kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Кемпер с водородна клетка - PEUGEOT J5
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
m01

Местожителство: BG

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 8:40 am    Заглавие: Кемпер с водородна клетка - PEUGEOT J5 Отговорете с цитат

Споделям че вече над 25 хиляди километра карам кемпера си - PEUGEOT J5 с водородна клетка. Омръзнало ми е да пиша и споделям резултатите от това, но все пак - резултатите са много добри и дори и да нямах икономия, няма да сваля клетката от буса. Икономията е в рамките на 2-3 литра нафта на 100 километра
Системата е препоръчителна и ефективна, ако се пътува често и на големи разстояния.

Последната промяна е направена от m01 на Пон Яну 09, 2012 8:46 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mariqnm

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://emk-33.com/shop/product_info.php?products_id=85497
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
gogo.ko
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За тези балбукатори има много писано и мненията са доста отрицателни.Не знам как ще ме обедиш да си сложа,след като пропан-бутана върши повече работа.

Ако го правиш с рекламна цел надали някой ще се върже. :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
pa4nik

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен тази тема си е чиста реклама!
Имаше подобни и в други форуми, които чета и така и никога никой не доказа твърденията си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Савич, го беше пробвал и даже беше писал по въпроса във форума. Не останах с впечатление да си заслужава галимацията.
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Харесва ми. Ще пробвам с 4 броя свързани последователно! Моля изчислете икономията. Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Таня и Севдо
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 11:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито първо "мнение"!
Върнете се в началото
Trifonov

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2012 6:10 pm    Заглавие: Re: Кемпер с водородна клетка - PEUGEOT J5 Отговорете с цитат

m01 написа:
Споделям че вече над 25 хиляди километра карам кемпера си - PEUGEOT J5 с водородна клетка. Омръзнало ми е да пиша и споделям резултатите от това, но все пак - резултатите са много добри и дори и да нямах икономия, няма да сваля клетката от буса. Икономията е в рамките на 2-3 литра нафта на 100 километра
Системата е препоръчителна и ефективна, ако се пътува често и на големи разстояния.

Колега, би ли качил снимки на кемпера и инсталацията да ги разгледаме и пообсъдим, че нещо и аз съм Тома- неверни. Embarassed Пък ако се представиш може и да повярвам, че не е реклама.
Върнете се в началото
gogo.ko
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2012 6:21 pm    Заглавие: Re: Кемпер с водородна клетка - PEUGEOT J5 Отговорете с цитат

Цитат:
Колега, би ли качил снимки на кемпера и инсталацията да ги разгледаме и пообсъдим, че нещо и аз съм Тома- неверни. Embarassed Пък ако се представиш може и да повярвам, че не е реклама.

Laughing Заврял чайник не си ли виждал! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Trifonov

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2012 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гого, вече не се сдържам, като ме будалкат. Пък се опитвам да съм любезен, може човека наистина да се е набутал.
Върнете се в началото
gogo.ko
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2012 8:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Trifonov написа:
Гого, вече не се сдържам, като ме будалкат. Пък се опитвам да съм любезен, може човека наистина да се е набутал.

Теб съм те признал,пропан-бутан на дизел,страшно вино,сега чакам с друга идея да ме изненадаш!
Върнете се в началото
mury
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София,Бели брези

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2012 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gogo.ko написа:
Trifonov написа:

Теб съм те признал,пропан-бутан на дизел,страшно вино,сега чакам с друга идея да ме изненадаш!
Вече да ти кажа,има сервизи в София,които монтират газови уредби на пропан-бутан на дизели,и аз не вярвах но вече видях една,даже колата е комънрейл Shocked Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото
Tania i Ivan

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2012 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Един приятел прави проби в това направление, ако действително постигне резултати ще информирам и Вас, това 100% не е реклама, имам предвит моя пост Wink
Tania i Ivan

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2012 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

имах предвит разлагането на водата
gogo.ko
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2012 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Tania i Ivan написа:
Един приятел прави проби в това направление, ако действително постигне резултати ще информирам и Вас, това 100% не е реклама, имам предвит моя пост Wink

Много хора са правили опити,и стигат до извода че енергията за произвеждане е по голяма от произведената.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети