kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Място за нощуване с каравана около София и Павел Баня

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Орхан

Местожителство: Копенхаген

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2016 12:24 pm    Заглавие: Място за нощуване с каравана около София и Павел Баня Отговорете с цитат

Здравейте живея в Дания предстои ни пътуване с каравана към България маршрута ни е Ортопедия в Горна баня и Токуда а след това към Павел Баня.Та,ако ми кажете подходящи места за нощуване с каравана ще съм ви Благодарен(пътувам с жена,деца,и куче)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Валя и Боян
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: BG Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2016 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В Павел баня място за каравана - до "Стария санаториум" - 42.36,01.00"--25.12,48.00" зелена поляна и препоръчителен басейн с истинска минерална вода отново до "Стария санаториум" - 42.36,00.50"--25.12,39.12". Успех в лечението!
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2016 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нощувайте направо пред ортопедията- най- добре ! И е тихо....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ibogdanov

Местожителство: с. Пролеша/Божурище/София

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2016 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тегава работа е спирането с караваната...

https://www.google.bg/maps/@42.6739789,23.2474984,288m/data=!3m1!1e3
на подхода към болницата имаш бариера, входа е 2 кинта за час, ако не се лъжа.
Ние последно като ходихме платихме толкова, но не сме спали на паркинга.

За Токуда направо забрави !
https://www.google.bg/maps/@42.6638162,23.3228857,581m/data=!3m1!1e3

картата е стара и не се вижда, но покрай Токуда има улица сега и нямаш никакъв шанс да спреш. Евентуално някак си в парка... но не съм сигурен.

Имай в предвид, че е тотална лудница в София в момента. Копае се, строи се... центъра е ад за преминаване. Не се завирай с караваната из него.
Аз бих оставил караваната на паркинг около Горна баня и бих се моткал само с колата.

дано съм ти бил полезен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2016 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За охраняем, удобен паркинг, който да препоръчам не се сещам. Иначе на свободно може да се паркира на паркинга пред резиденция Бояна сега Национален исторически музей ( N42.65708, E23.27134 )

https://www.google.bg/maps/dir/@42.6556505,23.2736285,17z?hl=bg
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2016 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Горна Баня - ортопедията има огромен паркинг , че и два. Има си и охрана и поне преди 5 години беше безплатен .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ibogdanov

Местожителство: с. Пролеша/Божурище/София

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2016 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Данаил Делчев написа:
Горна Баня - ортопедията има огромен паркинг , че и два. Има си и охрана и поне преди 5 години беше безплатен .

беше
Върнете се в началото
Pol

Местожителство: с. Световрачене

МнениеПуснато на: Сря Юни 15, 2016 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Над Горна Баня има едни поляни !!! Ако не е нужно да сте нон стоп до клиниката това е решението.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Орхан

Местожителство: Копенхаген

МнениеПуснато на: Сря Юни 15, 2016 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей хора златни сте много ви благодаря,жена ми е Рускиня,и се разплака,като прочете в България има много свясни хора.Ако ви интерсува нещо за Скандинавието питайте ще помогна с каквото мога нов съм каравана имам от половин година ходих до Швеция с нея,и тук в Дания
Върнете се в началото
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Юни 15, 2016 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В София ако носиш ракия, може пред нас. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Liubo_T
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Съб Юни 18, 2016 9:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз бих препоръчал паркинга на Хидролифт (http://camperbg.com/), който е съвсем близо до Горна Баня! Хората са много разбрани и мисля, че ще се разберете. Има си ток, вода и денонощна охрана. Откачаш караваната там и си се движиш с колата по задачи.
Мисля, че доста от колегите си държат кемперите там на паркинг, включително и аз.
Приятен път и дано съм бил полезен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети