kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 13
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
БОРО
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Фев 22, 2016 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Като чета по-горните мнения на колеги вживяващи се като нравоучители, не се въздържам и ще драсна само два реда.
В този форум никой насила не е довлечен. Ако на някой не му харесва-има и други. Ако и там не намери подходяща среда-да се напъне и роди свой. А по количеството на членове в него, може да съди за успехите си.
Моля колеги, не се опитвайте да ни променяте. Аз харесвам тази среда и затова съм тук.
mustaka

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Фев 22, 2016 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

thumb up
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана MSN Messenger
Васко Илиев
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 23, 2016 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За последно ще напиша и прекратявам да се занимавам с тези теми защото се превръща в лаладжиска история.

Идеята е не да се делим на този и онзи и създаването на други подобни. Идеята е да застанем зад ясно регламентирани правила, такива които да легитимират администрацията, за да не да се налагат санкции провокирани от нечии негодувания. В противен случай, ако говорим за равнопоставеност, всичко да става с общо обсъждане за да не се пораждат интриги. И по горе казах респект и уважение към всеки, който се е постарал да се създаде и запази този форум, нито мисля да си ходя нито мисля повече да отговарям на провокации. "Тази тема" за мен е затворена !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети