kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Коментари към тема "Продавам вентилатор кит ... "
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sampo
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юли 31, 2014 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naydenov1969 написа:
..Само трябва да се внимава при монтажа да не объркаш полюсите. Горят моментално..

Понеже тази тема е малко "ала бала" та да питам: Има ли някой от София с такъв изгорял вентилатор и неизхвърлен в боклукчийската кофа?
Каква ми е идеята: отваряне и изключване на управлението, което е изгоряло, моторчето на 100% е здраво щото и да иска не може да изгори. Така ще се спечели пада на напрежение в управлението /1.5-2.0 V/ в полза оборотите на мотора /дебита/.
Ако фитката става лесно и безопасно зимата ще изхвърля управленията на нашите три нормално работещи, не че дебита им е недостатъчен Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ilkomuhata
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Чет Юли 31, 2014 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sampo написа:
naydenov1969 написа:
..Само трябва да се внимава при монтажа да не объркаш полюсите. Горят моментално..

Понеже тази тема е малко "ала бала" та да питам: Има ли някой от София с такъв изгорял вентилатор и неизхвърлен в боклукчийската кофа?
Каква ми е идеята: отваряне и изключване на управлението, което е изгоряло, моторчето на 100% е здраво щото и да иска не може да изгори. Така ще се спечели пада на напрежение в управлението /1.5-2.0 V/ в полза оборотите на мотора /дебита/.
Ако фитката става лесно и безопасно зимата ще изхвърля управленията на нашите три нормално работещи, не че дебита им е недостатъчен Laughing

Сампо мисля че имам 3бр. ще погледна и ще ти кажа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана Yahoo Messenger
ilkomuhata
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пет Авг 01, 2014 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sampo написа:

Каква ми е идеята: отваряне и изключване на управлението, което е изгоряло, моторчето на 100% е здраво щото и да иска не може да изгори.

Имам 3бр.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана Yahoo Messenger
sampo
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пон Сеп 08, 2014 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес отворих две от духалките, изгарят датчиците на Хол които участват в управлението Shocked . Лошото е че ги няма у нас , ще търся аналози ... това зимата де, а и от инат Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети