kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Намирисва на море

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
viktorsimov

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 27, 2016 7:18 pm    Заглавие: Намирисва на море Отговорете с цитат

Възнамерявам да почивам отново и тази година по нашето си черноморие, но домочадието ми желае този път да го зарадвам с нещо различно от стандартните за мен Каваци! Бих желал да получа предложения за добри места със сянка и обичайните удобства като ток и вода. Циркът ми е от автомобил и каравана в която е натъпкан обичайно трикрилният ни гардероб. Ще пътувам около датата 05.08.2016г. и престоят ми ще е около 10-тина и малко повече дена. Миналата година ходих до Китен, но останах разочарован от идеята да изгоря под жаркото слънце (нямам климатик в караваната), а и пътят до къмпинга бе отчайващ... Видях на Силистар хубаво местенце, но местата са малко и няма да имам шанс да се класирам. Държа на спокойствие и да няма пиянски изцепки, щото от "родил се Илия в килия", ми е дошло до гуша! Все пак е почивка... Very Happy
Ще бъда благодарен на коректни и точни предложения от вас колеги, защото няма по-хубаво от съвет на "патило"... Ако ли пък не, то ще се видим отново на Каваци..., там поне знам откъде да взема прясна пастърва и я правя много вкусна... Very Happy

Ето тава ми "къщичката":

http://dox.bg/files/dw?a=7168fe7668[/url]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
viktorsimov

МнениеПуснато на: Пон Юли 11, 2016 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не се отзовава и тогава ще се видим след 4.08.2016 на къмпинг "Каваци"! Ще ми е приятно да "ударим" по ракия или биричка и да споделим колко приятно е, да си сред природата и земята!
Благодаря!
Върнете се в началото
gabroveca 2604
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ- ВЕЛИНГРАД

МнениеПуснато на: Пон Юли 11, 2016 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прочетох ти поста. Не се отзовам, защото не мога да ти сам полезно мнение за нашето море. Ходил съм само на Вромос. Пълно преселение на народите, но винаги има място. Успех! Дано някой, който е близък с Черноморския бряг да помогне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
viktorsimov

МнениеПуснато на: Нед Авг 14, 2016 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето как се опаковах и тази година на Каваците:

Върнете се в началото
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2016 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Какъв е ефекта от този вид почивка след тази опаковка? Двустаен с кухня.... Sad
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2016 9:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз не можах да разбера смисъла на опаковката Rolling Eyes
Петьо Колев

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2016 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И Коце / дето храни слона в зоопарка/ така се "опакова"само,че на къмпинг.Китен. Ама няма каравана.
Върнете се в началото
viktorsimov

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2016 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази година е много "духовита" и тази опаковка ми помогна особено, след като в петък 12.08.2016г. паднаха чувствително температурите. В комбинацията с краткия дъжд, бе много приятно хем да сме навън, хем на завет и сухо. Пердето дето съм сложил от едната страна, пази хладилника от слънчевите лъчи.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети