kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 20
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gabroveca 2604
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ- ВЕЛИНГРАД

МнениеПуснато на: Вто Юли 25, 2017 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

марци написа:
Милчо сигурен съм че грешиш.

Ето Марци малко четиво за размисъл - може би!?
http://www.kemper-club.com/forum/viewtopic.php?t=3554&postdays=0&postorder=asc&start=30
Различни хора, различни изводи и мисли, но написаното в по долния му пост, и сега ми действа едно такова, познай?! Idea
Помниш ли вечерния ни разговор на Рупите?
Ако беше сега ракиено време, бих ти казал на здраве Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Вто Юли 25, 2017 9:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно по този повод стана и този забавен развой на темата. ТОЧНО, защото в реалния живот никой не е такъв, какъвто се пише тук. Защото Владо е готина чичка, имаме общи познати, обаче се направи на интересен в някаква си обява. Нещо, което няма да го направи и да се заяжда "на живо". И не, защото го е страх или други причини, а защото реалният живот , очният контакт, дори и феромоните дават условия, които в нета са притъпени и ставаме злобни, мними. Ние сме хищници, за това очите са ни отпред, ние разчитаме на тях. С тях преценяваме ситуация, хора, животни, условия. Ние не сме лоши хора, лошо ни е интернет възпитанието. Тези хапаници са само в интернет, това е психологично доказано. Няма как да блееш пред монитора и да правиш преценка на опонента си само по някакви си писаници. Защото и той като тебе блее...

Това е от мен чичаци, този Марци само не го разбрах и той нещо с недомлъвки пише две-три думи... Или пишеш нещо - или даваш пас, иначе е малко безсмислено всичко. То и темата е такава, така се изкриви.

Квп, понеже мноо си позволяваш ми пишеш за бизнеса, тебе па те отворя малко, че на мене това ми е някак си хоби с кемперчетата и караванките. Спокойно, бизнесът ми е в такава сфера, в която не можеш и много - много да си представиш. Ето това е да сме на различни планети, няма нужда да се пънеш повече, не си ми интересен, честно ти казвам... Laughing Но виж - ако кажеш, мога напълно професионално да ти направя психопрофил, дори и психоспортограма, че гледам си фен на хорцата. Поне ти свърша няква работа, не само киселини да имаш Very Happy
Щи направя отстъпка Mim
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гого
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 25, 2017 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Милчо одеве го каза, на маса нещата са различни от седене зад монитора Cheers
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Вто Юли 25, 2017 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гого маси различни за различни хора едни пият ракия други уиски .
Върнете се в началото
Гого
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Вто Юли 25, 2017 11:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Важното е, че всички пият Wink Не познавам кофти човек, който да е любител и ценител на природата а в този форум това е водещото. Тук все сме си готини, но има моменти в които всеки един от нас е в някаква дупка и това се разбира от околните. Не трябва да сме злопаметни.
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Сря Юли 26, 2017 8:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

О, небеса ! О Боже.... Самият Любомир Мечков ме споменава с добро! Бил съм готина чичка (с косми под мишниците) Това е направо като решение на ТЕЛК ! Като указ на вицепрезидентката ми влезе... Като заключинелно слово на Ани Владимирова... Как го е написал само...

И не, защото го е страх или други причини, а защото реалният живот , очният контакт, дори и феромоните дават условия, които в нета са притъпени и ставаме злобни, мними. Ние сме хищници, за това очите са ни отпред, ние разчитаме на тях. С тях преценяваме ситуация, хора, животни, условия. Ние не сме лоши хора, лошо ни е интернет възпитанието. Тези хапаници са само в интернет, това е психологично доказано. Няма как да блееш пред монитора и да правиш преценка на опонента си само по някакви си писаници. Защото и той като тебе блее...

Бедни ми бедни Мечков, ако познаваше някой от тези хора ,върху които упражняваш нереализираните си знания от студентската скамейка, щеше да знаеш, че Марци е много готин, кvp155 е ебати пича ,въпреки че е голям директор в много голяма и известна фирма и е свикнал да му се обръщат на Вие , пък аз и в реалните феромонни срещи си се заяждам и не ми пука кой какъв е. И съм кьосе ,нямам косми под мишниците.....

Разбирам болката на всеки учил-недоучил нещо ,работещ съвсем друго, успял в съвсем трето , да се смята за най-най-най -якият и знаещ . Много пубертетско! Нали съм ти чичка, колко неща са минали в моя дълъг живот.... Ама ,а да спреш да поучаваш хора, с много по-интересни житейски съдби, професионални предизвикателства и по-голям жизнен опит,успехи в личен и професионален план.

Да беше се реализирал като прихолог, прихиатър или квото там си учил ,да правиш присохоанализи, ама да ми се правиш на Ани Владимирова всеки ден ,не го приемам.

По въпроса за бизнеса: Забелязал ли си ,че нито Володя, нито Кристиян, нито Сашо Василев, нито Митко 70 ,нито който и да е, дето се занимава с нещо ,свързано с кемпери ,не си е позволил за се заяжда като пубертет във форума ? Наясно ли си ,че в момента продаваш скъп кемпер и губиш клиенти ? Имаш много да учиш Мечков, въпреки 40-те ти години ,чичковото.... То това се учи и в психологията ,ама кой да поди на лекции.....
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Сря Юли 26, 2017 9:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечков, много точно прозрение имаш за Интернета, но е пълно с противоречия. Хем твърдиш, че хората не са такива каквито са в Интернет, хем смело им даваш квалификации само по писаниците там. Прочети си всички постове в тази забавна тема и ще се убедиш сам в това. Чудя се толкова ли не става ясно, че подобни хапаници сеят, агресия, омраза и разделение в това иначе толкова приятно място. За мен форума не е нито „Продавалник“, нито „Направи си сам“, въпреки, че напълно споделям идеята някой да си продаде нещо за кемпрера или караваната и с това да помогне на някой друг, или да се обсъдят някои технически казуси, водещи до същия резултат. Когато обаче това се прави с други цели, нещата се изопачават. Никой не обича да бъде лъган или да го правят на глупак.

Честно да ти кажа, хич, ама хич не ми пука нито дали съм ти интересен, нито колко много те дразня. Еле пък какви магистратури имаш по психология, познания по технически науки и моторни спортове. Още по-малко ми пука на какъв ще ме квалифицираш тук, след като дори да ме познаваш. Пука ми обаче за всички онези над 2000 регистрирани потребители, сред които има много достойни и образовани хора, които четат тези хапаници, правят си някакви изводи и накрая не смеят да споделят нищо. Нито за пътуванията си, нито за преживяванията си, нито за техническите си проблеми, нито за нищо. И това е само защото ги е страх да не станат за резил, охарактеризирани от някой самозабравил се като теб Гуру, който незнайно защо е решил, че има юрисдикцията да го прави. Всичко това ще доведе до това много хора да загубят интерес към форума, а той постепенно и напълно да се чалгализира.

Знам, че егото не ти дава мира и само след 30 секунди ще се появиш. Но повярвай няма смисъл, наистина няма. По-вярното решение е не на мен да ми направиш психо профил, а на себе си. Колкото по-рано разбереш, че не винаги си прав и все някой е в правото си да не се съгласи с теб, толкова по-добре.

И за да ти покажа, че съм напълно съгласен с теб за това, колко много Интернет изкривява представите за хората, ще ти кажа, че знам само едно българско хоро (от което много ме е срам), а интернет активността ми се ограничава само до коментари в това любимо за мен място. Нямам и не изпитвам никаква необходимост да имам дори Фейсбук пр. там социални мрежи. Тези виртуални контакти и приятелства с хора без лица са ми напълно чужди.

И съвсем накрая бих ти препоръчал, когато решиш да обиждаш някой колко застаряваш е окосмения му вид му, бъди по-добре подготвен. Модата на Метросексуалния мъж отдавна изтече. Сега на мода е Лъмбъртенденцията

http://www.bnews.bg/article/178881

Аре, чао и от мен, че ми изтекоха и следващите пет минути слава.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Юли 26, 2017 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
О, небеса ! О Боже.... Самият Любомир Мечков ме споменава с добро! Бил съм готина чичка (с косми под мишниците) Това е направо като решение на ТЕЛК ! Като указ на вицепрезидентката ми влезе... Като заключинелно слово на Ани Владимирова... Как го е написал само...

И не, защото го е страх или други причини, а защото реалният живот , очният контакт, дори и феромоните дават условия, които в нета са притъпени и ставаме злобни, мними. Ние сме хищници, за това очите са ни отпред, ние разчитаме на тях. С тях преценяваме ситуация, хора, животни, условия. Ние не сме лоши хора, лошо ни е интернет възпитанието. Тези хапаници са само в интернет, това е психологично доказано. Няма как да блееш пред монитора и да правиш преценка на опонента си само по някакви си писаници. Защото и той като тебе блее...

Бедни ми бедни Мечков, ако познаваше някой от тези хора ,върху които упражняваш нереализираните си знания от студентската скамейка, щеше да знаеш, че Марци е много готин, кvp155 е ебати пича ,въпреки че е голям директор в много голяма и известна фирма и е свикнал да му се обръщат на Вие , пък аз и в реалните феромонни срещи си се заяждам и не ми пука кой какъв е. И съм кьосе ,нямам косми под мишниците.....

Разбирам болката на всеки учил-недоучил нещо ,работещ съвсем друго, успял в съвсем трето , да се смята за най-най-най -якият и знаещ . Много пубертетско! Нали съм ти чичка, колко неща са минали в моя дълъг живот.... Ама ,а да спреш да поучаваш хора, с много по-интересни житейски съдби, професионални предизвикателства и по-голям жизнен опит,успехи в личен и професионален план.

Да беше се реализирал като прихолог, прихиатър или квото там си учил ,да правиш присохоанализи, ама да ми се правиш на Ани Владимирова всеки ден ,не го приемам.

По въпроса за бизнеса: Забелязал ли си ,че нито Володя, нито Кристиян, нито Сашо Василев, нито Митко 70 ,нито който и да е, дето се занимава с нещо ,свързано с кемпери ,не си е позволил за се заяжда като пубертет във форума ? Наясно ли си ,че в момента продаваш скъп кемпер и губиш клиенти ? Имаш много да учиш Мечков, въпреки 40-те ти години ,чичковото.... То това се учи и в психологията ,ама кой да поди на лекции.....

Ех бедни ми Владимире, първо мноо дърт ме изкара, второ нито един от изброените търговци тук грам не ме интересуват. Второ ти за моя СКЪП кемпер не бери грижа, щото клиентите се губят, когато продадеш боклук, работиш като боклук и имаш име на боклук. Аз нямам нито едно от изброените. В психологията, моето момче, щото си момченце в тази сфера, има много неща, които можеш да научиш за себе си. Аз за мене си съм научил достатъчно, за да мога такива като тебе да ги изкарвам извън кожата им. Само си виж смешните постове в профила. Честно - моето мнение е, че имаш средно до тежко ментално бреме и разпускаш тук като се заяждаш с половината форум. Достатъчно красноречиво е мнението ти в чужда обява. Явно някъде някой много яко те е пуснал по пързалката, или ти се случва системно. Това те е ранило, че всички за недобросъвестни и си тръгнал на война с всички. Ма това си е твой проблем де, не на юзърите тук. Нито пък аз съм ти проблем, щото моето момче, понеже и тук си гол и бос, ще се потретя хич не ти е ясно с точно какво се занимавам. Но ти се иска да съм поредният амбулант, който да враг номер едно за шматки като тебе. Е, на този етап, в тази моя хоби ниша, оплаквания няма. Явно това ти е супер неприятно и започваш да ми пишеш за кемпер, за търговец и тн... Ма кво въобще ти влиза в работата това ??? Гледай си блоковете и си живей на морето, не се прави на много голям, защото винаги някъде по някаква причина, има някой, който е много повече и може да те приземи за секунди.

Сбогом Владимире, остани с менталните си проблеми и самозаблуждението, че отсреща ти има пубер с нереализирани как беше... "магистратури", много по-безинтересна "житейска съдба" и още куп огледала на душата ти... Явно визираш себе си Wink
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Юли 26, 2017 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Мечков, много точно прозрение имаш за Интернета, но е пълно с противоречия. Хем твърдиш, че хората не са такива каквито са в Интернет, хем смело им даваш квалификации само по писаниците там. Прочети си всички постове в тази забавна тема и ще се убедиш сам в това. Чудя се толкова ли не става ясно, че подобни хапаници сеят, агресия, омраза и разделение в това иначе толкова приятно място. За мен форума не е нито „Продавалник“, нито „Направи си сам“, въпреки, че напълно споделям идеята някой да си продаде нещо за кемпрера или караваната и с това да помогне на някой друг, или да се обсъдят някои технически казуси, водещи до същия резултат. Когато обаче това се прави с други цели, нещата се изопачават. Никой не обича да бъде лъган или да го правят на глупак.

Честно да ти кажа, хич, ама хич не ми пука нито дали съм ти интересен, нито колко много те дразня. Еле пък какви магистратури имаш по психология, познания по технически науки и моторни спортове. Още по-малко ми пука на какъв ще ме квалифицираш тук, след като дори да ме познаваш. Пука ми обаче за всички онези над 2000 регистрирани потребители, сред които има много достойни и образовани хора, които четат тези хапаници, правят си някакви изводи и накрая не смеят да споделят нищо. Нито за пътуванията си, нито за преживяванията си, нито за техническите си проблеми, нито за нищо. И това е само защото ги е страх да не станат за резил, охарактеризирани от някой самозабравил се като теб Гуру, който незнайно защо е решил, че има юрисдикцията да го прави. Всичко това ще доведе до това много хора да загубят интерес към форума, а той постепенно и напълно да се чалгализира.

Знам, че егото не ти дава мира и само след 30 секунди ще се появиш. Но повярвай няма смисъл, наистина няма. По-вярното решение е не на мен да ми направиш психо профил, а на себе си. Колкото по-рано разбереш, че не винаги си прав и все някой е в правото си да не се съгласи с теб, толкова по-добре.

И за да ти покажа, че съм напълно съгласен с теб за това, колко много Интернет изкривява представите за хората, ще ти кажа, че знам само едно българско хоро (от което много ме е срам), а интернет активността ми се ограничава само до коментари в това любимо за мен място. Нямам и не изпитвам никаква необходимост да имам дори Фейсбук пр. там социални мрежи. Тези виртуални контакти и приятелства с хора без лица са ми напълно чужди.

И съвсем накрая бих ти препоръчал, когато решиш да обиждаш някой колко застаряваш е окосмения му вид му, бъди по-добре подготвен. Модата на Метросексуалния мъж отдавна изтече. Сега на мода е Лъмбъртенденцията

Ти пък чети бе, дървен философ, какво си се разписал като някакъв началник ? Нали видях какъв беше първия ти сблъсък с мене ? Абсолютно заядливо човече... Нали е форум за взаимопомощ ? Веднага се направи на началник как си правя реклама. Ма я се виж само бе ? Пишеш ти, онзи комплексирания и още някой си с недомлъвки тук... Ако имаше недоволни от мене и не бях прав, щяхте да станете много тука. Ма понеже си много голяма работа на ръководен пост с яка житейска история, та намираш начин само да натискаш клавишите. Щото си ми много ясен - само ти натискам бутона и пропяваш... Вас и двамата човек може да ви манипулира елементарно, обаче се правите на много голяма работа....

Ай сбогом и на тебе, люто, мега лицемерно и злобно човече... Ето ти психопрофилчето... Дребна ти е душицата...
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Сря Юли 26, 2017 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:

Ти пък чети бе, дървен философ, какво си се разписал като някакъв началник ? Нали видях какъв беше първия ти сблъсък с мене ? Абсолютно заядливо човече... Нали е форум за взаимопомощ ? Веднага се направи на началник как си правя реклама. Ма я се виж само бе ? Пишеш ти, онзи комплексирания и още някой си с недомлъвки тук... Ако имаше недоволни от мене и не бях прав, щяхте да станете много тука. Ма понеже си много голяма работа на ръководен пост с яка житейска история, та намираш начин само да натискаш клавишите. Щото си ми много ясен - само ти натискам бутона и пропяваш... Вас и двамата човек може да ви манипулира елементарно, обаче се правите на много голяма работа....

Ай сбогом и на тебе, люто, мега лицемерно и злобно човече... Ето ти психопрофилчето... Дребна ти е душицата...

Елементарен простак. Нищо повече. Very Happy
Върнете се в началото
gabroveca 2604
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ- ВЕЛИНГРАД

МнениеПуснато на: Сря Юли 26, 2017 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, Мари сега те разбрах правилно. Wink . Надявам се и ти crying .
Поздрави на Стоичков.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Сря Юли 26, 2017 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина тежък случай! А все още е толкова млад.
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Юли 27, 2017 8:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Наистина тежък случай! А все още е толкова млад.

Видно явлението „Мечковизъм“ е дял от психологията, инженерните науки, търговията и услугите. Жалко или не, то е част от нашия живот. Жалко или не, то е част от нашия форум.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети