kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
ГТП на каравана
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> каравани
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mury
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София,Бели брези

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има ли някакъв списък със пунктове в Сф,в които минават каравани Question Question Question Question Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пунктове много,но аз поне такъв списък незнам да има.При тях зависи с какъв лиценз са,едни преглеждат едно ,други друго,а трети всичко Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
БОРО
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Там където минават товарни над 3,5 тона могат да преглеждат и каравани О2. Аз ходих на още 2 места. Преди Панча след СБА в дясно-цена за нашите каравани-85лв. Срещу зел.борса в Дружба 1-60 лв. И като видях на ВОЛФА 35 лв. повече не се и интересувах.Е..си разликата в цените и то 2 пъти годишно сурвакане....
mury
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

БОРО написа:
Там където минават товарни над 3,5 тона могат да преглеждат и каравани О2. Аз ходих на още 2 места. Преди Панча след СБА в дясно-цена за нашите каравани-85лв. Срещу зел.борса в Дружба 1-60 лв. И като видях на ВОЛФА 35 лв. повече не се и интересувах.Е..си разликата в цените и то 2 пъти годишно сурвакане....

Абсолютно,виж тва за камионите не го знаех,сега ще проверя тук до нас дали минават камиони :wink: :wink: :wink: :wink: Благодарско :wink: :wink:
Върнете се в началото
superMAX

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

loveforever написа:
Нас и като капак на всичко след като бяхме минали технотеста ни спряха от движение за техническа непригодност - много силно спирали предните спирачки и не ни били еднакви гумите.
Абе всичко заради рекета.
Aма това в кат ли? Може да отворим отделна тема : Кой за какво връщан! Голям смях ще падне.....
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mury написа:
БОРО написа:

Абсолютно,виж тва за камионите не го знаех,сега ще проверя тук до нас дали минават камиони :wink: :wink: :wink: :wink: Благодарско :wink: :wink:

Ако откриеш някъде по-близо свиркай,че Волф си е доста далеч,но..
Явно нямат обща ценова листа,но ще ме и прощават да им я карам 2 пъти.Сега я бавя умишлено,пускам я месец май -октомври и бокса Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
mury
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Вто Апр 03, 2012 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Открих,но е в Орландовци,на мен ми е на 500 м.Пункта се намира точно след прелеза,на влизане в Бенковски,таксата е 35 кинта,та намерих къде ще мина преглед май месец.......... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Върнете се в началото
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Вто Апр 03, 2012 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е ,този пункт се знае,Сампо май писа за него,ще го имам в предвид.
Върнете се в началото
dundaki

МнениеПуснато на: Вто Апр 03, 2012 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naydenov1969 написа:
На голямият талон ако се загледаш внимателно ще видиш ,че на една линия най отгоре пише рег . номер, след него номера на рамата и накрая годината на първата регистрация , най на накрая точка (J) = O2 Това е категорията при теб . Всичкото това е на първият ред най отгоре .

Колега,помогни ако знаеш!на мен в малките талони-на ситроена и на кемпера пише ( j ) m1 , а за туристическото ремарке е ( j ) 01 като за него съм сигурен,че е на 2 години-това м1 значи ли,че и кемпера минава на 1 година!?Ако има логика,би трябвало да е така,ама...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Вто Апр 03, 2012 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dundaki написа:
naydenov1969 написа:
На голямият талон ако се загледаш внимателно ще видиш ,че на една линия най отгоре пише рег . номер, след него номера на рамата и накрая годината на първата регистрация , най на накрая точка (J) = O2 Това е категорията при теб . Всичкото това е на първият ред най отгоре .

Колега,помогни ако знаеш!на мен в малките талони-на ситроена и на кемпера пише ( j ) m1 , а за туристическото ремарке е ( j ) 01 като за него съм сигурен,че е на 2 години-това м1 значи ли,че и кемпера минава на 1 година!?Ако има логика,би трябвало да е така,ама...

Точно така е,кемпера на 1г.,но за цената където как намериш.Виж в темата за ГТП на кемпер. :wink:
Върнете се в началото
marinovkrasi

Местожителство: BG

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2012 9:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да споделя и аз за прегледа. В младост 4 на пункта до кафето моториста ми казаха ,че немога да мина там ,но ще ми кажат каде да отида за прегледа и щяла да ми струва 90 лв Question Twisted Evil
Върнете се в началото
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2012 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

marinovkrasi написа:
Да споделя и аз за прегледа. В младост 4 на пункта до кафето моториста ми казаха ,че немога да мина там ,но ще ми кажат каде да отида за прегледа и щяла да ми струва 90 лв Question Twisted Evil

За каравана Shocked или кемпер Confused ,но все тая ,тия плачат за скрита камера от някоя тв. Evil or Very Mad
Върнете се в началото
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2012 6:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бая са се унесли тия ,цената на прегледа варира между 40-50 лв.
Върнете се в началото
marinovkrasi

Местожителство: BG

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2012 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За каравана става въпрос. Над 10 год и над 750 кг. На входа на панчарево в дясно прегледи "комета" ми обявиха 85лв за 6 месеца /шефа им така бил решил/. В крайна сметка намерих за 45лв от околовръсното по Бистришко 4-5 км в дясно.
Върнете се в началото
ivorus

МнениеПуснато на: Вто Сеп 30, 2014 9:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко по-нова информация. В района на Люлин прегледи се правят зад Нестле, влиза се през улицата която е точно след фирмения магазин на Нестле по посока Околовръстното. Цена 60 лв, не гледат много. По-евтиното място е на около 200-300 м след фирмения магазин на Нестле, посока Околовръстното, пада се срещу Бриколаж. Там гледат малко повече, ама цената е 40 лв. И на двете места е за 6 месеца.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> каравани Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Следваща
Страница 16 от 18

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети