kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Предложение за създаване на аварийна кемперска помощ.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
АннаДим

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

turbo1 написа:
Е като му напомпаш възглавниците, не вдига ли достатъчно за да не опира ??? Това дали е на "шаси" , или на базата на бус ,няма никакво значение !
Аз монтирам възглавници и знам колко вдига и как ! А и както вече казах на моята платформа съм “возил“доста кемпери /над 100 със сигурност/ и има много начини да се качи на платформата без да опре !

Има разлика и то доста голяма в базата между "шаси" и "бус" .Не мога да я опиша с терминология. От наблюдение мога да кажа, че съм по нисък. Дори и напомпани възглавници пак опира в земята при качване на платформата. Сигурен съм , че ако платформата ти е с тези размери които описах / качваш МПС ,което има от предна броня до задна гума 450 / не може да качиш кемпер който зад тези 450 има още поне 2 метра. Наклона на платформата / и най -малкият ,който можеш да направиш / не позволява.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Платформата ми е 6,50м. за два автомобила ,но е по къса от нормалните които са 8 метра! А относно шасита или не -Ела аз да ти сложа едни възглавници от моите и ще разбереш колко позволяват да ти се разпънат амортисьорите до край ! Има съфорумци на които съм монтирал, нека те ти кажат колко се вдига задницата !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
patnapomost

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 19, 2017 7:53 pm    Заглавие: пътна помощ Отговорете с цитат

]Здравейте колеги. Отскоро съм във форума, но това ми е основния бизнес. Разполагам с необходимата техника за репатриране на кемпери и каравани, заедно с теглещия автомобил, включително и в чужбина! Денонощно! Ако това ви заинтересува запазете телефона, не се знае кога ще потрябва!
0898-62-87-78 Георги Стойков. Може и само полезен съвет да ви дам!
Успех и безаварийно!
Върнете се в началото
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Чет Окт 19, 2017 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря Тони паяка е вече доказан професионалист в бранша с пътната помощ .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
АннаДим

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 6:20 am    Заглавие: Re: пътна помощ Отговорете с цитат

patnapomost написа:
]Здравейте колеги. Отскоро съм във форума, но това ми е основния бизнес. Разполагам с необходимата техника за репатриране на кемпери и каравани, заедно с теглещия автомобил, включително и в чужбина! Денонощно! Ако това ви заинтересува запазете телефона, не се знае кога ще потрябва!
0898-62-87-78 Георги Стойков. Може и само полезен съвет да ви дам!
Успех и безаварийно!

Това е полезна информация. Може ли подробности или направо снимка на машината ,която може да качи голям кемперSmile
Върнете се в началото
patnapomost

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2017 5:53 pm    Заглавие: Относно машината Отговорете с цитат

Скоро ще кача и снимка, но иска регистрация в друг сайт. Помагал съм и съм товарил няколко кемпера. Единствения проблем при кемперите е височината, трябва да са до 3,3 м., за дължина няма проблем. Височината е проблем, защото става извън габаритен товар, и може да го направя "кабрио". За този на снимката ти, никакъв проблем, спи спокойно! Mim
Върнете се в началото
toti66

Местожителство: BG софия

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2018 11:48 pm    Заглавие: Идеята е страхотна Отговорете с цитат

Аз и сега спирам, ако видя закъсал кемпер или каравана на пътя. и даже без да ми махат.Понякога е нужна само малка помощ, като например подаване на ток или помощ с гума или нещо друго ,много малко но без което не можеш да продължиш. Особно за новите колеги, който за пръв път тръгват на път с такава техника. не става дума за нещо грандиозно, просто наистина за един списък с имана и телефони, пък ако можеш да погнеш, можеш ако ли не никой няма да се сърди. Казвам се Тодор Петров от София и това е моят тел. 0878791356
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Страница 13 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети