kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Продавам кемпер Адриа, 1997 г.

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Кемпери
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Trifonov

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Вто Мар 14, 2017 6:45 pm    Заглавие: Продавам кемпер Адриа, 1997 г. Отговорете с цитат

Кемпера си го докарах от немско на 03.03.2016 г. Успях да го регистрирам таман за да дойда на пролетната среща. Минал съм около 5000 км. с него за тази почти година. На толкова км. съответно са и масла, ремъци, ролки и т.н. Кемпера беше с наводнен таван. Добре беше протекъл около люка и единия отдушник. Наложи се да сменя 2 гредички и от вратата назад е с нов 4 мм. шперплат. Люка и отдушника са презалепени, като покрива от алковена назад е намазан с т.н. течна гума. Смятам, че вече имам достатъчно опит с поправката на кемпери и мога да дам гаранция, че повече проблеми с влага от тавана няма да има. За да е с еднакъв интериор съм сменил тапетите на целия кемпер, което наложи сваляне на почти всички шкафове. В момента има един недостатък по ходовата част- отпред в ляво има хлопане на метал когато се мине през дупка. Специалистите казват, че е тампон на амортисьора, но не мога да кажа със сигурност докато не се разглоби. И това ще стане, но да се стопли. Това е информация, която не я пише в обявата, но не мога да я скрия за хора от форума, все пак се надявам да се срещаме с добри чувства.
За всичко останало в обявата

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91471185720741539&slink=298u66

Цена 23000 лв. Телефона ми е малко по-надолу.
Една МИСЛА ми се е завъртяла в главата за кастенвагенче и няма отърване от нея. Пък и такава техника повече от 1,5 г. не съм държал.
hammer
Trifonov

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Вто Мар 28, 2017 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Продаден. Моля, за ключ.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Кемпери Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети