kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Пояснение относно срещата при министъра на туризма.

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ВЪЛКО И СНЕЖА

Местожителство: BG софия

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2016 9:56 am    Заглавие: Пояснение относно срещата при министъра на туризма. Отговорете с цитат

Колеги!Искав да знаете,че за срещата при министъра на туризма не беше избрания от нас човек.Той представлява единствено Марци Рангелов.Нашият избран човек от тези които бяха на протеста, бе Боро,човекът който от началото до края беше най-активен и един от инциаторите на протеста.Спа на площада и водеше колоните.Един от най-обичаните и уважавани колеги.Много ме е яд ,че на тази среща при министъра избраните представители бяха само за фон.Разни други,рибари,пещернаци,археолози П.Берон идр.вземаха думата по няколко пъти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2016 10:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министърката на туризма в първото си изречение каза ,че чл.207а отпада и така затвори устата на всичките ни представители. Оказа се ,че ние се бяхме подготвили да се бориме за това, а то ни беше дадено без бой. От там се почна широко обсъждане за развитието на туризма , неща които аз ги бях писал тук във форума- за премахването на концесиите на плажовете, за преориентиране на туризма от груповия-чартърен руско-английски ,към други ниши ,групи и сегменти.

Да ,това не е нашата битка. Дреме ни за тия неща. Затова дали якой е бил или е бил, дали някой е взел думата или не е взел - няма смисъл.
Барак Обама да бяхме пратили там, нямаше да може нищо да каже, защото нямше да има право за това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PirinVania
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив 0899843109

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2016 10:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не останах с впечатление, че се представихме зле. Даже журналята чуха какво е "кемперстоп", нищо че не го разбраха.
Ако питате мен, това е само началото. Битката и работата ни тепърва започват. Така че Боро и всички останали можем да се включим- имаме десет дни за предложения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2016 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Важното е да се почне работа в групи и в комисията по туризъм. Важното е да сме представени там и ние да сме подготвени за това.
Гледах по битивиту предаването за уж забраненото къмпиране в Дания, ми то -голям кеф ! Забранено, забранено, а то картата им пълна със свобонти места за къмпиране, даже там дето не са указани ,са очертани стотици километри свободни зони ......Представяте ли си да имаме едно приложение за андроид с оградени местата ,къде пък при нас ще е забранено, примерно природни ,био резервати, исторически (Царевец примерно) архитектурни (в Етъра примерно) вододайни зони примерно.... Качваш си го на жисиема ,тръгваш за някъде,преглеждаш къде си спрял, ОК, екстра е и си спиш....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
БОРО
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2016 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги, вече е сложено едно добро начало, и смятам, че това е най-важното, още повече,че е съвместно с колегите от БАКК. Прадлагам да престанем да се почешваме!!!!!
Васко Илиев
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2016 10:32 pm    Заглавие: Re: Пояснение относно срещата при министъра на туризма. Отговорете с цитат

ВЪЛКО И СНЕЖА написа:
Колеги!Искав да знаете,че за срещата при министъра на туризма не беше избрания от нас човек.Той представлява единствено Марци Рангелов.Нашият избран човек от тези които бяха на протеста, бе Боро,човекът който от началото до края беше най-активен и един от инциаторите на протеста.Спа на площада и водеше колоните.Един от най-обичаните и уважавани колеги.Много ме е яд ,че на тази среща при министъра избраните представители бяха само за фон.Разни други,рибари,пещернаци,археолози П.Берон идр.вземаха думата по няколко пъти.

На срещата при Министърката говориха хора от БАКК, като юридическо лице, което за конкретната задача представлява двата форума. Това решение бе взето на работната среща в присъствието и със съгласието на абсолютно всички присъствали. Имената на присъствалите, в това число и автора на тази тема бяха обявени от Жоро Рибарски в друга тема. Конституционно право ми е да прецизирам ситуацията и в името на договорката между форумите, както и в името на каузата да отстъпя мястото си на по стари кемперджий, като Сашо Василев например. Получил съм персонална покана, като физическо лице и имах персонално място на срещата. Сам си измислих "Българско караванинг общество" и табелката ме чакаше на масата . АНАДЪМО. Представлявам Марцел или, който си искам АЗ. Представител на форума уважаеми колеги бе Мартин Кордев, който бе определен от този, който има права над форума и същия бе редом на работната маса до Боби и Сашо.
По повод това какво трябва да чуе Министърката предстои да се пише и се намира в друга тема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети