kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Купувам каравана

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> каравани
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
doctorZizi

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 18, 2014 10:23 pm    Заглавие: Купувам каравана Отговорете с цитат

Здравейте на всички. Това ми е първото мнение и се надявам да не пиша на грешното място. Надявам се да ми помогнете, защото въпроса е сериозен/ за някои може и да е смешен /- търся си каравана, но възможно най- малката която има - нещо като за човек и половина. Имаше едни полски за малък Фичо- нещо от този порядък. Важното е да е годна за ползване- дори и след някакъв ремонт- да има документи и да е/ или да може да се регистрира. Моля предложенията да са придружени със повече снимки/ акцентирайте на проблемите/, ако е близо до София е предимство, но и от по- далече не е грешка. С Ваша помощ се надявам до лятото да бъда пълноправен член на Братството. За контакти в темата или ЛС, а ако се стигне до нещо сериозно ползвам и телефон, е вярно моя е с манивела, но пък е от Москвич/ манивелата де/ kemper-club
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
doctorZizi

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2015 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

понеже нещата станаха сериозни- предстои ми покупка- та да пиТам пък после да пиПам- какви документи са необходими за покупката. Малкият талон е изгубен/ има само голям. Не са плащани данъци от доста години, но караваната НЕ Е регистрирана в общината- има ли някакви наказания/ глоби/ и какви са те? Как се урежда прехвърлянето- през нотариус или с договор между купувач/ продавач? И каквото друго се сетите, което е важно. Благодаря и чакам Вашите отговори.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
inj_p.petrov
Къмпингар с палатка
Къмпингар с палатка

Местожителство: Сливен, Стара Река/Сливенско

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2015 6:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Важно е да се знае дали талона е изгубен или отнет!

Аз бих завел господина в КАТ, за да си попълни декларация за изгубването на талона. В противен случай може да си го отнесеш ти.

Данъка, отговорността за него и плащането са задължение на предходния собственик, до дата на закупуване!

Прехвърляте чрез договор между теб, продавача и жена му! С него отиваш да си регистрираш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Catch22

Местожителство: София и Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2015 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега,
тия дни и аз се оглеждах за малки каравани. Ето ти нещо подходящо и на добра цена мисля:
(нямам нищо о бщо с обяват а и продава, просто си ги бях отбелязал)
http://olx.bg/ad/prodavam-karavana-nov-vnos-ot-holandiya-ID5ouTA.html

Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
doctorZizi

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2015 11:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря за отговорите- през новата седмица чакам продавача да уточни подробностите около документите и дано да си стиснем ръцете.
Върнете се в началото
doctorZizi

МнениеПуснато на: Чет Фев 16, 2017 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

след като изпуснах четири Малчугана, петия го отвлякох като" куцо пиле домат". Беше заврян малко зад г.за на географията, но успях да го довлека до София. Сега има малки проблеми, за да мине през КАТ и след това влизам вътре, където има повече работа и най- вече модернизации. Така, че ще помагате с напътствия като му дойде времето. След КАТ ще кача и снимки. От сега обаче обявявам, че има нужда от кутия за газови бутилки и който има нещо, което ще може да се приспособи да се обажда.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> каравани Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети