kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
"Направи си сам" кемпер от товарен камион Mercedes
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jimmytaker

МнениеПуснато на: Пон Авг 28, 2017 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

До розовслон. Благодаря ти за грижата и съветите. Приемам ги напълно присърце. Разсъждавам над тези точки от доста време.
Бил съм на къмпинг в каравана (по-малка) и съм с мн добри спомени. Единствения минус беше, че ми беше тясно, защото нямах голямо легло и удобен стол и маса за комп като вкъщи... Тези минуси с тази каравана и по снимките ми е ясно, че няма да ги има.
Относно поставянето и сигурността - ами ... с какво тази каравана се различава от всяка друга в това отношение? Тази точка е важна, но е валидна за всички тук. Както и да е - аз искам караваната като подвижна къща - т.е. да седи в частен двор най-вече. Не на произволно избрано място.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petkovic

Местожителство: B.G. Асеновград

МнениеПуснато на: Вто Авг 29, 2017 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Би било редно да се помисли с какво превозно средство ще се транспортира каравана с тегло под 3,5 тона и голяма дължина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ganev78

МнениеПуснато на: Вто Авг 29, 2017 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че продавача осигурява и транспорт, естествено срещу заплащане, и след това. Човекът каза, че много рядко ще я транспортира.

Преди да тръгнеш за София, звънни на продавача, че в началото на Август, този подвижен апартамент беше на Градина, т.е. до Вас.
Върнете се в началото
Jimmytaker

МнениеПуснато на: Сря Авг 30, 2017 9:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Звъннах му - в СФ е от 2 седмици. Изтървал съм го, докато е бил на морето.

Относно влекач - да определено мн важна точка, която сам упоменах по-горе. Аз нямам подходяща кола, за теглене на подобна каравана и ще трябва да си купя. А каква да си купя - ей това е следващия въпрос, който ще решавам, ако ми хареса тази каравана като я видя. Отворен съм за предложения. Аз лично предпочитам пикап, за да мога да натоваря мотор и колело, но това не е най-важното - мотора може и да не го вземам, а колелото като се разглоби, влиза във всяка кола. В този ред на мисли - мнението ви за Ford Ranger? Чета е инет, че е здрав и го бива за теглене. Някой тук да има такъв?

На някой от вас да му е скучно и да иска утре да дойде на оглед с мен за тази каравана? Смятам да тръгна през нощта и сутринта да съм в СФ.
Върнете се в началото
Gunner

МнениеПуснато на: Сря Авг 30, 2017 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За тази "караванка" най-добре Toyota Tundra или най-големия Hilux! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jimmytaker

МнениеПуснато на: Сря Авг 30, 2017 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хм,
Toyota Tundra е американски модел. От къде да я изкопая тук?! Да не говорим, че дори и да намеря, да карам кола, която тук не се среща само създава проблеми с поддръжката й. Освен това е бензин, а до колкото на мен ми е известно за теглене се предпочита дизел. В щатите просто дизела не е разпространен така, както е в Европа.
А Hilux... Ми той на вид е като Ford Ranger, ама е по-слаб и като двигател и по показатели за теглене... или поне така пише в инет.
Върнете се в началото
Jimmytaker

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Другата седмица "караванката" се връща на Градина с нов собственик. Wink Ако някой от вас мине от там, ще почерпя!
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А, честито!
Чудесно е когато човек успява да намери онова което търси.
С много мерак и късмет да се ползва! camper
ganev78

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravos thumb up

Честито, със здраве. Пък ако някъде я видим, тя не може да се пропусне, ще се обадим beer

От тема в "Направи си сам" си , нова караванка. Наистина е хубаво, когато нещата се получават.
Върнете се в началото
Jimmytaker

МнениеПуснато на: Чет Авг 31, 2017 6:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси,
сега остана да реша каква кола искам да си купя, че да мога да си я тегля аз.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети