kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Какво напрвих по кемпера днес
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Лазар

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Чет Апр 13, 2017 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много готино е станало. Нали и аз съм фен на кастените Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
plaskom

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юни 03, 2017 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди последното пътуване до Португалия си поставих TPMS (Tyre Pressure Monitoring System) на кемпера с идеята да хвана навреме спукана гума преди да се е скапала напълно, защото не нося резервна. И установих че гумите не се загряват чак толкова по време на движение колкото си мислех, но затова пък налягането се повишава с около 15-20% в зависимост от скороста.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2017 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...

Наистина готино, ама тоя кабел дето виси ... естет си в крайна сметка. Прикрий го с нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Роси и Стоян

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2017 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
...

Наистина готино, ама тоя кабел дето виси ... естет си в крайна сметка. Прикрий го с нещо.

Оооооо.... кабела който се вижда е още при "пробите" ,тогава са правени и първите две снимки.
Абсурд ..... изключено... и през ум не ми е минало да оставя така Very Happy
Отдаааавна няма и помен от кабела ..... Very Happy
Влиза зад гърба в десния ъгъл на нивото на полицата ... изобщо не се вижда нищо от него.
Върнете се в началото
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Пон Юли 17, 2017 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Седи си кемпера в двора и мълчи...сърди се...
-Що бе , кво ти има , не си се спрял на едно място....що се сърдиш?
-Ми....всичко имам ,ама темпомат нямам....
..................................................................
Е, вече е усмихнат - има си темпомат Smile
Върнете се в началото
Георги Геков

Местожителство: София,Нови Искър....

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Смених си маслото за втори път тази година,гресирах задният мост и си по-съсипах боята като реших да пастирам Very Happy
Върнете се в началото
kacho
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: BG, Sofia, Полигона

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 7:11 pm    Заглавие: Ре Отговорете с цитат

Кемперът се оказа студен на пода. Днес "постлах" зимния килим и изведох една духалка до входната врата.
https://photos.app.goo.gl/LMsHBevD0hlyMdjz1
Поздрави
Камен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е дай ги за поръбване де! И аз се каня от миналата зима за мокети със съответната форма, ама нещо не смогвам. Сега съм с три килимчета, две от които се набират постоянно. Много са меки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Тонин

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Качо Пилето ти е дал правилен съвет, дай ги за поръбване. И аз съм с мокет , но е направен много качествено сигурно в шивашка фирма е поръбен. Махам го за чистене след всеки излет, защото колкото и да го пазите пак се вкарва и полепя мръсотия. Ако не е поръбен ще се разнищи супер бързо според мен. Иначе може би само двойният под не е студен. При нас ще е така. Аз се замислям за изолация от долната страна. Ще сложа може би паната, които се използват при дограма. Супер са леки и ще изолират ултра добре.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Качо е вкарал ентусиазъм, но е предобрил според мен. Няколко поръбени парчета, които не обхващат всяко милиметърче на пода, особено там, където никога няма да се стъпи. И да не са хванати с лайсни и държачките за стълбите и подобни. Трябва да се мисли и за лятното ползване, когато неминуемо всичко това изчезва. Особено на морето. Оверлога не хваща вътрешни ъгли, та колкото по малко, толкова по малко и готово Smile

Последната промяна е направена от chicken на Сря Окт 11, 2017 6:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко ноу-хау за поръбването ако има нужда.
Преди години реших че у дома ми трябват стелки пред банята и тоалетната. Имахме наблизо специализиран магазин за мокети където реших да си купя. Отидох и не си харесах нищо от готовите (бяха по 5лв/бр), но пък си харесах десен мокет, който ми се връзваше с плочките. Веднага предложиха да ми направят, но като калкулираха цената на материал и труд излизаха по 15 лв/бр. Честно казано видя ми се скъпо. Затова си купих само 50см от мокета при ширина на топа 3м. Излезе 10лв. В къщи на шевната машина го обкантих с панделка за шапки, че такава имах подръка. Получиха се 5 стелки. Не е така оплетено като на специализирана машина с дебел конец, но по нищо не отстъпва нито като дизайн, нито като функционалност и вече 15 години не е мръднало. Ето набързо снимка с телефона

Технологично панделката първо се зашива от към лицевата стрна 0,5-1 см навътре, след което се загъва така, че да покрие ръба и се пришива със тегел на зиг-заг.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Страница 28 от 28

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети