kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 18

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ВЪЛКО И СНЕЖА

Местожителство: BG софия

МнениеПуснато на: Нед Ное 06, 2016 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Приятели!И този уикенд неусетно отлетя оставяйки в нас приятни емоции.Изкарахме си чудесно на импровизиран пикник сред природата,а вечерта в ресторанта на фирмата за производство на български меса във Варвара.Топли мезенца от свински деликатеси на супер цени,за което Ви го препоръчваме когато имате път от там.

П.П.
Не ме е яд ,че някои колеги са занимавали Наско от малкото заведение в което се събираме с някои наши проблеми/той е умен и разбра всичко/,а ме е яд ,че не не можах да обясня на едно чаровно дете с най-красивата усмивка на света когато ме попита"Вълко,защо не ми дойде на рождения ден?Не ме ли обичаш вече?Тези думи ми кънтяха в главата на път към вкъщи.Някои определят приятелството по странен начин.При мен е много просто.-пътищата ни се разделят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
vvn52
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 07, 2016 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Рекорден брой каравани и кемпери посетиха Варвара цели 4 каравани и 11 кемпера , въпреки че някой усилено се мъчеше да разцепи групата. Бяха вкарани даже и парламентарни прийоми за набиране на лекторат с кюфтета. Много други колеги се отказаха поради този опит за разцепление, иначе нямаше да ни събере района на басейна. Затова предлагам да БЪДЕ ЗАРОВЕНА ТОМАХАВКАТА на раздора. Смятам , че всички от този форум се събираме за да забравим ежедневните си проблеми и да изкараме весило и приятно , а не да се занимаваме с дразги клюки и лъжи. През цялото време в този форум съм се мъчил да обединя колегите за по весело изкарване на сбирките и ще продължа по същия начин, аз мога с всеки един да седна на една маса , аз никого не мразя дано срещна разбиране от всички . Моето желание на всички пътищата да се събират , а не да се разделят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Пон Ное 07, 2016 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Върнете се в началото
ВЪЛКО И СНЕЖА

Местожителство: BG софия

МнениеПуснато на: Пон Ное 07, 2016 8:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямах намерение да пиша,но vvn52 написа някои неистини и ме вкарва в режим на обяснение.
Използвах тази среща да поканя Тони-Рапатрака/да ме извини за прякора/да го почерпя за това,че цяла седмица колата ми беше в неговия гараж и ми направи ремонт абсолютно безплатно.Та по този повод взех сурови кюфтета,за които vvn52 пише,че едва ли не съм използвал прийоми за набиране на лекторат.Вярно,че кюфтетата бяха в повече,но аз си взех и за вкъщи.Това е относно кюфтетата.
Иначе колегите дойдоха кой с 4-5 кила риба, с вкусни пържолки, с напитки салатки сладости и транспорт,който използвахме многократно.
Не съм искал да разединявам колегите,защото те са моето второ семейство.Кой съм аз,че да ги разединявам.Разединението е между мен и теб.Затова пътищата ни са в различни посоки.Човек може да не мрази никого,но не може да бъде приятел с всеки.
Ако имаш нещо да ми кажеш обади ми се по телефона,или на лични,но не занимавай колегите ,освен ако това не ти е целта.
Върнете се в началото
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пон Ное 07, 2016 10:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чакай и аз идвам! Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vvn52
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Вто Ное 08, 2016 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Гузен. Не истини. В обяснителен режим. :zip:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Евгени
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Вто Ное 08, 2016 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е гати минавката. Аз отидох, да гласувам защото обещаха да дават кюфтета. Оказва се, че ги раздавали на Лектората на Варвара.
Но не разбрах, кой изяде кИфтетата бре?

v.maglova

Местожителство: гр. пловдив

МнениеПуснато на: Сря Ное 09, 2016 9:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци , Вълко не обича миризливи и смрадливи характери (цитирам грозните му думи към мен) , разделя пътищата веднага и не прощава , друго мнение освен неговото НЯМА . Той е водач и като такъв очаква подчинение и покорство . Не си го слагай на сърце , както казва Кмета , има и други партии.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети