kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Продаваме си караваната
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> каравани
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2017 12:54 pm    Заглавие: Продаваме си караваната Отговорете с цитат

Поради изкачване на следващото стъпало в катунарския живот се налага да се разделим с караваната Embarassed
Караваната е произведена в далечната 1996 година , но това може да се види само в талона. Много запазена и поддържана (а не гледана) каравана. Излишно е да споменавам че няма грам миризма , мухъл ,течове и т.н. , но обявата го изисква. Краваната е използвана целогодишно и не сме усетили какъвто и да е дискомфорт в температурния диапазон от 45-50 градуса до отрицателните 17-18 . Печката е изцяло обслужена. Като казвам обслужена това означава - НОВА горелка,НОВ кран с така известната във форума ампула,НОВ кабел за пезото. И зиме и в дъжд - пали от веднъж. С 11 степенната врътка си задаваш температурния комфорт и забравяш за отоплението. Следващата екстра ако така мога да я нарека - това е 150 ватов соларен панел монтиран на тавана. Естествено със него върви и контролер СОЛАР 30. Края на соларната инсталация завършва със тягов акумулатор 100 ампер часа (на 1 година),който ми е задоволявал всички нужди. А с малки деца те са много Smile.Има и инвертор 2000 вата ТБЕ,модифицирана синусоида , който до момента е захранвал всичко необходимо - кафемашина,дрелка,малък ъглошлайф,ледогенератор .Караваната има 3 газови котлона - работещи, хладилник на 12,220 и газ - перфектно работещ. Има и монтиран вентилатор на решетката който се включва ръчно когато е необходимо.
Караваната е с НОВИ бусови гуми или така наречените Ц-етки.Отвън има изведени 12 и 220 в и вход-изход за кабел за телевизия. Теглича е AKS 1300 -модерна работа - антивибрационен. Smile Към него има оригинално заключващо устройство. Караваната разполага и със стойка за 2 велосипеда монтирана на теглича.Наличен е форселт със всички рейки ,който аз никога не съм разпъвал тъй като не ми се е налагало. Всъщност пробвах един път сам и след 2-3 удара от рейките по главата ми се отказах. Закупена е НОВА тента или така наречената караван сторе ,която ми е покривала всички нужди от сянка.
Вътре е с 2 помещения като в предното има двуетажно легло. Долното се разтяга и става на спалня. Седящата група също става на спалня. двете помещения са отделени с плъзгаща врата. Децата си спят затворени в децката, а ти си пиеш ракийката в хола Smile
Стигаме и до толкова обсъжданата караванска баня.Има поддушово корито , тоалетна със външна касета ,душ....ама няма бойлер.Ама и не ми се е налагало да имам. Изолирана е отвсякъде и готова за къпане.Да си призная веднъж съм се къпал вътре и то от любопитство. Ама най си е кеф като си извадиш душчето през прозореца и се поливаш отвън.Тоалетната е с отделен резервоар за вода 20 л.Не е с помпа а с механична врътка.Давам и газова бутилка , немски стандарт,зелена - 6 кг.Може и някой неща да съм изпуснал но при интерес и евентуален оглед ще се видят.
А, сетих се - платена целогодишна гражданска Smile
Стигаме до най-важното цената. Сумата която търся е 6000 лв с всичко изброено до тук. За сега обявата я пускам само тук , понеже искам да попадне в хора които търсят нещо наистина качествено. Естествено че е възможен някакъв коментар на цената,но е логично това да стане на място след оглед.
Контакти тук,на лични или на телефон 089 570 0 570.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2017 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Една от най-хубавите екстри - комарник на вратата сгъваем Smile

Върнете се в началото
Hobos - Тошо и Ели

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2017 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти полудя ли сложи поне 500лв за коментар да има то така хората да се срамуват да коментират то толкова много неща има че ........ а бе ти си знаеш но правиш моята грешка ПОДАРЯВАШ си труда дано поне ги е срам да се пазарят и да попадне в добри ръце като моята , и ти и караваната го заслужавате . Успех!
Върнете се в началото
Тони&Руми
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2017 7:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Караваната и по мое мнение и наблюдение е с топ оборудване и си струва всяка стотинка! Дори се замислих дали да не я купя аз и да я паркирам на един язовир, където често ходя за риба, но с кемпера не мога да стигна поради крайно разбития път, но реших, че това бижу не заслужава да се пенсионира на такова пусто място.
Само за едно послъгва доктора - ами мирише си! Всеки път като се приближа до караваната му, мирише яко на свински пържоли!
bbq
Върнете се в началото
Данаил Делчев

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2017 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе тя и на агнешки и пилешки чевермета мирише ама те са в друга тема Smile
Върнете се в началото
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2017 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази каравана я знам още преди да отиде при Дидо и това с което я продава сега,цената е без коментар. Exclamation Не мисля ,че ще стой много Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
backstage

МнениеПуснато на: Пет Фев 03, 2017 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Док, ти я подаряваш... Smile
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пет Фев 03, 2017 12:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези коментари са кофти и за продавача (въпреки, че го четкат) и за евентуалния бъдещ купувач. Помагат доста, но може да се сведат до "страхотна каравана на страхотна цена", а не до "вдигни цената", "ти я подаряваш"... Човека кой знае колко време е мъдрил колко да и иска и дали не бърка...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

МнениеПуснато на: Вто Фев 07, 2017 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

С дълбока скръб съобщавам че вече сме без каравана . Попадна в младо семейство на което пожелавам хиляди безаварийни километри.
Темата е за ключ !
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Вто Фев 07, 2017 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Още едни щастливи хора в кюпа Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Вто Фев 07, 2017 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като се стопи снега нема да си личи ,че си имал каравана. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

МнениеПуснато на: Вто Фев 07, 2017 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile
А можеше да кажеш нещо сълзливо за следите в душата, сърцето и тем подобни полови органи... Ама не!
Върнете се в началото
Данаил Делчев

МнениеПуснато на: Вто Фев 07, 2017 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Спомените в душата си остават , но да позатопли малко и тръгваме на лов за нови спомени Smile ,само че този път ще чуваме подрънкването на чинийте Smile
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Вто Фев 07, 2017 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предатели!
Ама и аз се влюбих в онова виенското кемперче с варненска регистрация в съседния раздел Smile
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Вто Фев 07, 2017 6:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Предатели!
Ама и аз се влюбих в онова виенското кемперче с варненска регистрация в съседния раздел Smile

И то е бивше на Владо, от светлия му период като кемперист Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> каравани Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети