kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 14
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
marin_marvin

Местожителство: Димитровград

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2016 9:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ВЪЛКО И СНЕЖА написа:
Здравете ДаниКат!Искам да Ви кажа,че Ви чувствам като мои много добри приятели и това мое мнение небих го променил по никакъв начин.
Дани,искам да знаеш ,че на същите дати и това място имат среща една друга кемпер оргганизация,на която аз по никакъв начин небих искал да присъствам,заради обидите от няколко членове,които наричаха нашия кемпер клуб катунари,духачи и авантаджии.Ако имате желание ,прескочете до Хисаря да се видим.

Здравей Вълко,
Не смятам,че този начин по,който разсъждаваш ще допринесе нещо добро за развитието на къмпингарството в България.Има много хора исповядващи тази прекрасна идея и след голямото скарване(ако така мога да го нарека),хора на които не ни е понятно какво се е случило тогава и защо.Предполагам,че голяма част от хората които ще бъдат на Павел баня не знаят и не искат да знаят какво се е случвало преди,водени единствено от идеята за свободен начин на живот и контактуване със съмишленици.Не е нужно да се настройват хората едни срещу други и да се получават неудобни моменти,нали целта е една и съща!

П.П.Написали сме една покана и използваме думичката "катунар/къмпингар"преди да видя твоя пост с която по никакъв начин не искам да обидя някого.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ВЪЛКО И СНЕЖА

Местожителство: BG софия

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2016 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Марин-Марвин.!
Много мислих дали да отговоря на това ,което си написъл,защото неискам да цапам темата на ДаниКат.Думичката катунари не си я написъл ти ,а друг човек в другия форум.
Интересно ми е защо използваш само думата катунар-къмпингар,а забравяш духач и авантаджия.Как би се почуствал,ако някой от нас напише тези думи в другия форум? Ти би ли седнал на една маса с този човек/освен ако не си мазохист/.И пак повтарям:Неискам да цапам темата на Данчо,аз съм се разбрал с него.
Ако имаш да ми кажеш нещо/ти или някой друг/моя телефон е GSM 0988304066

П.П.Някои хора изкопаха не дупка а цял кратер между двата форума през който няма минаване.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2016 1:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дааммм... Требе се види, кой по напред е заплюл мястото! Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2016 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То и мене ми се идваше, ама тия са ми обещали да ме претрепат и набият пред децата и жената ,ако ме видят....А и съм наркоман....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Adrian

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2016 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

приятели, Владо ме разсмя....може и да сме се виждали, но ми се ще официално да се запозная с него....по темата за Павел Баня - ако Марци ми направи навреме прозореца, пъво ще мина при Вълко - май само него познавам, а ако си направим и групичка за аванта - тръгвам и аз.
Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2016 10:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тебе смех, ама аз се съобразявам къде ходя ,винаги се оглеждам и постоянно си сменям караваните за по-дълбока конспирация.... Shocked
Върнете се в началото
PirinVania
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив 0899843109

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2016 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За всички регистрерани след 2012 година поведението ви е пълна идиотщина. Дано ви дойде ъкъра един ден. Няма причини да се дели България , а може би и Европа, на територии.
Върнете се в началото
Bobby175

Местожителство: BG София

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2016 11:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

PirinVania написа:
За всички регистрерани след 2012 година поведението ви е пълна идиотщина. Дано ви дойде ъкъра един ден. Няма причини да се дели България , а може би и Европа, на територии.

Дали заради правописа или заради словореда, но аз като един регистриран след 2012 въобще не разбрах "къде сбъркахме"? Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Нед Фев 28, 2016 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
... постоянно си сменям караваните за по-дълбока конспирация.... Shocked

От сега нататък и аз почвам да се оглеждам

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Нед Фев 28, 2016 8:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Adrian написа:
приятели, Владо ме разсмя....може и да сме се виждали, но ми се ще официално да се запозная с него....по темата за Павел Баня - ако Марци ми направи навреме прозореца, пъво ще мина при Вълко - май само него познавам, а ако си направим и групичка за аванта - тръгвам и аз.
Поздрави!

Направо ме тресе като си представя, как Марци "бърза"angry с прозореца, ако ще ходиш в Павел Баня ill
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
PirinVania
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив 0899843109

МнениеПуснато на: Нед Фев 28, 2016 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bobby175 написа:
PirinVania написа:

Дали заради правописа или заради словореда, но аз като един регистриран след 2012 въобще не разбрах "къде сбъркахме"? Laughing

За правописа - сори - GSM положение.
Прикрючвам коментара си по темата за "горямото скарване" с молба:
Да се изтриват постове, рефериращи към него, вкрючително и моят.
Да се спре с опитите за насаждане на омраза към когото и да било.
Нямам представа какво е станало тогава,а не искам и да знам. Искам да можем да се събираме спокойно с хора къмпингари, където и да членуват, без забрани и намеци.
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Нед Фев 28, 2016 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля ,когато се обявяват срещи ,сбирки и хепънинги ТУК В ТОЯ ФОРУМ , и същите се явяват част от календарният работен график на БАКК или са обявени също при тях ,та моля ,нека да пише : "Срещата е част от дейността на БАКК." Както пише на цигарите: "Тютюнопушенето е вредно за вашето здраве"

Така ,който иска ще дойде ,който не иска -няма да дойде.

И няма и аз да се подлъжа ,та после да ям бой....

Хайде да почнем от днес !
- Среща на 3-ти март в Павел баня- мероприятие на БАКК
- Среща в Димитровград- мероприятие на БАКК
Върнете се в началото
admin
Site Admin
Site Admin

МнениеПуснато на: Нед Фев 28, 2016 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой на никого не пречи да се събира спокойно с когото иска и където иска. Това е свободен избор на всеки отделен човек.

Тъй като този форум е частен, с много ясно дефинирани принципи, много моля да се съобразявате с тях и да не натрапвате на потребителите мнения, предложения или други неща влизащи в разрез с тези принципи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Нед Фев 28, 2016 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъй като темата е вече в подходящия раздел , МОЛЯ някой запознат и можещ да борави с парламентьорски словосъчетания , най-любезно да ми (ни) обясни какво аджеба е станало толкова преди 2012 година та има чак толкова голяма омраза или каквото и да е между отделни хора. Преди няколко години участвах активно в един мото форум , та и там имаше все някакви дразги ама чак пък толкоз... После се появи и втори форум. Хапанье,дращенье , ама като дойде еденье и пиенье пак се събирахме (по така наречените рокерски събори). Мисля че и до момента има някакви недоразумения там но не съм в течение отдавна. Та питането ми е ако може да се нахвърлят няколко думи - какво е станало толкова. Говоря за смислено обяснение без да се дразнят хората от другия форум защото така или иначе те четат тук , както и вие там. Имах огромното желание да подразбера , но чичко Гугъл в случая мълчи.
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Нед Фев 28, 2016 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще се опитам с няколко думи да представя нещата.
Преди доста време създадохме този форум като място за общуване за хора с къмпингарски интереси. След известно време хората които го ползваха се увеличи доста. След това няколко човека решиха, че така събралите се хора са една добра основа за създаването на къмпинг-организация и под една или друга форма искаха да легализират събирането на пари от потребителите. Аз и Жоро се противопоставихме на това и категорично се разграничихме от това форума да е част от някаква подобна организация. Последваха доста некрасиви коментари, обсъждания и обиди и в крайна сметка се стигна до там, че на определени хора бе спрян достъпа до форума, като официално заявихме, че от този момент нататък за нас и нашия форум Тези хора и свързаната с тях организация са затворена книга.

От там насетне всеки сам е свободен да избира с кого, къде и какво да прави. По никакъв начин не искаме да се месим в личния избор и предпочитания на хората, а само в нашия форум да не ни се натрапват неща, които не желаем.

Има много хора потребители на форума, които са достатъчно тактични, възпитани и разбрани, благодарение на което няма проблем с ползването на форума от тяхна страна. За съжаление има и единици при които това не е така и заради които под един или друг начин непрекъснато се стига до подобни ситуации.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети