kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Хладилник-1
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 98, 99, 100  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеш и имаш с какво да пълниш хладилник с фреон? Smile А каква разфасовка фреон и за колко пари ще купиш за нищожното количество, което ти трябва?
Което си сака майстор си сака майстор. И аз три години и климатици монтирах, ама моя дойдоха и си ми го монтираха. Аз ходих само до железарията. В бара климатика е за пипане, но ще си извикам човек... Нищо, че имам стотина монтажа и десетки профилактики.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 2:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Αρχαία Ολυμπία, края на юни. Метеора, края на юни. Къмпинг Арменистис, края на юни, началото на юли 2016.
Гърция не е само плажове... И то в северна Гърция... Или да не обикаляме на други места заради хладилника? Wink

Извинявай, че някой те е заблудил за северна Гърция и извинявай, че точно ти уцели хладилник, нуждаещ се от перфектна нивелация!!!

И си набий в главата: Хората ходят в Гърция заради морето, а не заради чукарите, по които растат само дребни храсти и тръни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оф, Розав, набий си в главата, че не трябва да използваш изрази като “набий си в главата”!
И вече обсъдихме, че твоя велик къмпингарски живот, изчерпващ се с киснене по северногръцките плажове за без пари не е критерий за абсолютно нищо. Слава Богу, Гърция е голяма страна с много плаж навсякъде. И на някои места понякога е горещо. Включително и в любимата ти северна Гърция. И извинявам се, на Метеора беше 37. И вътре и вън. Нищо, че са чукари, обрасли с храсталаци...
Това с червеното не го разбрах в каква връзка. И хладилника не съм го уцелил такъв. Хладилника си работеше и спря. Но и сме си решили въпроса с по-удачния вариант, а именно компресор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

уффффффффффффффффффф
кой те е излъгал за тази Северна Гърция не знам, но си упорит и не ми казвай какви изрази да използвам, почваш ли да схващаш?

Това, че си бил в Метеора не означава нищо.
Обиколили сме надлъж и шир цяла Гърция и това си го набий в главата Атина, Делфи, Олимпия и т.н..
Също си набий в главата, че с караванката ще плащаш.
Гледам мъчиш се по разни паркинги да скатаеш някоя паричка, ама е зор, нали?
Разбирам озлоблението ти към истинските къмпингари, но вместо злоба е добре да се учиш.

Повече няма да ти отговарям за 1-2 месеца.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Розав, по безплатни паркинги съм спал само когато съм замръквал и съм спирал за бърза нощувка. Но и не мисля, че е срамно човек да се опита да скатае някой лев. Както ти правиш в северна Гърция на места, които мога да очертая с моливче на картата. И не оставяш и педесе евроцента и един сладолед да си купиш. Места, най близки по права линия до местоживеенето ти. И безплатни! И се криеш, сякаш има нещо лошо и срамно! Спико, Розав, знам, че не е заради парите, а заради истинското къмпингуване... Нещо, което аз никога няма да разбера... Деба, публично ще си изгоря четирите палатки! Не ги заслужавам!
И сега, Розав, тръгвам за паркинг. Платен. Двойно, щото съм с каравана. И не, няма да ми е трудно. Всъщност никога досега не ми е било трудно. Само съм се опасявал, че ЩЕ ми е трудно. И да, за каравана стигнаха парите, каравана имам. Нямам пари за кемпер и не ме е срам от това. Но мога да се обзаложа, че моята 26 годишна каравана е много по добре оборудвана и в по добро състояние от твоето возило. Дори и само заради компресорния хладилник да е. И, че мога да вляза навсякъде, където ти можеш да влезеш, като обратното не е вярно. Пък нека ми е трудно.
Ти кажи за хладилника! Трябва ки да киснем само в северна Гърция, за да работи, или все пак може да ходим където си искаме, пък ако ще и чукари с храсти да са? Че се сещам и за някои места в Италия примерно, щом Гърция ти е толкова омразна за друго, освен за море...
Ти обеща да ми кажеш как да пия ледена мастика като си оправя хладилника! Не щеш да помогнеш на другите форумци, на мен не щеш да помогнеш... Така де, аз проявих желание да си оправя хладилника. Срещу пари, не с бесплатни обяснения във форума, ама тукашния майстор е под чехъла на егото си, което не му дава да работи... Сякаш не мога да го дам на друг да го закара... Уж мъже сте станали, ма сте пропуснали зрели в схемата...
Върнете се в началото
стоян70

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EEEE
Поспрете се бре.
Няма нищо срамно и подигравателно кой , къде ходи и за колко пари.
Идеята тук е съвсем друга. Обмяна на опит за места и техническите решение.
Не ме срам , че хода в най-близката част на Гърция . Бизнеса ми е такъв , че може да ме няма всяка седмица по три - четири дена . Всяка седмица от четвъртък до неделя обикалям и затова гледам да е по-близичко.
Предпочитам къмпингите , заради тока и климатика за следобедния ми сън Very Happy . В посочения къмпинг има и таверничка със готвено , минимаркет, баните и тоалетните на са лоши (жената ползва само кемперната тоалетна де ) Къмпинга е в града - кафета и магазини. Просто всеки си удисва на акъла . Жената даже кара след мен с малката количка , за да може да се обикаля вечер.
Та темата е за хладилниците , а Вие се отвяхте на тема скъперничество и разходи
Very Happy
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колкото е по-малко сърцето, толкова повече е злобата!
То се знае...
Върнете се в началото
стоян70

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да Ви поспра
И от двамата съм научил доста неща .....
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 7:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиле.
Измежу всичките тъпизми дето си написал прочетох че ме спрягаш и мене.
И от написаното разбрах че не съм искал да ти направя хладилника.
Така ли е или си пишеш глупости само.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sampo
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За нивелацията, превода е на Google, той толкова си може.

Цитат:
Това лесно можете да се избегне.
...
...
- автомобилът е паркиран в твърде стръмен ъгъл, които вече не могат да се справят с устройството за абсорбатор. Малко по-малко косо паркиран, не повече от 3 ° (стари устройства) до 6 ° наклон (за новите устройства) - е проблемът е решен.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност, Тодоре, доста повече от теб внимавам какво пиша. Това по повод тъпизмите. Освен това и помня какво съм писал, къде и кога. За разлика от теб. Може да съм задавал въпроси, които на мастер като теб да са звучали тъпо, но хората задават въпроси когато не знаят. Но и имам претенциите да твърдя, че си задавам въпросите компетентно. Не мисля, че някое от твърденията ми е било тъпо, защото нямам навика да твърдя нещо, което не знам. Мога да съм в грешка, но позволявам да бъда поправен. Познай за разлика от кого. Всъщност чие. Его.
Сампо, 3 градуса всъщност са си доволно отклонение. Да не говорим за 6 Smile Моя си работеше и при повече и не знам дали това всъщност не му е видяло сметката... Сега не търпи и градус. А нивелиран... работи.
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Всъщност, Тодоре, доста повече от теб внимавам какво пиша. Това по повод тъпизмите. Освен това и помня какво съм писал, къде и кога. За разлика от теб. Може да съм задавал въпроси, които на мастер като теб да са звучали тъпо, но хората задават въпроси когато не знаят. Но и имам претенциите да твърдя, че си задавам въпросите компетентно. Не мисля, че някое от твърденията ми е било тъпо, защото нямам навика да твърдя нещо, което не знам. Мога да съм в грешка, но позволявам да бъда поправен. Познай за разлика от кого. Всъщност чие. Его.
Сампо, 3 градуса всъщност са си доволно отклонение. Да не говорим за 6 Smile Моя си работеше и при повече и не знам дали това всъщност не му е видяло сметката... Сега не търпи и градус. А нивелиран... работи.

Серсем ,,,, аз отказал ли съм да ти ремонтирам хладилника.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pol

Местожителство: с. Световрачене

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Слона пак гледам осрал темата - нещо

Изрази от сорта
Цитат:
...почваш ли да схващаш?
ме дразнят, дори и да не са насочени към мен. АМАН !!!

Коледа е все пак.

Честита на всички и знайковци и незнайковци, тарикати и честни плащачи.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не си, бре Тодоре! Ама защо ли ти споменах оня ден, че, ако такъв тон ще ми държиш и на живо, реално няма как да стане. Какво предполагаш, че ще се случи? След като ми кажеш “Ела да ти оправя хладилника, бе серсем и да ти обясня кво тъпо парче си”. Лошото е, че не съм такъв човек и накрая на мен ще ми е гадно...
Върнете се в началото
NESTI
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе..., вие двамата, няма ли най-накрая да се прегърнете, дА сА цАлунете, да си честитите Коледата, да си пожелаете весели празници и....да вземете да го оправите тоз' хладилник....., че и розовия да включите... в прегръдките Smile
НАЛИ ПО КОЛЕДА СТАВАЛИ ЧУДЕСА !!!???!!!
Весели празници на всички пожелаваме!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 98, 99, 100  Следваща
Страница 99 от 100

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети