kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Как го направих аз...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 30, 31, 32  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pezz

Местожителство: Твърдица

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2017 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всяко първо нещо си е неизвестно.От там идва и страха.Мисля няма нищо страшно от ферибота освен цената,и карането на зад с каравана.Ако имаш достатъчно кеш и можеш спокойно да маневрираш на задна с каравнката няма да имаш проблеми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
kvp155

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 21, 2017 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mulenceto написа:
Мераклийската го правиш и ти се получава...

На мен не ми харесва. Рапидките за се показали през лицевата част на вратичката. Но може би майсторлъка и познанията на колегата отговарят на резултата.

Аз бих се доверил на специализиран сервиз.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Чет Дек 21, 2017 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аха Smile Всъщност вече не са се показали, ама това не помага на ламината Smile Ако обърнеш внимание, долния ръб е отрязан вълнообразно със зегето.
Всъщност не опира до майсторкък и познания. По лошо. До отношение. Това си е претупано мераклийската. Но колегата не би се доверил на специализиран сервиз за такива неща. На колегата му писна някой да ну казва какво иска. Горе долу преди двайсе години. Колегата е отворен за предложения, не за натрапване на нечии виждания. Затова колегата се доверява на специализирани сервизи за неща, които не позволяват и не изискват въображение, различни варианти и т.н. ... Като лепене на гума, смяна на масло, основен ремонт на двигателя... Там не споря, майсторите не спорят, всеки си знае и изпълнява задълженията.
Толкова за майсторлъка Smile
И не, няма да изрежа ново парче Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Дек 21, 2017 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи съм прав, че не само не е мераклийската направено, ами си е направо претупано. А за специализираните сервизи нищо не си разбрал ... и вечно искаш да ги оставиш без препитание, правейки си всичко сам.
И да, трябва да изрежеш ново парче! Щото старото е неугледно, криво, грозно и зловещо, та чак оня с гумените ботуши не го харесва. Окепази цялата каравана ... Кемпер не ти трябва.
Върнете се в началото
babkata

Местожителство: Курило

МнениеПуснато на: Чет Дек 21, 2017 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

през изминалата седмица понеже ми смениха съединителя с малко други екстри, реших, че е време да си пооправя щоричките и комарниците, че трудно се прибираха, и по този повод се бяха понацепили на няколко места.
може би за последен път имаше навит допълнителен материал на ролетките, та с прешиване на предния ръб и отрязване на прецакания материал миинах без нужда от купуване на нов материал.
зашиването на любителска шевна машина се оказа невъзможно, за това част от нещата "избродирах" на ръка, и като ми писна останалите ги заши обущара дето ми е най близо.
та днес приключвам с прешиването на щорите и притягането на пружините на ролетките.
може би е добре веднъж на 2-3 години да се отварят за почистване и притягане на пружините.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Нед Дек 24, 2017 5:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Покрай продължаващите неуспехи в потеглянето на нейде, взехме, че изтрещяхме. В Метро си намерихме неква абстракция и отидох да я инсталирам

Междувременно хванах зегето и смених долната външна решетка на хладилника, сложих кошче на вратата и стъклено рафтче в хладилника. Още нещо щях да правя, ама телефона звънна и се отече Smile Празник е, половин час "труд" стига Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Вто Яну 02, 2018 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Та вика ми Даниела
–Ти за колко си мислиш, че можеш да я продадеш тая каравана?
Бре, кат се потиснах!
Това вчера...
Днес си викам – Я па тая! Smile
Та опита от последните пътувания показа, че същата тая Даниела хубаво е рекнала, че онова, гореспоменато парче от маса ще прави каквото си иска. Та днес взех, че му сложих правилните панти, та да стане на моята, не на неговата. Остава едно райберче, Че да седи вдихнато, да се направи долната част лицеприятна, че става горна + малко довършителни работи, че Косьо ше влезе пак с коляно у топките Smile

Същите тези разходки показаха, че това с дървената решетка на пода на банята е голяма благинка. Винаги е топличко на краката, не е проблем, че се е събрала вода при недостатъчно нивелиране, ако е мокра скарата, а трябва да се влезе, се забърсва за секунди с малко хартия... Независимо от водата под нея...
Беше ме яд, че слушах жената да взема малък размер, та се налага да са две сега, но се усетих, че трябва да се вадят за да се почиства и съхне цялото положение, а така е по-удобно. Всъщност дори не съм сигурен, че е възможно да влезе цяла скара... Остана срезовете да се импрегнират.

Зимното ползване подсказва и къде има нужда от закачалки, та се уредихме с още две Smile
След като и долната решетка е сменена с вариант, при който не се налага всеки път да развивам и навивам винтове и да разлепвам и залепвам, а и си има капак, остана въпроса с какво се чисти замазан и мръсен стар Декалин или нещо такова, като да оцелее боята??? Не, не се стърже, изтърква и каквото и да е друго механично Sad

ЧНГ!
Върнете се в началото
Тонин

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Яну 02, 2018 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С АМБ или Газ за горене. В никакъв случай коресилин!!!
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Яну 02, 2018 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иво, такваз решетка баща ми навремето слагаше отгоре в кацата с зелето girl
chicken

МнениеПуснато на: Вто Яну 02, 2018 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За пода на банята ми ли говориш? Говори си! Аз кисело зеле не ям, а краката ми са сухи и топли Smile Не може всички да сме с отделни душ кабини. Ме ше те питам, като ти се изхлузи завесата за бяня отвън и ти се намокрят черджетата Wink
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря Яну 03, 2018 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dance-hula dance-hula dance-hula
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря Яну 03, 2018 7:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Къпят се само мръсните Mim
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Сря Яну 03, 2018 9:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ogromnii написа:
Къпят се само мръсните Mim

Не е съвсем така. Друго си е в неделя да сложиш новите дрехи и всички да те видят, че отиваш на баня. Ма то сега демокрация. Всеки си носи новите дрехи и се къпе когато си иска! Срама нямат!
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Сря Яну 03, 2018 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Масата е станала перфектно и с разгъвката вече има място за още една бира на нея. Е верно че има и една голяма дупка дето си се опитал да замажеш с нещо, но всяка война изисква жертви.

За скарите, думите не стигат, но "уникални" мисля че е достатъчно. Само се чудя като сядаш на тоалетната, не ти ли идва малко ниско, та после ставането е трудно ... то пък за децата е по-добре, а ти ще ходиш в храстите.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Сря Яну 03, 2018 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тренировки му е майката. Не може да седиш само на маса и да лежиш на стари лаври, като някакви си стотина километра с колело из Испания. Аз, например, сега ще отида пеш на работа. Здрави крака, здраво кендзане!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 30, 31, 32  Следваща
Страница 21 от 32

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети