kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Предложение за създаване на аварийна кемперска помощ.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tania i Ivan

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Съб Май 23, 2015 10:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Данчо, света е материален.... трябва да се работи.
Ще имаме възможност да се черпим!
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 23, 2015 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tania i Ivan написа:
Данчо, света е материален.... трябва да се работи.
Ще имаме възможност да се черпим!

Иване, тва бебе в седалката не парасна ли вече? Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Tania i Ivan

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Май 24, 2015 10:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес си взе дипломата за завършен първи клас! .... може да си прав, трябва да упгрейтвам профила Wink
inj_p.petrov
Къмпингар с палатка
Къмпингар с палатка

Местожителство: Сливен, Стара Река/Сливенско

МнениеПуснато на: Сря Юни 10, 2015 6:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мислех, че съм се отбелязал в темата. Въпреки странните първи няколко страници и мнения- как така ще помогна на непознат ще кажа само:

Аз съм помагал на колеги от форума- напълно непознати за мен, сега вече се познаваме!

Баща ми има хубава приказка: "Направи добро и го хвърли на боклука- все ще излезе нещо от него."

Сега по същество:

Петър Петров- 0895 55 27 82

Сливен и околностите за аварии, за съвети може и от по далече да питате. Мога да помогна с намиране на части- дори с отстъпки, инструмент, акъл, съвети и каквото мога изобщо.
За ядене и пиене ще дам друг телефон, ако е нужен Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
levkata

Местожителство: хасково

МнениеПуснато на: Нед Ное 20, 2016 2:37 pm    Заглавие: при нужда от помощ хасково и раиона Отговорете с цитат

здравете ако имате нужда от помощ в хасковска област отговарям имам патни помощи и сервиз садеиствам за отстраняване на проблема или транспорт на повредения автомобил при нужда петар георгиев или както ме знаят ЛЕВКАТА0877515940

Последната промяна е направена от levkata на Нед Ное 20, 2016 7:22 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Нед Ное 20, 2016 2:42 pm    Заглавие: Re: при нужда от помощ хасково и раиона Отговорете с цитат

levkata написа:
здравете ако имате нужда от помощ в хасковска област отговарям имам патни помощи и сервиз садеиствам за отстраняване на проблема или транспорт на повредения автомобил при нужда петар георгиев или както ме знаят левката 0877515940

Супер, ама за да си наистина полезен, постъпи като: Петър Петров- 0895 55 27 82
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Нед Ное 20, 2016 4:47 pm    Заглавие: Re: при нужда от помощ хасково и раиона Отговорете с цитат

levkata написа:
здравете ако имате нужда от помощ в хасковска област отговарям имам патни помощи и сервиз садеиствам за отстраняване на проблема или транспорт на повредения автомобил при нужда петар георгиев или както ме знаят левката 0877515940

Забрави и тенекеджийско-бояджийските работи Smile
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Нед Ное 20, 2016 5:56 pm    Заглавие: Re: при нужда от помощ хасково и раиона Отговорете с цитат

Данаил Делчев написа:
levkata написа:

Забрави и тенекеджийско-бояджийските работи Smile

Аа ..на чичо доктор, (конски ама доктор) всичко се казваааа.
Пък и по комшийски
Върнете се в началото
levkata

Местожителство: хасково

МнениеПуснато на: Нед Ное 20, 2016 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ее ти пак сега докторе едва намирам време да заварша моия кемпер готов е за боя от 3 месеца Very Happy а относно другута с доктора сме стари боини другари и колко другарки сме разхождали заедно е друга тема на разговор нали така докторе макар и на 3 километра един от друг не сам те виждал отдавна заповядаи на по ерна ракия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Jlembio

МнениеПуснато на: Сря Юни 07, 2017 7:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз съм новобранец и градската ми кола е фиеста 1.1 на 20 години....
Едва ли мога да помогна много , но имам едно важно предимство - може да ми се звъни през нощта за помощ в района на София. Карам такси Кади и бих могъл да помогна да се занесе част или да се приберат хора... идея за сервиз и т.н. Всичко безплатно разбира се. 0896753425
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 9:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако аварията е на магистрала проблема е в това , че не може да те "изнесат " на буксирSmile Този филм се наложи да го играем лятото. За да се махне кемпера трябва пътна помощ платформа и то голяма. И тогава идва другият проблем. Кемпера с повдигането си удря задницата в асфалта и дотам. Има едни метри които лебедката придърпва платформата и задницата трябва да се влачи по земята много жестоко .... За да го избегна това демонтирах задната броня на място и пак имаше допит на рамата със асфалта. Ако знаете някой ,който има пътна помощ но платформата му е тип "автовоз" давайте му номера тукSmile Само тогава може кемпер да се качи на пътна помощ без щети / или ако е много късSmile/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

0888145979 или 0878145978 Иво Но мисля че ще е нерентабилно да идвам чак до София,иначе в Сливенски окръг съм насреща!
Имам голяма платформа и качва безпроблемно кемпер,а и твърдя че имам опит ! Возил съм из Европа няколко често нови кемпера !
А на “АннаДим“ ще кажа- Ако имахте възглавници на задния мост нямаше да ви се тътри задницата,не само в този случай ами и в много други !!!
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

turbo1 написа:
0888145979 или 0878145978 Иво Но мисля че ще е нерентабилно да идвам чак до София,иначе в Сливенски окръг съм насреща!
Имам голяма платформа и качва безпроблемно кемпер,а и твърдя че имам опит ! Возил съм из Европа няколко често нови кемпера !
А на “АннаДим“ ще кажа- Ако имахте възглавници на задния мост нямаше да ви се тътри задницата,не само в този случай ами и в много други !!!

Имам възглавнициSmile Проблема идва , че кемпера не е "шаси" , а е на базата на бус . Ако платформата Ви е поне 7 метра ще стане без да опре задницата . Обикновенно платформите събират автомобил с разстояние от предна броня до задна гума не по-голямо от 450см .Проблема е , че след това има едни почти 2 метра Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е като му напомпаш възглавниците, не вдига ли достатъчно за да не опира ??? Това дали е на "шаси" , или на базата на бус ,няма никакво значение !
Аз монтирам възглавници и знам колко вдига и как ! А и както вече казах на моята платформа съм “возил“доста кемпери /над 100 със сигурност/ и има много начини да се качи на платформата без да опре !
Върнете се в началото
Гого
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2017 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кристиян отдавна си е предложил услугите за колеги в рамките на гр.София. Ето я темата
http://www.kemper-club.com/forum/viewtopic.php?t=6908&highlight=%EF%FA%F2%ED%E0
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща
Страница 12 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети