kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 4
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пон Май 11, 2015 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечето написа:

Не е казано че фреоновите магистрали трябва да са на твърда връзка ! Wink
Значи много си далече от истината и някак си ми се иска да ми отговориш само на два въпроса:

1- Каква е професионалната ти квалификация и в каква област ?
2- Какъв ти е опитът с климатични инсталации - колко си монтирал/ремонтирал ?

Защото е много лесно да ме нападате с юзъра gena, а реално не знаете какво точно и как пишете. Самият форум е обществено достъпен и сеенето на дезинформация не е много хубаво. Защото после има много неудобни въпроси. Това, че голяма част от обществото се мислят за гении във всяка област няма да оправи нещата, напротив - влошава ги с всеки изминал ден. Не е лошо да се прочете и за ефекта на Дънинг - Крюгер, защото в България е епидемия Very Happy

Относно самия проект имам още един въпрос, нали, все пак тази секция не е само за охкане и ахкане и искам да попитам Савич:

Тези споени медни магистрали за вода и тн... Как биха се справили с вибрациите и специфичното усукване на фургона ?
Very Happy

Не очаквам отговор, тъй като такъв не получих и по първия въпрос...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мечето

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2015 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
Мечето написа:

Не е казано че фреоновите магистрали трябва да са на твърда връзка ! Wink
Значи много си далече от истината и някак си ми се иска да ми отговориш само на два въпроса:

1- Каква е професионалната ти квалификация и в каква област ?
2- Какъв ти е опитът с климатични инсталации - колко си монтирал/ремонтирал ?

Защото е много лесно да ме нападате с юзъра gena, а реално не знаете какво точно и как пишете. Самият форум е обществено достъпен и сеенето на дезинформация не е много хубаво. Защото после има много неудобни въпроси. Това, че голяма част от обществото се мислят за гении във всяка област няма да оправи нещата, напротив - влошава ги с всеки изминал ден. Не е лошо да се прочете и за ефекта на Дънинг - Крюгер, защото в България е епидемия Very Happy

Относно самия проект имам още един въпрос, нали, все пак тази секция не е само за охкане и ахкане и искам да попитам Савич:

Тези споени медни магистрали за вода и тн... Как биха се справили с вибрациите и специфичното усукване на фургона ?
Very Happy

Не очаквам отговор, тъй като такъв не получих и по първия въпрос...

С извинение за спама отговарям на1-ви въпрос!
Аз съм експериментатор във всички области,оптимист и професионален безделник ако искаш !
Отговарям на 2-ри въпрос !
Нямам нужната квалификация в област климатици,но имам очи 2 броя с които видях това което написах по-горе !

Не съм нападал никой по никъкъв начин,и ако си сметнал това за нападение съжалявам много !
Дано не се случва да нападам ,защото тогава ще разбереш ,че по горе просто споделям видяно от мен,а именно: изпълнение на климатик с меки връзки !

Поздрави !
Димитър Веселинов
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2015 9:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечето написа:

С извинение за спама отговарям на1-ви въпрос!
Аз съм експериментатор във всички области,оптимист и професионален безделник ако искаш !
Отговарям на 2-ри въпрос !
Нямам нужната квалификация в област климатици,но имам очи 2 броя с които видях това което написах по-горе !

Не съм нападал никой по никъкъв начин,и ако си сметнал това за нападение съжалявам много !
Дано не се случва да нападам ,защото тогава ще разбереш ,че по горе просто споделям видяно от мен,а именно: изпълнение на климатик с меки връзки !

Поздрави !
Димитър Веселинов
Значи викаш още нищо не съм видял ? Very Happy Very Happy Very Happy Радвам се, че съм се разминал с нападението ти, явно ще е страшно Very Happy Не визирах "меките връзки", които ми звучат като меките китки. В изпарителя, кондензатора, дехидратора и компресора има неща, които освен, че не са с меки китки, не са и устойчиви на вибрации. С твоите две очи прочети ето тази статия - http://nauka.offnews.bg/news/%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BA_3/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B5-%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82-%D1%87%D0%B5-%D1%81%D0%B0-%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%B8_42.html

Весел ден !

Любомир Георгиев Мечков Smile
Върнете се в началото
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2015 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дааммм, сещам се! Май е за цирка. Embarassed Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2015 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък се чудя ,как изобщо може някой да си позволи да дава акъл на Савича,как и какъв климатик да си постави на кемпера и как да си запои бакъра.... Е това не ми е ясно, толкова ли неинформирани хора има тука ?
Върнете се в началото
batAssen

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 5:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Аз пък се чудя ,как изобщо може някой да си позволи да дава акъл на Савича,как и какъв климатик да си постави на кемпера и как да си запои бакъра.... Е това не ми е ясно, толкова ли неинформирани хора има тука ?

Един вид Мечков нищо не разбира - въпреки че цял живот се занимава с климатици (вкл. индустриални, хеви дюти и прочие). Е това не ми е ясно, толкова ли неинформирани хора има тука ?
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 6:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Very Happy Развесели ме рано сутринта, благодаря ! Very Happy
Върнете се в началото
North wind
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 6:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А аз пък се чудя:
Защо хората не си правят децата на площада ?
Ами защото всеки, който минава акъл ще дава. Не така, не иначе, отгоре мини, отдолу, отпред, отзад, голям е, малък е, майстор е, аджамия е и какво ли още не би се чуло ! Very Happy
Желая успешно завършване на започнатото от savich и благородно му завиждам, че намира достатъчно време да се занимава с хобито си. Сигурно има кусури, но идеален е само Господ. /Ако някой го е виждал да ми пише на лични/
Нека не прибързваме със заключенията и видим крайния резултат.

big dog
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 6:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

North wind написа:
А аз пък се чудя:
Защо хората не си правят децата на площада ?
Ами защото всеки, който минава акъл ще дава. Не така, не иначе, отгоре мини, отдолу, отпред, отзад, голям е, малък е, майстор е, аджамия е и какво ли още не би се чуло ! Very Happy
Желая успешно завършване на започнатото от savich и благородно му завиждам, че намира достатъчно време да се занимава с хобито си. Сигурно има кусури, но идеален е само Господ. /Ако някой го е виждал да ми пише на лични/
Нека не прибързваме със заключенията и видим крайния резултат.

big dog
Супер неуместен коментар... Акъл не давам, просто питам! Отговор не получих, явно съм на много по-нисше ниво от вашия гуру... Ако трябва да си снимам всеки "проект" , както е модерно тук да се пише, няма да стигне сървъра, който хоства форума, най-вероятно знам какво питам и защо... Останете си с кюфтетата на очите, ЛОШО НЯМА! Розовите очила явно са на мода...
Върнете се в началото
North wind
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 7:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков Smile
Коментарът ми не е конкретно към теб, а принципно какво мисля. Съжалявам, ако си се засегнал лично и си приел нещата като някаква обида. Извинявай, ако съм те засегнал по някакъв начин.
Просто споделям Smile

big dog
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 7:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

North wind написа:
Любомир Мечков Smile
Коментарът ми не е конкретно към теб, а принципно какво мисля. Съжалявам, ако си се засегнал лично и си приел нещата като някаква обида. Извинявай, ако съм те засегнал по някакъв начин.
Просто споделям Smile

big dog
Не, не си естествено, нищо не приемам лично, принципно го пиша. Дори спазвам и някакъв вид професионална етика - имам какво да кача като проблеми и последствия, но няма да го направя. Това ми беше и последният пост в темата !

Приятно творене Very Happy
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой разбирал от индустриални климатици, друг от Мерцедеси, трети бил ,ебати майстора на кухненска мебел, четвърти -връхта на сладоледа при жиците..... Майстори ,майстори, майстори.....

Някой от тях дали е правил кемпер ?
Когато някой от тия академици на знанията мине поне веднъж по пътя на Савич, то не е път вече, а полирана магистрала , е тогава да вземе да се изкаже....
Не стига че имаме възможността да видиме нещо ,да знаеме че го има ,щото като стане - бегало е вече... Дреме му на Савича за вашите професионални и академични познания ....

Благодаря ,Савич, че споделяш това с нас. Щото можеше и да НЕ.
Върнете се в началото
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечков попита, не виждам нещо лошо.
Ако му бе отговорил Савич, нямаше да има тази "дискусия" в стил български ....../може и автомобилен спорт/.
За съжаление, май само гледаме снимки, а поне малко акъл от тях ако ни влезе се ще е от полза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Някой разбирал от индустриални климатици, друг от Мерцедеси, трети бил ,ебати майстора на кухненска мебел, четвърти -връхта на сладоледа при жиците..... Майстори ,майстори, майстори.....

Някой от тях дали е правил кемпер ?
Когато някой от тия академици на знанията мине поне веднъж по пътя на Савич, то не е път вече, а полирана магистрала , е тогава да вземе да се изкаже....
Не стига че имаме възможността да видиме нещо ,да знаеме че го има ,щото като стане - бегало е вече... Дреме му на Савича за вашите професионални и академични познания ....

Благодаря ,Савич, че споделяш това с нас. Щото можеше и да НЕ.

Very Happy Very Happy Very Happy Обещах да не пиша по темата, но се чувствам длъжен да ти отговоря, защото нещо ми пишеш лично на мен. Първо да те информирам, че нещо много си се объркал Very Happy Някак си, ако ме познаваше нямаше да си позволиш да ми пишеш така. Второ - ако обичаш не ме квалифицирай, защото драго ми Vladence не ти е в юрисдикцията. Наблюдавам те от доста време във форума, че нещо все не ти е наред, много ти е високо самочувствието, което ми подсказва, че чисто емоционално и социално имаш някакви проблеми. Все пак И тази материя съм завършил - лекинко си ми ясен като бял ден. Не академик, за тебе съм Доктор Хонорис Кауза !

Ай чао Very Happy Very Happy Very Happy

Последната промяна е направена от Любомир Мечков на Сря Май 13, 2015 7:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И колко кемпера си направил ?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети