kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Благонарности на форума

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NikolayK

Местожителство: Гърция

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2017 11:09 pm    Заглавие: Благонарности на форума Отговорете с цитат

Здравейте на всички.Преди малко се образува един русофило-фобски диалог.Някой заключи темата ,явно не съм удобен с мнението си.Пожелавам Ви лек път и много безаварийни километри.Насладете се на така нареченият чергарски живот.Тук се запознах с много качествени хора.Те знаят кои са.Аз бях до тук,сега и да ме баннат не съжалявам за нищо.Лека вечер на всички.

Поздрави:Николай
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 07, 2017 11:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Във форума не разрешават политика. Видно защо Smile И в темата нямаше политика. Това се опитах да ти обясня, ама на. И не става дума за мнението ти, дали харесва някому или не, а за посоката, в която тръгна темата. Сиреч политика. Та нямаш повод да се обиждаш и фръцваш (Боже, обичам я тази дума Smile )
cheers beer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Георги Геков

Местожителство: София,Нови Искър....

МнениеПуснато на: Пет Сеп 08, 2017 1:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Влизам редовно във форума(ежедневно), омръзна ми да чета спорове и chicken. Не ям пилешко и не харесвам споровете! Ако няма какво да се пише за нашия спорт,ами не драскайте.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пет Сеп 08, 2017 1:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, щом чикъна е виновен, чикъна казва КУР и изчезва. Съжалявам, че ви развалих... спорта...
А, няма иконка на среден пръст! Тъжно... Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ilkomuhata
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пет Сеп 08, 2017 8:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Еха поредното филмче popcorn popcorn popcorn
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана Yahoo Messenger
Hobos - Тошо и Ели

МнениеПуснато на: Пет Сеп 08, 2017 3:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е ти ,,ПИЛЕНЦЕ ,, МАЙ НАИСТИНА НЕ ТИ Е ТУК МЯСТОТО ! В форума сме около 3000 и по вече човека който четем и учим малко или много един от друг би следвало да сме си благодарни и уважителни един към друг , до преди известно време и ти беше ( гол на знания) като Български „ADIBAS„ кецове!
Може да си какъвто си искаш в своите мисли за себе си но за Мен си въздух в детско балонче - пук и всичко се изпарява!
Не всяка манджа става от пилешко и не всяко пили е печено !
Ти потвърди моите първи впечатления за себе си макар и тази година както те видях сам се опитах да те преместя в другата графа с хора да ама на не ставаш от кофти пилетата си.
Сори за откровенията ама ми писна да ти чета кудкодякането направи си форум и си кудкодякай в него пък ако ти се върже някой може да станете и ято.
Нищо лично просто ми писна да спазвам благоприличие към теб.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети