kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 17

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитах се да предложа фотоволтаичен куфар 160w на Bosch за 770 лева, но авторът на темата на лично ме изкара амбулант. Пусна ми в олх оферти за по 240 лева. Уважаеми "колега", вместо да ме изкараш едва ли не мошеник, по-добре ми кажи, че ти е скъпо и това е. А не да ми се правиш на много модерен на лични. Точно заради е такива като тебе, вече само чета, без да пиша. Радвам се, че не те открехнах на грешките, които сътворяваш по творението си. Виждам, че е имало защо да гледам сеир. Тука една голяма част от аудиторията сте такива криваци, че не е лошо да си намерите по една жена, не се търпите....все някой ви лъже... Цял живот клошари, защото все някой ви лъже. Купувате боклуци и после пискате като ощипани.

Малко само едит, че писах от телефона - "Колега" в личното си ми написал, че искам да изкарам пари от някой невежа. Да те открехна, че монокристален фотоволтаичен куфар с контролер, кабели, бързи връзки, предпазители и кутия на фирмата Bosch, няма как да струва колкото поликристален панел на Crane, понеже това си ми писал на лични.

Това е личното ти съобщение:

"А в една тема тук в форума където се казва че най добрите панели са на
CRANE ,а не на BOSCH панел от 160W на CRANE струва 305 лева ! Та не знам “милионерче“ ли искаш да ставаш или се опитваш да врътнеш някой невежа, но както и да е ! Пак казвам не се заяждам с теб, Но ....наистина цените вървят надолу всеки ден !!!"

Ето ти линк на фирмата производител с цената, без клетките да са Bosch, спряха ги, защото са много по-скъпи. Както е видно това е цена за 150W.
http://www.photonicuniverse.com/en/catalog/full/30-150W-12V-folding-solar-charging-kit-for-camper-caravan-boat-or-any-other-12V-system---German-solar-cells.html

Следващия път просто бъди малко по-възпитан и проверявай нещата, преди да ми се караш и да ми пускаш кокошка в олх, а да ти се предлага кон от от друга планета...

Mim Mim Mim

Последната промяна е направена от Любомир Мечков на Вто Окт 04, 2016 5:29 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно господин “Любомир Мечков“ се засегна от факта,че не проявих интерес към “офертата“ му,която ми предложи в ЛИЧНИ, а не както сега пише на всеослушание !
Ето цялата ни кореспонденция в ЛИЧНИ ,нека всеки прецени сам за себе си каква е ситуацията !!!
“Чета темата за буса с интерес, виждам, че ще си със соларен панел тип куфар. Ако искаш да е нещо читаво - http://rheamp.bg/magazin/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B8

Имам още един такъв, останал чисто нов - 770 лева.“

turbo1 написа:
Извини ме но като гледам колко паднаха цените ,твоята ми се вижда доста завишена ! За 240 лв има 100 ватови вече !

“Любомир Мечков“-отговаря
Извинявам се, това беше нещо като услуга, но не ми се получи Very Happy
Ако не те фанат, купи и за мене две-три Бош монокристални преносими инсталации 150W за 240 лева, от мене транспорта Mim

Извинен си, извини ме.... Съжалявам, че съм завишил цените Laughing Исках да стана милионер, ама не се получи...

turbo1
До: Любомир Мечков
Пуснато на: Вто Окт 04, 2016 3:12 pm
Заглавие: Re: Соларен куфар
А в една тема тук в форума където се казва че най добрите панели са на
CRANE ,а не на BOSH панел от 160W на CRANE струва 305 лева ! Та не знам “милионерче“ ли искаш да ставаш или се опитваш да врътнеш някой невежа, но както и да е ! Пак казвам не се заяждам с теб, Но ....наистина цените вървят надолу всеки ден !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

turbo1 написа:
Явно господин “Любомир Мечков“ се засегна от факта,че не проявих интерес към “офертата“ му,която ми предложи в ЛИЧНИ, а не както сега пише на всеослушание !
Ето цялата ни кореспонденция в ЛИЧНИ ,нека всеки прецени сам за себе си каква е ситуацията !!!
“Чета темата за буса с интерес, виждам, че ще си със соларен панел тип куфар. Ако искаш да е нещо читаво - http://rheamp.bg/magazin/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B8

Имам още един такъв, останал чисто нов - 770 лева.“

turbo1 написа:
Извини ме но като гледам колко паднаха цените ,твоята ми се вижда доста завишена ! За 240 лв има 100 ватови вече !

“Любомир Мечков“-отговаря
Извинявам се, това беше нещо като услуга, но не ми се получи Very Happy
Ако не те фанат, купи и за мене две-три Бош монокристални преносими инсталации 150W за 240 лева, от мене транспорта Mim

Извинен си, извини ме.... Съжалявам, че съм завишил цените Laughing Исках да стана милионер, ама не се получи...

turbo1
До: Любомир Мечков
Пуснато на: Вто Окт 04, 2016 3:12 pm
Заглавие: Re: Соларен куфар
А в една тема тук в форума където се казва че най добрите панели са на
CRANE ,а не на BOSH панел от 160W на CRANE струва 305 лева ! Та не знам “милионерче“ ли искаш да ставаш или се опитваш да врътнеш някой невежа, но както и да е ! Пак казвам не се заяждам с теб, Но ....наистина цените вървят надолу всеки ден !!!

Точно това се мъча да ти напиша, че мене НИКАК не ми е до това да продам някакъв си соларен панел, ама няма как да го разбереш това. Просто ме издрани, че ми пишеш, все едно съм някакъв амбулантен търговец, а реално си нямаш идея точно какво ти се предлага. Ако разчитах на такива дребни продажби - щях да залея секцията "Продава" , за твое голямо съжаление това НЕ Е така. Да пази Господ да разчитам на такава "Продажба". Ето преди няколко месеца за колко продадох такъв втора употреба 150W, прекарах човека, кво да направя...http://www.kemper-club.com/forum/viewtopic.php?t=6891

Всеки ден ми се мъкнете такива в сервиза и откровенно ме изнерви с елементарните ти коментари на лични. Като ви подреди един до друг човек, няма как да намери разлики - над половината сте като градински джуджета - едни и същи...

Много ми стана неприятно, че не те подредих с този панел, а така ми се искаше да те метна... И не ми пиши името в кавички, че като те гледам срещу мене да тичаш няма да ме стигнеш Cool Cool Cool
Върнете се в началото
turbo1

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1 Първо - Не можах да разбера с какво те издразних ? Може би просто с това че ти казах че вече цените на панелите падат всеки ден ???
2 Второ- Коментарите ги пуснах да ги прочетат всички и да преценят дали са “елементарни“
3 Трето- Ми затвори си сервиза да не ти се мъкнат такива “градински джуджета “ явно визираш клиентите си !!!
4 Четвърто и последно -Не ме познаваш за да ми говориш с такъв тон ,и да казваш че срещу теб да тичам няма да те стигна !!!
Та дори си и инкогнито не смееш явно да си покажеш лицето дори !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
turbo1

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Спирам, защото мисля че темата ми бе достатъчно осрана извинете ме оспамена ! А и възпитанието ми не допуска да продължавам !
Моля модераторите да решат ако трябва дори да изтрият темата ми и писанията в нея !
Мина ми и желанието да пиша в нея изобщо !!!
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

turbo1 написа:
1 Първо - Не можах да разбера с какво те издразних ? Може би просто с това че ти казах че вече цените на панелите падат всеки ден ???
2 Второ- Коментарите ги пуснах да ги прочетат всички и да преценят дали са “елементарни“
3 Трето- Ми затвори си сервиза да не ти се мъкнат такива “градински джуджета “ явно визираш клиентите си !!!
4 Четвърто и последно -Не ме познаваш за да ми говориш с такъв тон ,и да казваш че срещу теб да тичам няма да те стигна !!!
Та дори си и инкогнито не смееш явно да си покажеш лицето дори !
Very Happy Very Happy Very Happy Кво да ми гледаш лицето бе ? Ти как си се писал ? turbo1 така ли ти пише в личната карта ? Аз поне името съм си написал, не е трудно да го цъкнеш в интернет и ще видиш бая снимки.
И да- точно са ти елементарни, хубаво е, че си ги постна сам, човек най-добре се излага сам. Ако искаш пиши, ако искаш не пиши, аз съм МНОГО изкефен, че ти развалям рахата!!!

Аз пък съм възпитан да дразня постоянно, проблем ли ти е ??? Mim
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 8:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечков, писането на лични е за да си остане на лични ! Стига си срал.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Окт 05, 2016 4:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Мечков, писането на лични е за да си остане на лични ! Стига си срал.
Ок шефее, затвори си устата!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети