kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
От Гърция до ... анонимността :)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още моля администраторите да ме преименуват. Известен човек съм и като напишеш Владо Станимиров в Гуглето и излизат писанията ми за розовите слонове....
Моля, във връзка с актуалното и модно, а и безопасно сърфиране в тоя форум да ме преименувате на L.dof
Така ще мога на воля да се правя на интересен, да обиждам, да давам акъл и грозно да се правя на велик ,пък вие няма да знаете кой съм и ще ме черпите по сбирките.....
Моля ?

L.dof
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 11:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За протокола - на няколко пъти вече различни хора ме питат не може ли да се преименуват, че така им хрумнало. Отговарям - тази възможност е допустима само в изключителни случаи и при много сериозно основание (съобразно преценката на админа) Варианта с преименуването по желание не съществува.

За това как някой може да се изявява във форума анонимно мисля, че сте достатъчно находчиви и не е нужно да давам рецепти. Резултатите след това, мнението на околните и срама после си се трупат на сметката на действащия Very Happy
tsvetnik
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София 0886 835 442

МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2014 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да разбирам ли, че е възможно анонимното комуникиране във форума. И то да е ненаказуемо. А дали няма да поставим под съмнение искреността на анонимния?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
inj_p.petrov
Къмпингар с палатка
Къмпингар с палатка

Местожителство: Сливен, Стара Река/Сливенско

МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2014 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки може да пише както си иска. Всеки може да възприема отсрещната страна, като коректна или не.

Честно казано темата скоро ще прескочи една граница... за сега е по скоро забавна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Коци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Айтос

МнениеПуснато на: Вто Ное 25, 2014 9:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

inj_p.petrov написа:
Всеки може да пише както си иска. Всеки може да възприема отсрещната страна, като коректна или не.

Честно казано темата скоро ще прескочи една граница... за сега е по скоро забавна.

Колега Петров,като станеш собственик на каравана или кемпер,и като идеш с тях на диво в Гърция и като те изгонят местните власти от там може и да се вслушаме в съветитети.Темата е доста тъжна за 80% от членовете на фору
ма които са били изгонени от Гърция.Нас ни изгониха 7 екипажа на 25. 09.20014 и се почуствахме доста обидени.Гризе ни дилема да зачертнем ли Гърция като дестинация
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Ное 26, 2014 9:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм във вашата общност, но ни свързват еднакви интереси - според мен е много елементарно да се разберете, при това извън форума. Все пак при регистрацията се изисква одобрение от мейла на господин Рибарски. Лесно могат да се отсеят нежеланите индивиди. Имам доста опит с модерирането във форумите. Лесно могат да се оправят нещата, но така наречените "ботове" после ще се сърдят. Което пък си е техен проблем- не виждам логиката да си анонимен във форум за отдих. Като цяло не виждам и логиката да има каквито и да било пререкания на такова място. На мнение съм, че всеки трябва да стои зад името си, а не зад монитора!

Зад монитора е най-лесно, защото можеш да си позволиш всичко, а в действителност да не смееш да си покажеш носа навън. Случаи такива колкото щеш. Ще се потретя - не виждам никаква логика да има анонимни потребители точно тук...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DaniKat
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Чет Окт 22, 2015 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В знак на протест , срещу анонимността във форума и аз си свалям снимката на аватара !Не може човек виртуален с няколко самоличности и регистрации да се дразни с колегите и да дава мнения за това или онова !
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Пет Окт 23, 2015 7:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Данчо, върни ни сияйната си усмивка.
Аз, ако имах такава, щях да грея като слънце в едър план Smile
Сериозно, не му се връзвай на тоя, той се "храни" от това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Окт 23, 2015 8:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки сам може да прецени кой "се дразни" с другите колеги, каквото и да означава това и кой с какво се "храни", каквото и да означава това, нали?

Забранени ли са мнения различни от вашите...?
Е аз не се плаша да изказвам мнението си и да го подкрепям с доводи.

Успех!
Върнете се в началото
DaniKat
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Окт 23, 2015 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

laughing Хахаха, не се плашел да изказва мнения , но скрит hammer ! Покажи се бе Ицо , розов ли си пинбян ли си , нека те видят хората, пък тогава изказвай мнения ! Тук на деветдесет и девет процента колегите се знаят, аз ако не познавам някой , друг мой колега го познава и т. н..
Тебе кой те познава !? В нашия форум си се маскирал по един начин , в тоз по друг http://bulti.forumn.org/t466-topic , излез с истинката си самоличност , пък тогава давай мнения !
Знаем че си юрист, но колегите не те познават, като много ти се спори - ела на пролетната среща , та си спорете с колегата AIS Men , който е истински Човек ,и на тази есенна среща , много липсваше на децата !
Курназ си , но само тук computer !
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Окт 23, 2015 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Продължаваш да изливаш негативната си енергия върху мен.
Упорито искаш да бъда този, който не съм.
Разбери с хора като теб, робота не искам да имам.
Ти си готов да изпържиш всеки, веднага щом усетиш жега.
Както го правиш с колегата за когото ме мислиш. Не се учудвам, че те е отсвирил
Човекът е споделил с теб, допуснал те е до себе си и прочие, а ти сега разказваш на всички за тези споделени неща.

Кой идиот ще продължи да споделя с теб?
Нали утре ако ти е неугоден и с него ще постъпиш така.
Или не?

Остави ме на мира!
Престани да ме клеветиш!
На искаш ли да пораснеш?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети