kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
С каравана на сняг?
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 7:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Качо, не става. Дори и да си купя кемпер пак ще си ми трябва ванчето. Все още имам три палатки и не съм си и помислял да се отказвам от тях. Няма да ставам снобче заради едната каравана! Smile Дори се замислям за покривна палатка, за бърза смяна на локацията... А с 4 метрова каравана е задължителен вана. Особено в сезон или дестинации, при които се живее вътре. С новото легло се отвори много багажно де. Налапва и масата и столовете! И лятната тента и какво ли още не... Както и да е...
Иначе не се и съмнявам, че твоя кютюк с предното ще ти създава ядове, но обещавам да не плюя около предните му гуми, като сме на поляна Wink Ако не, ще те издърпам Smile
Джипове си купуват хора, на които им трябват джипове, или могат да си го позволят. Аз не мога да съм с ежедневна кола, която харчи 20/100 градско. Да не говорим за другите неща по нея. За 40 нощувки до тук и над 7000 километра, само един път видях зор. На качването към трета тераса на Бъндерица. Мокри камъни, а гумата на караваната влезе в дупка с двайсе сантиметра камък пред нея. Пуснах обратно до долу и с мръсна газ си рздрънках кристалния сервиз и супника на баба Smile
Иначе си харесах едни Лексуси... Smile Бе аз и една Секвоя си харесах, ама...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Adrian

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 7:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

да, да,.....мъдри мисли. Относно третата тераса - имам документирано качване с предишния ми кемпер, често казано се препотих на слизането, че страничния крен беше доста.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 10:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Трета тераса е най-лесната. Засилваш и си горе,без да правиш завои. Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква трета тераса за ски? Зимата пътя го няма още от Бъндеришка поляма защото Томба минава през него. По това време до тая тераса се ходи само пеша. За през лятото доколкото помня Иво си се беше качил горе без проблем.
chicken

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бях се качил горе, ама ви нямаше да ме гледате Smile Както каза Владо, върнах се и със засилка. Добре че е от старото кораво поколение караваната. За зимата ясно. Това го споменах като единствения зор до тук Smile Иначе леко се стресирах още в Банско, като тръгна баира, ама се качих с пуснат климатик Smile Той и Владо някакви климатични промени е правил, ама се е мъчил да стопли гората с парното на колата Wink Но все пак в моя случай говорим за японска кола Wink
Дани, кажи за ските, докато сте били с каравана! С кемпера знам, че се мъчите Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2017 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Докато имахме с караваната не сме ходили на ски с нея. Обикаляхме само с колата.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети