kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Покрай едни въздушни възглавници ...
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gabroveca 2604
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ- ВЕЛИНГРАД

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2017 10:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз плащам течно домашно гориво да повозиш мен и детето в лодката. Става ли? Wink

П.п. дискусията е ясна
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
стоян70

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2017 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Става. Първи си записан. Новата ми е беснотия ,6 метра ,8-10 местна, млечно бяла кожа , 4.0литра мотор, много коньове. Даже мисля да събирам такса.... Кой колкото му се дава... Малко да избия възглавниците , че 150 пари си е цифра за тая екстра... hammer
Минимум такса 2 лева . По-дебелите да оставят по повече...
Условия - боси и голи до кръста - и за жените така... Very Happy

Последната промяна е направена от стоян70 на Сря Мар 15, 2017 10:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
gabroveca 2604
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ- ВЕЛИНГРАД

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2017 10:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

thumb up Bravos ОК. Аз резервирам 4 билета срещу 1л. домашна 45 октана Wink
И темата ме интересува!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2017 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези дни нещо ме отчайва форума! Много напрежение! Ама така и така го има и като стана дума и за лодки в темата, надявам се, че тези с шестметровите се съобразяват с нас, които тихичко и кротичко си гребем с каяците!!! Щото откъм брега да ме навикват некви, на които всеки трябвало да им знае заниманията и, че имало захранки някъде и кви ли не други шитни, които са ми през хея, а откъм водата се мъчат да ме обърнат с двете деца, или поне да ми намокрят задника... А ние, дето си гребем, сме дзен, или както там му се вика, хора... Smile
Чакам тема за другите, женски възглавници, че и доктор Енчев иска едни пари... Smile
А по отношение на времето и труда - аз съм от хората, които чоплят за кеф и когато им е кеф, а често се чудя какво да си измисля за чопленe, за да чопля, та не винаги в сметките на "направи си сам" трябва да влизат и времето и труда. И си правя сметката за разликите в крайния резултат. И понякога нещо, направено от мен, накрая пак е минавало през професионалисти и си го плащам двойно, но какво да направя, като имам нужда да го правя... Съдба Smile
Ама много напрежение тези дни, другари! Стига ве! Започвам сериозно да се зачудвам дали да се появявам на сбирки, ако и на живо е такава атмосферата... Щото нали... едене, пиене и тия три неща, ама станат ли четири... Smile Това интернета колкото помага, толкова и пречи...

Последната промяна е направена от chicken на Чет Мар 16, 2017 12:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
стоян70

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2017 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Тези дни нещо ме отчайва форума! Много напрежение! Ама така и така го има и като стана дума и за лодки в темата, надявам се, че тези с шестметровите се съобразяват с нас, които тихичко и кротичко си гребем с каяците!!! Щото откъм брега да ме навикват некви, на които всеки трябвало да им знае заниманията и, че имало захранки някъде и кви ли не други шитни, които са ми през хея, а откъм водата се мъчат да ме обърнат с двете деца, или поне да ми намокрят задника... А ние, дето си гребем, сме дзен, или както там му се вика, хора... Smile
Чакам тема за другите, женски възглавници, че и доктор Енчев иска едни пари... Smile
А по отношение на времето и труда - аз съм от хората, които чоплят за кеф и когато им е кеф, а често се чудя какво да си измисля за чопленe, за да чопля, та не винаги в сметките на "направи си сам" трябва да влизат и времето и труда. И си правя сметката за разликите в крайния резултат. И понякога нещо, направено от мен, накрая пак е минавало през професионалисти и си го плащам двойно, но какво да направя, като имам нужда да го правя... Съдба Smile
Ама много напрежение тези дни, другари! Стига ве! Започвам сериозно да се зачудвам дали да се появявам на сбирки, ако и на живо е такава атмосферата... Щото нали... едене, пиене и тия три неща, ама станат ли четири... Smile Това интернета колкото помага, толкова и пречи...

Споко брат - няма да бъдеш издразнен от тия с големите лодки. Те имат лицензи дори и за международно плаване . Издразнен си от рибарите с дългите корди и от това че не се съобразяват с никого в стремежа за улова. Аз не съм рибар и дори нямам въдица...Приятелчетата ми дето се навъртат около мен са рибари , но не карат лодката ми поради причините които ти изброи...
За Енчев няма да коментираме. Съученици и баш приятелчета сме . Неговата е наи-лесна . Не мисли нито за възглавници - нито спори по форумите...

Последната промяна е направена от стоян70 на Чет Мар 16, 2017 1:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
стоян70

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2017 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ganev78 написа:
Следя форума от има, няма две години, но тази тема май направи рекорд за бързо развитие. извинявам се за спама, но искам да запазя 2+2 места за разходка с лодката срещу сливова, 2015 година, 48-50 октана.
А иначе Любо е такъв перфекционист, че се вкара в егати филма само за да елиминира някакво почукване от моста, което само той си го чуваше, в някакво си положение на кемпера, така че ....
Но гледам, че ако спрете да се хапете, двамата може и да го измислите. Интересно е и ще следя как ще стане. Но аз лично никога не бих тръгнал да го правя сам. Просто една дупка в шперплат да трябва да пробия, гаранция ще е накриво . hammer

От тук нататък приемам ракия само с блистер хапчета за черен дроб..
ТО ШЪ ПАДНИ ПИЙНИ ДУ МРЪНЕ...
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2017 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Я каква буря се разразила в чаша вода.

Що ли нямаше подобни реакции, когато друг един колега щеше да прави кемпер от автобус. Хибриден вариант с монтиран електродвигател
на предните колела, със соларен парк на покрива и още куп други инженерни подобрения.

Голяма сложнотия са тия два мехура, няма що. Също като фаянсовите плочки и поставянето им. Повече от ясно е, че на който не му достигат знанията и способностите трябва да се довери на специалист.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2017 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Я каква буря се разразила в чаша вода.

Що ли нямаше подобни реакции, когато друг един колега щеше да прави кемпер от автобус. Хибриден вариант с монтиран електродвигател
на предните колела, със соларен парк на покрива и още куп други инженерни подобрения.

Голяма сложнотия са тия два мехура, няма що. Също като фаянсовите плочки и поставянето им. Повече от ясно е, че на който не му достигат знанията и способностите трябва да се довери на специалист.

Ма те тези два мехура не са като онези два мехура под трите букви. Ама нали на всички всичко им е ясно. Като гледам и на тебе са ти ясни нещата, ама онзи ден беше много модерен да обявиш, че си правя реклама. Не, просто не ме е срам да покажа какво и как работя. Пък може някой и нещо да попие от снимките. Но се убеждавам все повече, че хората, които заслужават това се броят на пръсти. Те просто си четат, гледат снимки и попиват. Другите са заети с това да са интернет капацитети и сърдити чички. Щом всичко се свежда до двата мехура си ми ясен напълно. Можеш и да не ми отговаряш, не си ми особено приятен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NESTI
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2017 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:

Голяма сложнотия са тия два мехура, няма що. .

Ма те тези два мехура не са като онези два мехура под трите букви. . Можеш и да не ми отговаряш, не си ми особено приятен.

laughing Голяма веселба настана в този форум laughing
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2017 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само защото вече и на теб съм неприятен, ще ти отговоря:

Никъде не съм се правил на знаещ и не съм интернет капацитет. Не съм и казвал, че на всички всичко им е ясно. Но трябва да се допусне, че има и такива на които им е ясно, та затова се съгласих със стоян70, че възглавници могат да се поставят за по-малко пари (при определени условия). Не познавам стоян70, но четейки съм сигурен, че ще си сложи възглавниците също толкова добре, колкото и тези, които се занимават само с това. А пък една сутрин, четейки и попивайки от снимк се събудих майстор, и съответно и аз си сложих сам възглавниците.

За рекламата - уж се съгласи че съм прав, сега пък не било така. Ама по-долу във форума постоянно премигват едни банели и създателите му са определили това място за реклама. Онази тема беше за друго.

Мен също не ме е срам да покажа - нито работата си, нито грозното си и дебело лице.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2017 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Само защото вече и на теб съм неприятен, ще ти отговоря:

Никъде не съм се правил на знаещ и не съм интернет капацитет. Не съм и казвал, че на всички всичко им е ясно. Но трябва да се допусне, че има и такива на които им е ясно, та затова се съгласих със стоян70, че възглавници могат да се поставят за по-малко пари (при определени условия). Не познавам стоян70, но четейки съм сигурен, че ще си сложи възглавниците също толкова добре, колкото и тези, които се занимават само с това. А пък една сутрин, четейки и попивайки от снимк се събудих майстор, и съответно и аз си сложих сам възглавниците.

За рекламата - уж се съгласи че съм прав, сега пък не било така. Ама по-долу във форума постоянно премигват едни банели и създателите му са определили това място за реклама. Онази тема беше за друго.

Мен също не ме е срам да покажа - нито работата си, нито грозното си и дебело лице.

Не са банели за женски мехури, а бАНЕРи. И аз съм имал банеЛи тука, дето мигат. Но да ти кажа честно - ма точно па на тебе няма да ти давам отчет какво и как правя. Честно, не си ми среда. Още с първия си пост към мен те усетих. За грозното ти и дебело лице си има салони за красота, пилинг и тн. Можеш там да попиеш инфо за мехурите и банелите. Щото не съм прочел да си блеснал с нещо тук, че да ми се правиш на учителка по етика. На доста хора на лични, по телефона и в теми тук съм дал много информация, съвети и тн... Малко не си си на мястото да ми правиш вятър точно ти, сещаш ли се ?
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2017 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чак пък такава агресия само за два мехура в банели, не съм очаквал.

Напрежението наистина е в повече. hammer
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Чет Мар 23, 2017 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е лошо да си направиш феисбук.
Фейсбука може да ти ангажира цялото свободно време.
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Чет Мар 23, 2017 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

стоян70 написа:
Ц ... Не искам да имам Фейсбук Тодоре. И без това нямам свободно време ...
От два дена планките за възглавниците са готови - нямам време да ги взема . Идеята ми е , ще изградя кутии по-назад и в тях ще са възглавниците.
Цена на планките от 8мм и със лазерното рязане - 70лв
Цена на всичко до момента 207лв
Снимки утре или в събота при монтажа...

Нужен ти е феисбук.
Понеже нямаш време не е лошо да го вкараш и него в сметките.
По 30 лв. на час примерно .
Ходенето за взимането на планките ако не ходиш с колело пак в сметката..
Колата с която ще ходиш колко са и режините. Very Happy
Върнете се в началото
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Пет Мар 24, 2017 8:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любо не само коли-7 маци и джипки,а ми и лодки! Пък за CDI-та да не говорим и мехове къде инплантира доктор Енчев /че нали и той му е дружка/!
Ма кво пък знаем ние от провинцията !!! hammer
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети