kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Прозорци и люкове
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Бонбонче

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Окт 31, 2016 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Грешка, кутията е висока 40 см., което значи че ще се вдигне близо половин метър над покрива на кемпера. Затова търсим друг вариант и се надяваме да помогнете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Пон Окт 31, 2016 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябваше да дадете подробности, още в началото.
Надстройката е стъклопластова и вероятно не се гъне, колкото таван с класическа конструкция от ламарина и гредички.
Вариантите са класическият с алуминиева ламарина, но може и да ползвате плоскост от материалите за външни реклами.
Предполагам, че Марци и Стенли могат да изрежат по размер и направо да го залепите на отвора. После се изрязва парче XPS с подходяща дебелина и се пъха в отвора за люка като се залепва на горната плоскост и се уплътнява отстрани с пяна. Най отдолу се затваря откъм банята с подходящ материал, а може и пак същия като горния. Ако дебелината на XPS не пасва може да добавите парче от по-тънък XPS (намират се дебелини откъм 5,6 до 10 мм) или друг материал като шперплат.
Ще ви трябва една туба полиуретаново лепило и евентуално флакон пяна за лепене на плоскости, че с нея може да си лепнете и кутията направо на тавана за да намалите височината.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Бонбонче

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Ное 01, 2016 6:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ви!
Върнете се в началото
liubobg71

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Пет Дек 02, 2016 8:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте stenly_r можеш ли да ми изпратиш твоят номер за връзка на този емайл liubobg71@abv.bg да поръчам едни прозорци за каравана телефонът ми е - 0878560656 благодаря Любо[/b]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
nikineon

Местожителство: гр. София, жк. Надежда

МнениеПуснато на: Сря Ное 15, 2017 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Стенли, налага ми се да сменя големия прозорец на караваната (Хоби 1995г.) Телефон за контакт 0887646445 email: nikolov@infinita-bg.com
Какво трябва да направя?
Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
АннаДим

МнениеПуснато на: Чет Ное 23, 2017 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Дайте съвет за лепило с което да се залепят отделилата се вътрешна част на прозореца. Някой правил ли е това упражнение?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
g.georgiev

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Яну 05, 2018 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Търся връзка със Стенли тел. 0888 921 781
Върнете се в началото
toti66

Местожителство: BG софия

МнениеПуснато на: Сря Яну 10, 2018 5:41 pm    Заглавие: Има такова лепило, специално за плексиглас. Отговорете с цитат

Има такова лепило, специално за плексиглас. Като изсъхне, самото то се превръща в плексиглас. Казва се Acrifix и може да се закупи от вносителите на плексиглас. Имам почти цяла тубичка от него, но го отворих преди около 2 месеца и не знам колко е читаво. Ако ще свърши работа , звънни ми
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2018 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря на Марци за добре свършената работа.
Изработиха ми прозорец, който пасна идеално и е неразличим от оригиналния, та даже и по-добър.
Цената също ме устройва.
Благодаря!

Пожелавам ви успех!
Върнете се в началото
maro1

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2018 10:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Стенли. Притежавам каравана Хоби модел от 1990 г. Имам сериозен проблем с големия прозорец 150Х60 см. Ще съм много благодарен ако ни отделите време. Казвам се Марин, тел.0899912633.
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Чет Фев 08, 2018 6:42 am    Заглавие: Re: Има такова лепило, специално за плексиглас. Отговорете с цитат

toti66 написа:
Има такова лепило, специално за плексиглас. Като изсъхне, самото то се превръща в плексиглас. Казва се Acrifix и може да се закупи от вносителите на плексиглас. Имам почти цяла тубичка от него, но го отворих преди около 2 месеца и не знам колко е читаво. Ако ще свърши работа , звънни ми

Благодаря колега! Намерих кой го продава в БГ и ще поръчамSmile
Върнете се в началото
okrob

Местожителство: Русе - каравана Home Car Rally 442

МнениеПуснато на: Чет Фев 08, 2018 10:54 pm    Заглавие: Re: Има такова лепило, специално за плексиглас. Отговорете с цитат

АннаДим написа:
toti66 написа:

Ако можеш да споделиш с мен/нас Smile
Върнете се в началото
АннаДим

МнениеПуснато на: Пет Фев 09, 2018 10:50 am    Заглавие: Re: Има такова лепило, специално за плексиглас. Отговорете с цитат

okrob написа:
АннаДим написа:
toti66 написа:

http://viscom.bg/lepilo-za-pleksiglas-acrifix-1r-0192
Върнете се в началото
vgmateev

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Фев 19, 2018 1:06 pm    Заглавие: Търся Прозорци Отговорете с цитат

Здравейте търся прозорци 90/50 ...за страничната врата на бус преправям го в кемперче Дано.
0899469424
Владо София
Върнете се в началото
ibogdanov

Местожителство: с. Пролеша/Божурище/София

МнениеПуснато на: Съб Фев 24, 2018 10:18 pm    Заглавие: Re: Има такова лепило, специално за плексиглас. Отговорете с цитат

АннаДим написа:
okrob написа:
АннаДим написа:
toti66 написа:

http://viscom.bg/lepilo-za-pleksiglas-acrifix-1r-0192

Ползвам това лепило и не мисля че е ОК
Лепи плексигласа, но шева става не еластичен и се напуква. Става като мрежа и след време се чупи.
Поне моите опити да залепя един джам не се получиха.
Материала на крилото се разширява доволно много и ако се лепи му трябва силно еластично лепило.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 8 от 9

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети