаха всички ,ама както и да е !
Благодарим за благодарностите Ти ! Cheers-up

Турбо - с уважение и към теб ти обяснавам това което не си разбрал...
1 - От първия си пост и първите снимки всички разбраха , че започнах да купувам материалите и да си правя всичко сам.
2 - От всички , които са наясно с темата за възглавниците САМО ЛЮБО ми помагаше със съвети. За което БЕЗКРАЙНИ БЛАГОДАРНОСТИ. Ако се видим съм сигурен че ще си допаднем за маса , аз съм му задължен , и ще се радвам ако мога да му се реванширам...
3 - Ето ти твоето съобщение към мен и твоята цена...
ЦИТАТ..
Аз предлагам изработване и монтиране на цялостната система за въздушно окачване на бусове и кемпери !
Цената е 800лв !
КРАЙ НА ЦИТАТА...
Тука малко се направи на ощипана мома - ама айде...
Квото било - било...
Най искрено се надявам да не си останал с още нещо неразбрано , което с удоволствие ще ти обясня...
Върнете се в началото
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 7:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Стояне аз пък да ти припомня заглавието ти само !!!

Монтаж на въздушни възглавници и реалните им цени...

РЕАЛНИ ???
Както Любо ти го каза на няколко пъти, има огромно значение за вида на самите възглавници,използваните части и материали и т.н. и т. н. ! А защо не отчиташ и положения труд ,като повечето в България ! Труда не се цени !!! Ей това ни е най големия проблем на нас Българите !
А както Аз вече ти писах ,никой не те упреква или кори за това че не си използвал услугите му ,дори се опитаха да те похвалят, че сам си решил да сътвориш нещо по кемпера си !
Но ти започна темата си неправилно /пак го повтарям / в противен случай щеше само да получиш помощ !
И аз не се отричам от нито една от думите си включително и цитатите който ми напомняш !!! Не виждам с какво съм се направил на “ощипана мома“?
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Баси, на мен никой не ми благодари ... Sad . Само Любо, но по негов си начин Smile, ама аз нали съм на друга планета и така съм се скрил, че не мога да го черпя едно питие. Все пак, ако не е толкова обиден, като долетя ще опитам. Ако пък е обиден, да си седи на другата планета, че от обидени чички Света става все по-скучен.

А Слона за пореден път показа, че е много прав и аз искам на него да Благодаря. Нищо Слоне, че си анонимен и често неразбран - Благодаря ти.

стоян70,
Ползвай си със здраве всичко, което сам си сътвориш и изпитвай удоволствието от това. Само ако имаш идея или проблем, помисли дали да ги споделяш, че току виж те изяли барабар с кемпера и голямата лодка.

А ...., благодаря и на всички гласували българи, че избраха да не ни управляват турци и комунисти.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 12:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Баси, на мен никой не ми благодари ... Sad . Само Любо, но по негов си начин Smile, ама аз нали съм на друга планета и така съм се скрил, че не мога да го черпя едно питие. Все пак, ако не е толкова обиден, като долетя ще опитам. Ако пък е обиден, да си седи на другата планета, че от обидени чички Света става все по-скучен.

А Слона за пореден път показа, че е много прав и аз искам на него да Благодаря. Нищо Слоне, че си анонимен и често неразбран - Благодаря ти.

стоян70,
Ползвай си със здраве всичко, което сам си сътвориш и изпитвай удоволствието от това. Само ако имаш идея или проблем, помисли дали да ги споделяш, че току виж те изяли барабар с кемпера и голямата лодка.

А ...., благодаря и на всички гласували българи, че избраха да не ни управляват турци и комунисти.
Щеше ми се да съм на друга планета, не, заради известните търкания и различия тук, те са нормални. Но ми се иска да не съм тук, защото не си познал нито за комунистите, нито за турците Very Happy Прасетата в кочината са си все същите. Моето мнение е, че дори вече и поговорките не ни хващат. Не е нов бардак със стари к@рви, а и бардакът и к@рвите са си стари този път. Иначе и аз гласувах против турското влияние.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rozovslon

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:

стоян70,

Не разбирам защо все съм ти в устата (писанията)?!?!?!
Сваляш ли ме?
Също не разбирам защо трябва да знаеш кой съм?!
Точно ти...
Това е право на личен избор, казвам ти го още веднъж и ако не разбереш, ще се мъча да рисувам.

А относно комунистите нещо си се сбъркал здраво...
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига с тая политика..
Човека му се родили възглавници вие политика. Laughing
Върнете се в началото
стоян70

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 3:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тодор Василев написа:
Та да направим равносметка .
Казваш че си дал 150 лв. за части .
Нямаш компресор +100лв.
Нямаш манометри и маркучи +70лв.
Нямаш управление +100лв.Вероятно цените на изброените неща е по висока нямам идея някои да ме поправи ако бъркам.
Трима човека сте ги правили 6 часа по северозападнала схема по 10лв. на час 60лв.Което прави по 20 лв. на човек за цял ден.
Загубил си поне 3-4 часа в обикалаяне за планки части и т.н. още 40 лв
по северозападнала схема по 10 лв. на час.
ПО МОИ ХАЛВАДЖИСКИ сметки 520 лв..ако беше направил нещо подобно на това което са ти предлагали за 800лв..
А ти си направил едно голямо нищо и си усрал кемпера за винаги.
Предлагам ти да поправиш заглавието на темата и на ЛС да се извиниш на всички маистори дето си звънял и намесил в тази простотия.

Ето - аз пък Тодор си го харесвам щото е пресметлив и пестилив. А не разсипник като мене...
Тодорее... Много искам да се видим на някоя сбирка .
Да се напием като магарета .
Да си говорим за други неща освен за сметки и пари.
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само на майсторите ли ще се извинява стоян70 или и на Баш-овете.
Щото да не избухне пак някой нелеп скандал.
В качеството ми на кандидат Баш Майстор вече съм сериозно обезпокоен.
Ако ще я караме така, изобщо да не я почваме!
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
kvp155 написа:

стоян70,

Сваляш ли ме?
Точно ти...
Това е право на личен избор, казвам ти го още веднъж и ако не разбереш, ще се мъча да рисувам.

Значи в тоя Интернет, каквото и да напишеш, все грешно се тълкува! Явно и без причина си много и ненужно докачлив.
Нито ме интересува кой си, нито те свалям, нито е нужно да ми рисуваш, но ти го тълкувай както искаш. А и съм доста старомоден - не мога да свалям някой/я без да съм го/я видял.

За политиката, видя, че имаме забрана, но ако съм сбъркал, то е със съвсем, съвсем малко.
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стояне аз нито съм пресметлив нито пестелив..
Извършил съм толкова простотий за толкова много пари
че като видя някои страдалец като тебе ми става лошо .
И като ги пишеш тея глупости подвеждаш още ентусиасти.
Пет лева да имаш даи ги на маистор.
Върнете се в началото
стоян70

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2017 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
rozovslon написа:
kvp155 написа:

стоян70,

Сваляш ли ме?
Точно ти...

Значи в тоя Интернет, каквото и да напишеш, все грешно се тълкува! Явно и без причина си много и ненужно докачлив.
Нито ме интересува кой си, нито те свалям, нито е нужно да ми рисуваш, но ти го тълкувай както искаш. А и съм доста старомоден - не мога да свалям някой/я без да съм го/я видял.

За политиката, видя, че имаме забрана, но ако съм сбъркал, то е със съвсем, съвсем малко.

Ехеее....
ЕЙЙЙ.... ПАЛАВНИЦИИ....
Тава вече ми харесва...
Тук вече темата поема сексуално - еротично -любовна насока... Very Happy
Вземете си стая в хотел...
То като гледам на къде вървят нещата...
Моите възглавници - заключени врати отварят... hammer

Последната промяна е направена от стоян70 на Пон Мар 27, 2017 5:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети