kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Крапец

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kalinntv

Местожителство: BG,Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2014 7:48 am    Заглавие: Крапец Отговорете с цитат

До сега винаги съм ходил на южното черноморие...на диво,но мястото на което ходех последните години доста се пренасели.Тази година от 1 юли мисля да отида с караваната на Крапец.Бил съм доста пъти на къмпинг Космос до Дуранкулак и съм обикалял целия регион около него.На плажа на Крапец съм оставал за ден,но никога не съм къмпирал там.Ако някой е къмпирал там нека да сподели как е...наистина ли минават да гонят,как стои въпроса с водата...Мои познат ми сподели,че миналата година е бил с палатка някъде в началото на плажа,ползвал в вода от заведението и не е имало никакви проблеми...Аз планирам да остана там поне 10-ина дни.Всякаква информация а и компания са добре дошли Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Vic

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2014 6:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

От Крапец моите впечатления са, че е вече доста посетено. Лани обиколихме цялото северно Черноморие, не останахме в Крапец точно защото ни се видя доста цивилизовано. Караваните и кемперите общо бяха десетина в началото на плажа. Не изглеждаха като да ги гонят, но имаше надписи, че е забранено. Подозирам ,че има събирач на такси, но това е само предположение.
Весело изкарване от нас!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Petko&Mila

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2014 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всяко лято ходим там веднъж. Събираме се голяма компания от различни места от страната и чужбина и си правим един уикенд там. Никога не са ни притеснявали , но съм чувал , че правят проблеми защото гората е частна собственост а именно до гората къмпингуваме.
Препоръчвам го страхотно е на Крапец !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
kalinntv

МнениеПуснато на: Чет Юли 03, 2014 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тръгваме натам в събота.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
bogner

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Юли 09, 2014 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

колега, кажи как е на Крапец, има ли хубави места; проблеми някакви? спокойно ли е? изобщо с две думи как са условията?
Върнете се в началото
kalinntv

МнениеПуснато на: Сря Юли 09, 2014 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

места бол, кеф ти на слънце, кеф ти на сянка....
има вода.... какво друго ти трябва....
магазин, заведение....
Върнете се в началото
bogner

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Юли 11, 2014 8:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер, значи няма проблеми Smile магазин + заведение е добре също.. Поздрави!
Върнете се в началото
kalinntv

МнениеПуснато на: Пет Юли 11, 2014 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

... да и спокойствие.... няма хора за сега...
Върнете се в началото
vladimir12

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 11, 2016 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет на всички Smile Аз съм нов във форума. Имаме намерение догодина лятото да посетим северното черноморие за около 20 дена с каравана. Колебанието ми е между Крапец и Езерец. Знам че вече и на двете места е официален бивак и какви условия предоставя общината. И все пак да попитам, ако някой е посещавал и двете места, кое би препоръчал? Имам предвид, къде е по спокойно и на кое от двете места е по лесно да си доставиш вода. Ще се радвам на всяко споделено мнение. Поздрави!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети