kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Хладилник-1
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 98, 99, 100

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 1:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Не си, бре Тодоре! Ама защо ли ти споменах оня ден, че, ако такъв тон ще ми държиш и на живо, реално няма как да стане. Какво предполагаш, че ще се случи? След като ми кажеш “Ела да ти оправя хладилника, бе серсем и да ти обясня кво тъпо парче си”. Лошото е, че не съм такъв човек и накрая на мен ще ми е гадно...

Ако искаш да те карам да се чувстваш специален няма да стане.
Ако искаш да ти преподавам уроци по ремонт на амонячни хладилници няма да стане.
Ако искаш да си мисля че си ми направил услуга като си благоволил да ми докараш хладилника за ремонт пак няма да стане.
Единствено мога да ти ремонтирам хладилника срещу заплащане толкова.
Стопанисвам сервиз не бордей. Wink или психо диспансер.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С нито една думичка не съм подсказал мераци, като гореописаните. Напротив, писах че ще се възползвам от коледното ти намаление, което означава едно единствено и недвусмислено нещо. Ти какво си смучиш от пръстите аз не мога да знам. След цялата история, обаче, съм сигурен в едно. Не искаш да идвам. Въобще. Хич. Ни най малко. Което явно за теб не е проблем, за мен също, та живота е прекрасен. Особено ако спреш да се държиш като гъз с хората. Бъди сигурен, че всеки с нещо е по добър и по знаещ от всеки друг. Та не се дръж все едно си измислил всичко съществуващо, а другите са баси злетата. С розовия ми задраскахте половината живот, като вси слушам какъв съм некадърник и как нищо не знам и не мога да правя. Пък де да бях и само аз, че да каже човек майната му... Аре, чао! И гледай другия път, като ми викаш серсем, да е на живо, че тук стана досадно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
БОРО
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Заради подобни простотии, доста колеги престанахме да четем този форум, а още по-малко да пишем hammer hammer hammer
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиле.
Аз няма да ти се обидя и да спра да ти отговарям.
Просто ще изчакам да ми мине поставматичния стрес които ми причини.
Весели празници на всички останали.
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pol написа:
Слона пак гледам осрал темата - нещо

Изрази от сорта
Цитат:
...почваш ли да схващаш?
ме дразнят, дори и да не са насочени към мен. АМАН !!!

Коледа е все пак.

Честита на всички и знайковци и незнайковци, тарикати и честни плащачи.

Дразнят те защото си...схващаш ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
стоян70

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Дек 28, 2017 10:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абре момци , помните ли моята тема за възглавниците , когато всеки се наежи срещу всеки и темата ескалираше от цветущи обиди , закани и вървеше на бой ако бяхме на живо ???
Помните ли как аз предложих да си вземем една стая в хотел и туба с ракия и да пием и да се бием и да се прегръщаме .... hammer hammer
Те това Ви трябва и на Вас Very Happy
Върнете се в началото
kaloyan
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Европейския съюз :-)))

МнениеПуснато на: Пет Дек 29, 2017 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

БОРО написа:
Заради подобни простотии, доста колеги престанахме да четем този форум, а още по-малко да пишем hammer hammer hammer
+1
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пет Дек 29, 2017 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kaloyan написа:
БОРО написа:
+1

+2
Разговарям с доста хора по язовирите с кемпери ,каравани и не искат да чуят за форума ,точно поради такива глупости,спорове без смисъл и т.н.
Но не е виновен този дето яде баницата ,а този дето му позволява Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Пет Дек 29, 2017 10:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kaloyan написа:
БОРО написа:
+1

Сега ще ме овикате, но всъщност съм готов да се обзаложа, че почти никой не е спрял да чете. Но това няма значение. Има значение, че много хора спряха да пишат. А реално това се малка част проблемни теми покрай няколко участника, включително и аз. Както и други засегнати, които не се измъкват по терлички. Теорията, че като не се обръща внимание, няма да виреят такива неща, очевидно не работи. Някои хора си влизат грубиянската в разни теми, вместо с нормален тон, без да са предизвикани по какъвто и да е начин за това. Но грешните (по тяхному) мнения трябва да се нападат агресивно, с демонстриране на превъзходство, уж в знания и умения, но реално заринати под едното голо интернет мъжкарство и комплексарщина. Щото само в нета човек може да си позволи да прави опити да унижава и обижда хора, които дори не познава, без кой знае какви последствия. И да, сигурно отказа на хората да четат и пишат ще промени това... Да бе! Всички ще са губещи, ако това нещо се съсипе. Да, знам, че много хора и мен обвиняват за положението... Не съжалявам за нито един случай, когато съм бъркал в нечий гъз. Знам как и защо съм го правил. Съжалявам, че повечето не разбраха защо. И покрай това опираме и до въпроса кой какво позволява. Щото освен администратори има и потребители. Които също могат да контролират положението. Вместо да спрат да четат и пишат...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
БОРО
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Сря Яну 03, 2018 11:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

От около една година, словоизлятия шербет във форума е почти 50 процента, а преди това десетки пъти по-малко hammer hammer hammer
kvp155

МнениеПуснато на: Сря Яну 03, 2018 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм и аз, даже бих предложил малко да се поразчисти. В последните 5-6 страници, думата "хладилник" напълно е изчезнала.

Иначе темата е забавна.
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Сря Яну 03, 2018 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагам да се направи една тема специално за пилето.
Там да му се дадат модераторски права и да е последна инстанция.
Пък които реши да пише.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 98, 99, 100
Страница 100 от 100

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети