kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Място за нощувка в/около Хасково

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ice Man

Местожителство: Russe

МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2016 6:18 am    Заглавие: Място за нощувка в/около Хасково Отговорете с цитат

Здравейте, тъй като детето трябва да бъде на състезание по класически балет на 10.06.2015 г. в Хасково пред нас стои дилемата - с кола или кемпер. Като че ли не ми се блъскат толкова километри за 1 ден с кола (става малко г*з път да види) та за това търся вариянт с кемпер. Идеята е да нощуваме на 9-ти или 10-ти в/или около Хасково и след това да предложите някоя близка дистинация в БГ или Гърция. Мога да се откача за 4-5 дни и за това си помислих за Гърция. Казвайте става ли водата за къпане или е още студено? Някое хубаво местенце (било то на диво или къмпинг) в Гърция близо до Хасково. Ако ли пък не е подходящо можем да си останем и тук в БГ. Приемам всякакви предложения. Казвайте, че не остана време за плана Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2016 7:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Илия то най-близко след Маказа е района между Месис (Paralia Mesis) и Фанари.

Това е плажа Месис http://www.panoramio.com/photo/4015308 http://www.greece.com/photos/destinations/Thrace/Rodopi/Village/Messi_Beach/Paralia_Messis/24293828
Плажната ивица е съвсем открита към морето и не знам, колко се е стоплило, още по-малко за деца.
Селището се води курортна зона, има хубав парк, тихо и спокойно място по принцип, ако не дойдат пътуващите търговци на зарзават и не заприлича на катун.
Не знам кога се събират, но нас ни изненадаха мисля в събота беше, заприиждаха изведнъж, разпределиха си се предполагам по родове из парка и освен музиката и готвенето на газови котлони, едните за целта си запалиха огън с дърва събрани от парка (а ние не смеем да извадим котлон през деня да не ни гледат накриво местните), а децата им започнаха да щъкат наоколо, като и ние не останахме без внимание. По едно време се връщам от водата и намирам в столчето, който бях си оставал в сянката на кемпера се настанило едно с транзистор и гордо слуша маанета. Заставам до него и започвам да го гледам го умно, то мен също и ми показва с жестове колко се кефи на музиката, ама не става от стола Smile

Понеже им е най-близо там точно идват на плаж гръцки помаци и ще се нагледаш на жени, които си седят с дрехите под чадърите, докато мъжете и децата се къпят.

От Меси към Фанари не може да се мине с кемпер, макар на картата да е показан път, заради едно паянтово мостче. Местните минават от там с коли и джипове, но с кемпер не си и помисляй.

Към Фанари има и къмпинги, но само съм ги виждал в движение.
Има и много зли комари-мутанти в сезона, когато ние ходим август
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Ice Man

МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2016 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Милене, там на диво или на къмпинг ходите? Ако е на къмпинг на кой и евентуално някакви цени. С тези глоби дето се спрягат тук не знам как да замръкна ?! Всякаква информация ще ми е от полза!
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2016 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Там минаваме само на път от или обратно към България за по ден и на къмпинг не сме стъпвали.

На Фанари съм виждал един къмпинг, но какъв е не знам.
По-нататъка в посока на Керамоти, като минете по красивия път между езерото и морето има един по-известен къмпинг Натура, който не изглежда зле.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2016 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В Хасково спираш на паркинга на картинг пистата....има всички удобства. Ако искаш ток се уговаряш.
Върнете се в началото
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2016 11:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеш да спиш и на паркинга на Пени . Магазина не работи от няколко месеца но съм виждал да нощуват кемпери там.Паркингаа е свободен. 41.936070, 25.564442
До стадиона има голям свободен паркинг - 41.927631, 25.546523
До паметника на Богородица също.Можете да се тагнете пред едно от Гинес постиженията. Има и парк за разходки. Нощен изглед към града - заслужава си 41.927979, 25.554201
По принцип в центъра над реката има платени паркинги но след 19 часа са безплатни. Това е в случай че искаш да си близо до центъра - 41.930374, 25.558007 , 41.929879, 25.559335 . Втория е даже срещу полицията - ще си имате нощна охрана Smile
41.934183, 25.552818 - този също е безплатен мисля че беше след 17 часа. Зависи къде ти е участието - можеш да си избереш къде да се позиционираш.
Върнете се в началото
ganev78

МнениеПуснато на: Пон Юни 06, 2016 10:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятели се върнаха снощи от Гърция- Лефтокария и казаха, че водата още била студена. Става, но студена. Иначе е било много горещо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ice Man

МнениеПуснато на: Вто Юни 07, 2016 8:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря много! Ще се възползвам от паркингите в града.
Върнете се в началото
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Вто Юни 07, 2016 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.rodnoto.bg/2016/02/blog-post_0.html
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети