kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Продавам каравана Hymer-eriba модел Nova 400 L

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> каравани
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
IvoSto

МнениеПуснато на: Нед Мар 26, 2017 7:02 pm    Заглавие: Продавам каравана Hymer-eriba модел Nova 400 L Отговорете с цитат

Продавам караваната тъй като тази година закупих кемпер и нямам възможност да поддържам и двете. Караваната е марка Химер-Ериба модел Нова 400 l с дължина 4, 6 м без теглича и маса- 850 кг- може да се дърпа само с категория Б. Закупена от Холандия юни 2014 г. и докарана на собствен ход, регистрирана в БГ, ползвана и поддържана лично от мен. Всеки, който се е интересувал от каравани, знае тази марка, колко здрава конструкция има. Караваната е много запазена без течове и мухъл. Всичко работи и е изрядно. Разположение : от вратата в дясно маса за двама, която се трансформира в единично легло. От вратата в ляво : кухненски бокс (мивка , хладилник, газови котлони с абсорбатор) . В дъното маса за 4- ма, която се трансформира в спалня за двама. Срещу входната врата е разположена банята с душ корито и химическа касетъчна тоалетна. Печката за отопление е газова с обдухване.
Към караваната има форселт марка KIP. Допълнително има следните екстри : соларна система с MPPT контролер. Към соларната система има свързано устройство с USB и запалка марка Grundig за зареждане на телефони или други устройтва. Сменена е цялата ВИК още при закупуването. Тази година закупих нова водна помпа, тъй като миналото лято старата се повреди . Вътре и вън цялото осветление е подменено с LED светлини. Има бойлер, който аз никога не съм използвал, тъй като каравана се използва за къмпингуване лятото в Гърция. Полезна екстра е големият шибидах на тавана, който лятото спомага за по- добрата циркулация на въздуха в помещението. В банята капандурата е сменена с нова съвременна със сенник и комарник. Има стойка за два велосипеда. Сигурен, съм че новият собственик ще бъде доволен от покупката , защото караваната ще му донесе нови прекрасни изживявания , каквито донесе и на мен !
Цена за форума 5000 лв. тел 0878 три 52 85 осем.- Иво.
Ето линк към обявата-

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91490545483501232
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
IvoSto

МнениеПуснато на: Сря Мар 29, 2017 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля, за ключ. Караваната е продадена. Пожелавам на новия собственик да си я ползва със здраве !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> каравани Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети