kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Внимание колеги !!!

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Иванов
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: с.Кътина-София

МнениеПуснато на: Пон Юли 11, 2016 3:56 pm    Заглавие: Внимание колеги !!! Отговорете с цитат

Незная дали точно тук е мястото където трябва да споделя това което ми се случи затова искам да се извиня предварително. Тази събота и неделя се събрахме с няколко любители на природата и риболова около водите на язовир Огняново. Излишно е да Ви казвам , че си изкарахме прекрасно . Хубаво време, приятели,прясна рибка добро настроение и така до края на неделния ден,когато всички се прибраха и остана само нашия екипаж да отпътува днес сутринта. Приготвихме се нормално за тръгване и аз отидох да преместя малко кемпера за да махна подпорите под гумите. На седалката ми имаше сгънати накакви дрехи.Бръкнах с едната си ръка отдолу и ги преместих на съседната седалка,хванах се за волана и в момента в който щях да седна на седалката - изтръпнах . На нея се беше настанила една змия с доста внушителни размери. Не съм сигурен кой от двамата беше уплашен повече. Сигурно за това тя се опита да се скрие навътре в кемпера а аз незнаеики какво да правя , я хванах за опашката и опитах да а изтегля назад но за съжаление тя се скъса на 10-15 см та се наложи да я хвана в по-дебелата част. Измъкнах я и побързах да се отърва от нея като я хвърлих набързо във водата. Беше дълга повече от метър и като видях дебелината и, си мисля,че може да не е било змия а смок но не съм сигурен. Още не мога да си обясна кога и откъде тази гадинка е пропълзяла вътре .Това е. За мен случката беше изключително неприятна а предполагам и на всеки на моето място. Така , че повече внимание и късмет на всички . Дано съм бил макар и малко полезен с дългото си писание и не съм Ви отегчил много . До нови срещи!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Тони&Руми
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Юли 11, 2016 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ужассссс! Това прочете ли го жена ми, кемпера веднага ще излезе на обява в Мобиле.бг hammer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
PirinVania
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив 0899843109

МнениеПуснато на: Пон Юли 11, 2016 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е и за пътепис става. Липсват само малко снимки на змията Very Happy
Не, че и аз на ваше място щях да хукна да я фотам.
Върнете се в началото
Иванов
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: с.Кътина-София

МнениеПуснато на: Пон Юли 11, 2016 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега, повярвай ми,че в този момент последното нещо което щеше да ми мине през ума е да хукна да я фотам както казваш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
TypucT

МнениеПуснато на: Пон Юли 11, 2016 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Неприятна изненада.

Ако се е откъснала опашката, най-вероятно е слепок. Не съм чувал други видове змии да им се късат опашките при стрес, като на гущерите.

А слепокът е гущер без крака, ама като изкочи отсреща трудно се преценява какво е Wink

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%BA
Върнете се в началото
savelka
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 12, 2016 11:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди години на Огняново съм виждал водна змия как изяде една жаба,но това беше на брега.Наистина в кемпера ,маи е доста стресиращо!
.
Върнете се в началото
Катя и Ники
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 12, 2016 9:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няколко часа преди това видяхме щъркела Гошко как изяде една водна змия - на брега. Не ми се мисли колко деца щуряха по поляните тези дни. Ужас.....
Върнете се в началото
kaloyan
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Европейския съюз :-)))

МнениеПуснато на: Вто Юли 12, 2016 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В България никой не е умрял от водна змия ! Да, стресиращо е, но не е толкова страшно. Със сигурност змията е била по-уплашена ! Wink
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети