kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
От Гърция до ... анонимността :)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2014 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Коци написа:
Предлагам на Админа да вземе мерки срещу анонимното присъствие във форума.

thumb up Подкрепям предложението!Не става няколко анонимни елемента да дразнят обстановката,все пак форума си има някаква добра атмосфера от години.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2014 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В знак на протест от днес си махам аватара и моля админа да ме прекръсти на L.dof
Минавам в нелегалност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DaniKat
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 12:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛОРЕМ, РОЗОВ СЛОН,ДАТАДЖУМАНДЖИ и ХРИСТО от Карлово ,е един и същи човек!Изгонен от форума преди 5 години заради дразги!
Не съм адвокат като теб , но имам поне 10 доказателства че си един и същи човек!
Ицо - колега (с кемпер Форд Транзит е)! Спри да пишеш анонимно и излез с истинското си име!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Коци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Айтос

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 8:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Чрез този форум се запознаваме с хора вълнуващиги кемперизма и всичко свързано около него.Всеки тук си е обявил име ,местожителство,телефон и така всеки може да се свърже с всеки и да потърси помощ и съвет/например Митко 70,Даникат,Савич и др.,които са помагали и още помагат на колеги/.Тъй като розовия слон е много компетентен по всичко как колеги ще се свържат с него за съвет или помощ.Поне да си беше обявил зоопарка където е отседнал.
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 8:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Данчо от Бургас престани да заблуждаваш хората!
Ама как ми звъня да ме проверяваш, а?

Хората имат нужда от помощ!!!
Ако не можеш да помогнеш, поне не пречи.

Данчо, пожелавам ти много здраве!
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Почистих темата за къмпингуването в Гърция на диво от спама.

И преди съм го казвала, но за назнаещите ще повторя - форума е свободно място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Едно от качествата на това свободно място е че то не задължава своите потребители да предоставят лични данни. Това е въпрос само на лична преценка, желание и волеизява.

Споделям мнението на хората призоваващи всеки учасник във форума да има, смелостта открито да пише и да стои зад думите си, но излизането от анонимност е изключително лично решенеие и не може да има задължителен характер.

И накрая - надявам се пишещите в темата да запазят добрия тон и да не се налага да я затварям Very Happy

Последната промяна е направена от loveforever на Пет Ное 21, 2014 9:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
DaniKat
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 9:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Даа , аз звъннах на Ицо от Карлово и с него съм говорил или с всички негови разновидности.
Тъй като само пишеш за Гърция , а нищо не пускаш да гледат колегите , ще пусна аз нещо .Естествено е пак анонимно и не е на Розовия слон , а на другата ти модификация : http://bulti.forumn.org/t466-topic
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Детски работи...
Бъркаш ме с друго лице.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Напрежение във форум за отдих...
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По закона на Ом силата на тока I е пропорционална на приложеното електрическо напрежение U и обратно пропорционална на съпротивлението на проводника R:
I = U/R
Мощността на електрическия ток се дава с формулата:
P = IU = IxIxR = (UxU)/R

Извод: 1.Силата е правопропорционална на напрежението и обратно пропорционална на съпротивлението. Има ли силно напрежение със слабо съпротивление ,тогава има СИЛА !

А по-добре ли е да няма напрежение и мощност ,заради по-голямото съпротивление ?
Върнете се в началото
Тони&Руми
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Голям купон сте си спретнали тук, ай наздраве на всички ! cheers vine
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 7:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
По закона на Ом силата на тока I е пропорционална на приложеното електрическо напрежение U и обратно пропорционална на съпротивлението на проводника R:
I = U/R
Мощността на електрическия ток се дава с формулата:
P = IU = IxIxR = (UxU)/R

Извод: 1.Силата е правопропорционална на напрежението и обратно пропорционална на съпротивлението. Има ли силно напрежение със слабо съпротивление ,тогава има СИЛА !

А по-добре ли е да няма напрежение и мощност ,заради по-голямото съпротивление ?
Хаххахаха, това ми хареса много, върнах се във времето на средното си техническо образование в ТЕА Киров. Добро определение, явно сечението на проводниците е достатъчно!!! Very Happy
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Все пак да дефинираме напрежение в случая, а именно точка 3 Smile
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5
Върнете се в началото
Ice Man

Местожителство: Russe

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2014 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дани, права си за избора на всеки да излезе от анонимност. Както обичам да казвам Бог ни е направил същества със свободна воля и тови ни дава право на избор. Лошото е, когато човек крие невежеството си зад "имагинерни" величини - в случая никнейма и по този начин оставайки неразкрит - с поведението си лази по нервите на останалите. Аз лично никой път не съм изпитвал притеснение да кажа "кой съм и за какво се боря", защото смятам, че мога ОТКРИТО да застана зад всяка моя дума.
Владо - разбирам те приятелю - и ти си прав. Като прочета това "розов слон" се сещам за оня виц: "- с каква пушка се убива розов слон ...". Не мога само да си отговоря на въпроса след толкова много изписано по темата, колегата срамежлив ли е, страх го е да не го урочасаме или да му отидем на гости или пък просто може да е слонообразен и "излизането му на светло" да му създава дискомфорт?! Замисли се - също толкова лошо е, когато хора с реални имена като ..... (оппа щях да се изпусна) се изказват неподготвени и са компетентни по всяка тема. За един такъв "знаещ" индивид си направих труда да проследя всички пуснати от него мнения - е повярвай ми такава смешка и толкова некомпетентност няма! Макар, че е реален човек, а не някакъв си розов индивид раздразнението, което предизвика в мен е с пъти по-голямо. Пих една студена безалкохолна бира, преброих до 1367895 и реших да не го правя смешен пред останалите. Никой нямаше да спечели от това. За това - както се казва в една песен - "елате ми на гости" да пием по една бира с лимонаТа и който не знае кой е Ice Man да се запознаем.
PS: Владо помниш ли как се как се дуелирахме с теб преди моята първа кемперска среща, а ти светен човек излезе бре Smile - дори ми помогна - ти, Милен, Марци, Боро ... - това се запечата в съзнанието ми. Аз не искам да съм анонимен, а поименен член на това общество с невероятни приятели като ... (тук трябва да изброя всички онези ЗНАЙНИ съфорумци с които ми е приятно дори да се карам, но от страх да не пропусна някой ще оставя точки). Спокойствие и силна храна препоръчвам аз. Остави ги тези от клуба на "анонимните кемперисти" и просто си направи изводите на кой можеш да се довериш и кой е въздух под налягане!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети